• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki PO! Zagalopowałem się z dziewczyną!

Status
Zamknięty.

Kolorowy

Podrywacz
Masturbowałem ją... stwierdziłęm ze obciagniety członek mi przeszkadza, zciagnołem skórke, nastaił kontakt płynu z palcam, po czym zaczołęm dalej masturbowac partnerke... nie wiecej niż 5 sekund.
 

shizofrenik

Seks Praktykant
Gangrel mylisz się implantacja zarodka zapłodnionego następuje gdzieś około 100 h po zapłodnieniu a postinor powoduje niemozliwość zaimplantowania a poronienie to usuniecie zaimplantowanego zarodka...
 

Gangrel

Seks Praktykant
Postinor ma dzialanie wczesnoporonne, a nie poronne - to jest roznica. Dzialanie wczesnoporonne to uniemozliwienie osadzenia sie zaplodnionej komorki jajowej w macicy.
 

Kolorowy

Podrywacz
Panowie, za przeproszeniem gwizdać to... Wazne, żeby moja partnerka nie urodziła... mam to gdzieś czy to poronne czy inne g***...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasiulla

Biegły Uwodziciel
Poza tym: kalendarzyk - w którym dniu była? Może to były akurat te dni niepłodne?

spoko licz na kalendarzyk-wpadniesz. nie ma czegos takiego jak kalendarzykl- zwykły wymysł, bo kobieta nie ma regularnych owulacji, super extra dokładnych cykli które da sie wyliczyć matematycznie. sami, drodzy panowie, wiecie jaka kobieta jest skomplikowana i nie potraficie zrozumieć kobitek. Więc jak chcecie ją 'opracować' matematycznie;)?
No niestety się nie da. A Kolorowy, co to był za ginekolog , co polecał tobie kalendarzyk:>?
 

Kolorowy

Podrywacz
A tam zaraz wyliczac kobiete? wyliczyć kiedy jest bezpołodna a nie kobiete...
Pozatym jakie Wy skomplikowane? macie poprostu duzo hormonów w cipce które Wam wariuja i działacie nielogicznie i dlatego Was nie zawsze mozna zrozumiec... to wszytko :wink:
 

Kolorowy

Podrywacz
No chodzi mi o takie chormony jak np. androgeny... nie powiedziałem, że myślicie cipką...
A faceci nie myślą fiutami... no chyba ze autor textu ma na mysli sytuacje kiedy facet ma ochote na sex :> a że ma zawsze to stad stwierdzenie ze faceci myslą fiutami :p ;) :D
 

rose

Biegły Uwodziciel
androgeny u kobiety są wydzielane tylko przez kore nadnerczy.. a cipka nie wydziela żadnych hormono.. o to mi chodziło :)
 

Edeq

Podrywacz
kasiulla napisał:
spoko licz na kalendarzyk-wpadniesz. nie ma czegos takiego jak kalendarzykl- zwykły wymysł, bo kobieta nie ma regularnych owulacji, super extra dokładnych cykli które da sie wyliczyć matematycznie. sami, drodzy panowie, wiecie jaka kobieta jest skomplikowana i nie potraficie zrozumieć kobitek. Więc jak chcecie ją 'opracować' matematycznie;)?
No niestety się nie da.[/i]
To po ce te wszystkie publikacje o kalendarzyku, o dniach płodnych i niepłodnych? Jeśli kobieta ma REGULARNY okres, to i można wyliczyć z dokładnością do 2 dni, kiedy ma dni bezpłodne a kiedy płodne. Problem w tym, że ponoć plemnik żyje w ciele kobiety ileś tam dni (5?).

Co do mnie i mojej dziewczyny, to spoko - Ona bierze tabletki, 99% szans, że nie wpadniemy ;)

Aha. Kasiullo: proszę Cię, daruj sobie teksty, że facet myśli penisem. Nas to tak samo drażni, jak Was, że myślicie cipką...
 

Kolorowy

Podrywacz
kasiulla napisał:
kolorowy zlituj sie troszkę ze swoim językiem i zważ na to, ze tu są takze damy.

No to co, że są damy? to chyba dobrze, że są... przecież nikogo nie obrażam... a jeżeli się poczułaś urażona to wybacz ale nie przeprosze bo nie mam za co... poprotu masz słabe poczucie humoru...
Moje wyrażenie "hormony w cipce" było bardzo zartobliwe i ogólne...

Boshe... są tacy ludzie co potrafi iść leśną drogą... i choćby ironia wyskoczyła zza krzaku, przyłozyła im w łeb, opluła ich, przedstawiła się a na koniec uciekła to za cholere nie zostanie wyczuta...

pozdr.
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
a że facet myśli penisem to wcale tak nie uważam, napisałam że "to raczej mówi sie że facet myśli penisem.". Bo takie texty to od czasu do czasu sie słyszy. A wcale a wcale tak nie uważam.

a te hormony w cipce to jeszcze zdzierżę ale jakbyś chciał to mogę tobie zacytowac co innego (oczywiście z twoich tekstów).
NIe lubię ostrych przekleństw:(
 

Kolorowy

Podrywacz
Kasiulla, jakaś Ty delikatna... delikatna i bez poczucia humoru... daj sobie na luz... za przekleństwa przeprosiłem... sory a ale ja za 2 miesiące koncze 18 i jakoś nie spieszy mi sie do tego aby być ojcem... myśle, ze jestem jakoś usprawiedliwiony... a jeżeli chodzi Ci o jakiś inne moje texty to czekam :D uwielbiam takie akcje :D
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
mam poczucie humoru. ale zupełnie inne niż twoje.

przeklinaj sobie ile wlezie jeśli to takie super extra. Ale ja z góry mówię- nie lubię widzieć/słyszeć/mówić takich przekleństw gdziekolwiek. Ale przecież i tak sie nie będziesz przejmował kimś takim jak ja, więc luzik. Na razie.

dla mnie przekleństwa są nacechowane emocjami (negatywnymi najczęściej) i są używane baaardzo baaardzo rzadko w wyjątkowych chwilach- gdy komuś się coś 'wymsknie'. Ale nie jako przerywnik albo większa część wypowiedzi...
 

Kolorowy

Podrywacz
Ufff, wiec jestem usprawiedliwiony.

Nie masz poczucia humoru, poniewaz poczucie humoru to nie tylko smianie sie z innych ale takze umijetnosc smiania sie z samego siebie a nie obruszania się i obrażania.

wiecej humoru na przyszlosc, pozdr.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry