• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tabletki PO! Zagalopowałem się z dziewczyną!

Status
Zamknięty.

kasiulla

Biegły Uwodziciel
hm ale czemu w sytuacji gdy ty przeklinasz i mnie to razi mam śmiać się z siebie? może mi wytłumaczysz 8) ależ ja sie nie obrażam ;) mnie bardzo trudno obrazić.
Po prostu osobę, kulturalną (taką, która nie przeklina i nie lubi tego) nazywasz osobą bez poczucia humoru. Baardzo mądre ;) Ale myśl jak chcesz.
 

Kolorowy

Podrywacz
Nadinterpretujesz... zważ na to, iż ja mam na mysli zupełnie co innego... choci mi o to, że miałas pretensje bodajże o hormony w cipce.
Wcale nie każe Ci się śmiać z Ciebie...
Pozatym skąd ja mam wiedzieć czy się obrazasz czy nie? jestemy w wirtualnym świecie... nie umiem odczytać emocji z Twojej twarzy... tak samo jak Ty nie możesz z mojej... tak więc wiele rzeczy poprostu może zostać źle odebrana...
Na codzień brzydze się przekleństwami... nie lubię jak ktoś przeklina... a szczególnie jak taką osobą jest kobieta... sam przeklinam w wyjatkowych sytuacjach... czyli jak pada deszcz albo nie pada :p
 

kasiulla

Biegły Uwodziciel
oj to porównanie z tymi hormonami mnie po prostu zdeko zniesmaczyło/zszokowało/zdziwiło. A ten dopisek po twoim poście to widzę :D :lol:

:p
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry