• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sugestie, pomysły, do napisania opowiadania

Mężczyzna

Image

Erotoman
O to chyba jeszcze gorzej😂 ja trzymam się zawsze na odległość - nie za blisko, nie za daleko😉
Ale off topic tak, że chyba jednak podpadnę adminowi w końcu🤭 ale spokojnie - ty zaraz za mną😂😉
To dobrze, pod tym względem to w zasadzie jestem bardzo podobny, inaczej jest w przypadku podpadania adminowi, czy raczej moderatorowi, tu zawsze będę przed Tobą :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Sosenko, jak rozwiniesz to opowiadanie jeszcze dalej, to wyślę Ci nawet blok czekoladowy do domu, a tutaj zaleję Cię potokiem niebieskich serduszek, hmm? 😉🩵
Adziulko( :D ), z uwagi na to, że jestem już dużym chłopcem/mężczyzną(możesz sobie wybrać) to z chęcią przyjmę od Ciebie czekoladę, ale może być w płynie w formie postawionego drinka. Co do zalewania mnie potokiem... to Twój pomysł i jest bardzo kuszący. 🙈 A niebieskie serduszka rozumiem, że są skostniałe i trzeba je rozpalić do czerwoności? :p
Jak powiesz, że wnioski i interpretacja "z dupy" to masz racje, ale zawsze mówicie "czytajcie między wierszami i domyślajcie się...", ale czy do tej dupy się nie dąży. 👅
Idę spać, dzisiaj szybciej.

Chyba...
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Adziulko( :D ), z uwagi na to, że jestem już dużym chłopcem/mężczyzną(możesz sobie wybrać) to z chęcią przyjmę od Ciebie czekoladę, ale może być w płynie w formie postawionego drinka. Co do zalewania mnie potokiem... to Twój pomysł i jest bardzo kuszący. 🙈 A niebieskie serduszka rozumiem, że są skostniałe i trzeba je rozpalić do czerwoności? :p
Jak powiesz, że wnioski i interpretacja "z dupy" to masz racje, ale zawsze mówicie "czytajcie między wierszami i domyślajcie się...", ale czy do tej dupy się nie dąży. 👅
Idę spać, dzisiaj szybciej.

Chyba...
No nie! Nigdzie nie wspomniałam o czekoladzie, mówiłam o bloku czekoladowym, a to kolosalna różnica. Czekoladę możesz kupić wszędzie i dać ją każdemu 🙄 Z blokiem jest inaczej 😊 OK., niech będzie - jesteś dużym mężczyzną 😉 ale możesz tego nie wiedzieć - to taki wymysł z czasów PRL, który zastępował poniekąd prawdziwą czekoladę, kiedy w Polsce na sklepowych półkach jej brakowało. Ja sama też nie mogę pamiętać tamtych czasów, poza tym, mieszkałam wtedy gdzie indziej, jednak blok przetrwał w wielu polskich domach do dziś. W moim pojawia się na moje urodziny, bo smakuje... ooo mamo... no nie mam do czego go porównać. Dla mnie obłęd! 😍 I mimo, że sam przepis nie jest wielce skomplikowany, to nie robię tego bloku na co dzień, lubię na niego czekać cały rok, smakuje wtedy jeszcze lepiej i to jest najlepszy prezent dla mnie od samej siebie 😁🥰 Rozumiesz już trochę? Gdybyś napisał ciąg dalszy tej historii, to wówczas tenże blok stanowiłby moją najwyższą formę uznania za Twoją tworczość 🩵 Bo drinka mogę postawić zasadniczo każdemu, nie dokładając do tego jakichś głębszych ideologii, mojego bloku natomiast nie rozdaję tak na prawo i lewo, o! 😎

Zalewanie potokiem...😏 Mogłam napisać "słów", bo lubię gadać, ale czasami mniej znaczy więcej - serduszka oddają to, co chce się powiedzieć, a że niebieskie... Czerwone są już tutaj zarezerwowane 😉

A czytanie między wierszami zostawiam maturzystom ćwiczącym interpretację utworów literackich. Na hasło "domyśl się", to sama z marszu zabijam, a gdy widzę "Adziulkę" - ostrzę cążki Sosenko 😁😉😘 Także szykuj się!
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
No nie! Nigdzie nie wspomniałam o czekoladzie, mówiłam o bloku czekoladowym, a to kolosalna różnica. Czekoladę możesz kupić wszędzie i dać ją każdemu 🙄 Z blokiem jest inaczej 😊 OK., niech będzie - jesteś dużym mężczyzną 😉 ale możesz tego nie wiedzieć - to taki wymysł z czasów PRL, który zastępował poniekąd prawdziwą czekoladę, kiedy w Polsce na sklepowych półkach jej brakowało. Ja sama też nie mogę pamiętać tamtych czasów, poza tym, mieszkałam wtedy gdzie indziej, jednak blok przetrwał w wielu polskich domach do dziś. W moim pojawia się na moje urodziny, bo smakuje... ooo mamo... no nie mam do czego go porównać. Dla mnie obłęd! 😍 I mimo, że sam przepis nie jest wielce skomplikowany, to nie robię tego bloku na co dzień, lubię na niego czekać cały rok, smakuje wtedy jeszcze lepiej i to jest najlepszy prezent dla mnie od samej siebie 😁🥰 Rozumiesz już trochę? Gdybyś napisał ciąg dalszy tej historii, to wówczas tenże blok stanowiłby moją najwyższą formę uznania za Twoją tworczość 🩵 Bo drinka mogę postawić zasadniczo każdemu, nie dokładając do tego jakichś głębszych ideologii, mojego bloku natomiast nie rozdaję tak na prawo i lewo, o! 😎

Zalewanie potokiem...😏 Mogłam napisać "słów", bo lubię gadać, ale czasami mniej znaczy więcej - serduszka oddają to, co chce się powiedzieć, a że niebieskie... Czerwone są już tutaj zarezerwowane 😉

A czytanie między wierszami zostawiam maturzystom ćwiczącym interpretację utworów literackich. Na hasło "domyśl się", to sama z marszu zabijam, a gdy widzę "Adziulkę" - ostrzę cążki Sosenko 😁😉😘 Także szykuj się!
Zdrobnienia są mocno do kitu, walczę z tym naprawdę często :p
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
No nie! Nigdzie nie wspomniałam o czekoladzie, mówiłam o bloku czekoladowym, a to kolosalna różnica. Czekoladę możesz kupić wszędzie i dać ją każdemu 🙄 Z blokiem jest inaczej 😊 OK., niech będzie - jesteś dużym mężczyzną 😉 ale możesz tego nie wiedzieć - to taki wymysł z czasów PRL, który zastępował poniekąd prawdziwą czekoladę, kiedy w Polsce na sklepowych półkach jej brakowało. Ja sama też nie mogę pamiętać tamtych czasów, poza tym, mieszkałam wtedy gdzie indziej, jednak blok przetrwał w wielu polskich domach do dziś. W moim pojawia się na moje urodziny, bo smakuje... ooo mamo... no nie mam do czego go porównać. Dla mnie obłęd! 😍 I mimo, że sam przepis nie jest wielce skomplikowany, to nie robię tego bloku na co dzień, lubię na niego czekać cały rok, smakuje wtedy jeszcze lepiej i to jest najlepszy prezent dla mnie od samej siebie 😁🥰 Rozumiesz już trochę? Gdybyś napisał ciąg dalszy tej historii, to wówczas tenże blok stanowiłby moją najwyższą formę uznania za Twoją tworczość 🩵 Bo drinka mogę postawić zasadniczo każdemu, nie dokładając do tego jakichś głębszych ideologii, mojego bloku natomiast nie rozdaję tak na prawo i lewo, o! 😎

Zalewanie potokiem...😏 Mogłam napisać "słów", bo lubię gadać, ale czasami mniej znaczy więcej - serduszka oddają to, co chce się powiedzieć, a że niebieskie... Czerwone są już tutaj zarezerwowane 😉

A czytanie między wierszami zostawiam maturzystom ćwiczącym interpretację utworów literackich. Na hasło "domyśl się", to sama z marszu zabijam, a gdy widzę "Adziulkę" - ostrzę cążki Sosenko 😁😉😘 Także szykuj się!
Czyli blok czekoladowy własoręcznie stworzony, dobrze piszę się na to, ale przy takich ilościach cukru mogę nie spać bardzo długo. ^^ W sumie zapomniałem o tym tworze "bloku", znakomite przypomnienie.
I got it, i got it. :p
Niebieskie serce pasuje mi bardzo, trafiłaś w punkt pod wieloma względami.👅 Co do samej czekolady i jej smaku, gdzieś widziałem też Twój post o Nutelli... są dwie rzeczy na pewno na świecie, których nie przestałbym jeść, jedną z nich jest właśnie ten krem.
Wystarczy jedno, zimne, zlodowaciałe, nie do naruszenia. ;)

Dobrze szykuj cążki tylko nie pokłuj się za bardzo o moje igły bo będzie widać, a potem będzie, że znowu moja wina. :p Na śmierć... jestem gotowy, a Ty? ;)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Poradzem sobie, wprawionam 😏
Cążki gotowe! Nawet dodatkowa para, na wszelki wypadek...
...chcesz używać do tego dwóch rąk? 😜
No i mam już szykować blok? Czy jeszcze się wstrzymać, ewentualnie olać? 😉
Wstrzymaj się jeszcze choć nie niedługo. Możesz szykować się na spalanie kalorii, ponieważ z tego co rozumiem też za nim szalejesz...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry