• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sugestie, pomysły, do napisania opowiadania

Mężczyzna

Image

Erotoman
Buhahaha wywołać wilka z lasu... @Image, gdybym miał płacić za to tylko jednej osobie i to nie byłbyś ty "miszczu". Ciebie po prostu zachęciłam do zabawy. ^^ Jak już jesteś najbardziej oświecony tutaj z interpunkcją możesz mi napisać na pw. jakie błędy popełniłem, a druga sprawa czy "niemniej jednak" nie powinienieś zasnaczyć właśnie w cudzysłów? :p

@Ada_L_87 - Jechać dalej- do kogo? :p Na "papier" trzeba zwasze mieć zebrany jakiś "backup" bo sama wyobraźnia nie pomorze. 🙈 Co do paliwa, spodziewałem się conajmniej "lovelasków" od Ciebie, bohaterko. ^^
Do boju, Pomorze! :D
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
No to gratulacje :) Ale że opowiadanie erotyczne? Już jedną Karaibami trącącą wprawkę dla White popełniłem 😂
Patrzcie jaki polonista się znalazł od 7 boleści😛 wypad z tymi przecinkami - będzie „ojca uczył dzieci robić”🧐😜

I jakie to było opowiadanie? 3 zdania sklecił i zmęczony. Koniec z radością dzisiaj! 😛
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Nie idź tą przecinkową stroną, dla Ciebie jeszcze jest szansa, nie wpaść w ten wir🤣
Jak potrzeba uderzyć w policzki, żeby obudzić z tego zejścia na złą drogę, to na mnie możesz liczyć za każdym razem🤣🤪
Przecież to tylko internetowe forum, pójście tą drogą będzie miało zerowy wpływ na moje życie :D
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
To akurat jest między mną a Adą😛
Ale jak z rana atakujesz o przecinki moją… koleżankę😂 to będę jej adwokatem. Nawet adwokaci potrzebują adwokatów😝
W regulaminie forum jest podpunkt, który trzeba też spełniać(o poprawnym pisaniu) bo lecą punkty karne. :p A jeden naczelnik się przyda, który chociaż trochę panuje nad sytuacją i pilnuje porządku. ^^
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
To akurat jest między mną a Adą😛
Ale jak z rana atakujesz o przecinki moją… koleżankę😂 to będę jej adwokatem. Nawet adwokaci potrzebują adwokatów😝
Nie lubię podwójnych standardów, a przypominam sobie co najmniej parę takich postów, w których i sama Ada wskazywała czyjeś błędy językowe i je poprawiała, ale wcale nie muszę za tu umierać. Jak mam ochotę, to sobie o tym piszę, bo się tym pasjonuję :D Tak jak Ada pasjonuje się prawem, a Józef atronautyką, nie odbieraj mi tej przyjemności w imię... no właśnie w imię czego? :p A co do bycia Hydrą - to nadal nie podejrzewam, że jesteście potworem :))
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
W końcu jednak chciałbym się wypowiedzieć na temat tekstu GadającejSosny, skorom już z kawą w ręku. Jeśli to wszystko jest samodzielne, to po prostu należą się gratulacje. Na co dzień redaguję książki ludzi, którzy z pisania żyją, nierzadko to publicyści, pełną gębą humaniści z bagażem pisarskich doświadczeń, a niekiedy poziom językowo-stylistyczny ich różnego rodzaju dzieł jest znacznie niższy od tego, co popełniła Sosenka. Pogratulować zatem mogę i zachęcam do dalszej twórczości :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
W końcu jednak chciałbym się wypowiedzieć na temat tekstu GadającejSosny, skorom już z kawą w ręku. Jeśli to wszystko jest samodzielne, to po prostu należą się gratulacje. Na co dzień redaguję książki ludzi, którzy z pisania żyją, nierzadko to publicyści, pełną gębą humaniści z bagażem pisarskich doświadczeń, a niekiedy poziom językowo-stylistyczny ich różnego rodzaju dzieł jest znacznie niższy od tego, co popełniła Sosenka. Pogratulować zatem mogę i zachęcam do dalszej twórczości :)
Mega, dziękuję. W tym momencie... mam zaszkolone oczy i czytam trzeci raz. :p Napisałem to zupełnie samodzielnie, jakieś małe natchnienie wpłynęło na mnie. Żeby pisać więcej musiałbym bagaż doświadczeń zwiększyć i rozszerzyć swoją wiedzę. Jeśli chodzi o literaturę jestem bardzo delko w tyle, książek nie czytałem, publikacji niewiele. Może napiszę więcej, aczkolwiek musiałbym mieć chyba inspirację. ;P
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
O ludzie... 🙈 No niestety White, biorę wszystkie szpilki Image na klatę, ponieważ trzeba mu to oddać - nie raz i nie dwa razy, jego uwagi implementowałam potem do mojej radosnej twórczości zawodowej i (czy tego chciał, czy też nie) przyczyniał się do ratowania mojej twarzy przed lekkim ośmieszeniem 😉
Ale z funkcji adwokata nie czuj się zwolniona 😍😘

@Ada_L_87 - Jechać dalej- do kogo? :p Na "papier" trzeba zwasze mieć zebrany jakiś "backup" bo sama wyobraźnia nie pomorze. 🙈 Co do paliwa, spodziewałem się conajmniej "lovelasków" od Ciebie, bohaterko. ^^
Sosenko, jak rozwiniesz to opowiadanie jeszcze dalej, to wyślę Ci nawet blok czekoladowy do domu, a tutaj zaleję Cię potokiem niebieskich serduszek, hmm? 😉🩵
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
W regulaminie forum jest podpunkt, który trzeba też spełniać(o poprawnym pisaniu) bo lecą punkty karne. :p A jeden naczelnik się przyda, który chociaż trochę panuje nad sytuacją i pilnuje porządku. ^^
Bez żartów, na stronie jest 220 tys komentarzy. Admistrator nie siedzi przecież i nie sprawdza każdego przecinka😄


Nie lubię podwójnych standardów, a przypominam sobie co najmniej parę takich postów, w których i sama Ada wskazywała czyjeś błędy językowe i je poprawiała, ale wcale nie muszę za tu umierać. Jak mam ochotę, to sobie o tym piszę, bo się tym pasjonuję :D Tak jak Ada pasjonuje się prawem, a Józef atronautyką, nie odbieraj mi tej przyjemności w imię... no właśnie w imię czego? :p A co do bycia Hydrą - to nadal nie podejrzewam, że jesteście potworem :))
Rozumiem Twój punkt widzenia, lecz chyba bardziej trzeba się skupić na wypowiedziach, które mijają się z polskim językiem, niż na tych, którym brakuje pojedynczych rzeczy😉

W końcu jednak chciałbym się wypowiedzieć na temat tekstu GadającejSosny, skorom już z kawą w ręku. Jeśli to wszystko jest samodzielne, to po prostu należą się gratulacje. Na co dzień redaguję książki ludzi, którzy z pisania żyją, nierzadko to publicyści, pełną gębą humaniści z bagażem pisarskich doświadczeń, a niekiedy poziom językowo-stylistyczny ich różnego rodzaju dzieł jest znacznie niższy od tego, co popełniła Sosenka. Pogratulować zatem mogę i zachęcam do dalszej twórczości :)
Wracając do tematu😉😂 zgadzam się w 100%. Obie części są świetne i pomijając dzisiejszą dyskusję, doceniam i stoję za przedmówcami. Opowieści są 👍🏻👏🏻


O ludzie... 🙈 No niestety White, biorę wszystkie szpilki Image na klatę, ponieważ trzeba mu to oddać - nie raz i nie dwa razy, jego uwagi implementowałam potem do mojej radosnej twórczości zawodowej i (czy tego chciał, czy też nie) przyczyniał się do ratowania mojej twarzy przed lekkim ośmieszeniem 😉
Ale z funkcji adwokata nie czuj się zwolniona 😍😘
@Image czekaj jak to leciało: „mam zły dzień i padło na Ciebie” 😉😂😂😂
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Rozumiem Twój punkt widzenia, lecz chyba bardziej trzeba się skupić na wypowiedziach, które mijają się z polskim językiem, niż na tych, którym brakuje pojedynczych rzeczy😉
Ale ja Adę lubię i jeśli mam być zupełnie szczery, to są to zwykłe przekomarzanki :)
@Image czekaj jak to leciało: „mam zły dzień i padło na Ciebie
Nie napiszę, że podejrzewałem taki obrót spraw :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry