• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Starsze/si z młodszymi.

Kobieta

mirta

Cichy Podglądacz
A czy Panom przeszkadza mniejsze doświadczenie u młodszych partnerek? Czy jak to działa? Wiadomo, że są różne preferencje, ale jak to jest u Was?
Mam 26lat, mój partner 44 i tak naprawdę dopiero z nim jest mi dobrze. Ze względu na nie do końca mile wspomnienia zwiazane z pierwszym razem i późniejsze problemy ze współżyciem nie mam za dużego doświadczenia i czasami czuję się nieporadnie.
On zapewnia, że wszystko jest ok, ale chciałabym zrobić szerszy research. :p
 
M

Marcin1983

Guest
A czy Panom przeszkadza mniejsze doświadczenie u młodszych partnerek? Czy jak to działa? Wiadomo, że są różne preferencje, ale jak to jest u Was?
Mam 26lat, mój partner 44 i tak naprawdę dopiero z nim jest mi dobrze. Ze względu na nie do końca mile wspomnienia zwiazane z pierwszym razem i późniejsze problemy ze współżyciem nie mam za dużego doświadczenia i czasami czuję się nieporadnie.
On zapewnia, że wszystko jest ok, ale chciałabym zrobić szerszy research. :p
Myślę że wszyscy uczymy się całe życie każdy lubi uczyć i nauczać
 
Mężczyzna

Rartrak

Cichy Podglądacz
Młode, niedoświadczone dziewczyny to drewno. Ruchasz tylko Ty a ona się wypina. Bardziej doświadczona sama wie jak się zaspokoić i dzięki temu mężczyźnie jest dużo przyjemniej.
 
J

Jedenon

Guest
A czy Panom przeszkadza mniejsze doświadczenie u młodszych partnerek? Czy jak to działa? Wiadomo, że są różne preferencje, ale jak to jest u Was?
Mam 26lat, mój partner 44 i tak naprawdę dopiero z nim jest mi dobrze. Ze względu na nie do końca mile wspomnienia zwiazane z pierwszym razem i późniejsze problemy ze współżyciem nie mam za dużego doświadczenia i czasami czuję się nieporadnie.
On zapewnia, że wszystko jest ok, ale chciałabym zrobić szerszy research. :p
Tu chyba nie tyle chodzi o doświadczenie co o temperament. Tzw. drewno mimo doświadczenia na zawsze może pozostać drewnem... z drugiej strony brak doświadczenia wcale nie mówi że będzie źle. Jeśli dziewczyna jest naprawdę chętna i ma charakter to sex może być
naprawdę wspaniały i szybko nadrobi zaległości.
 
Kobieta

mirta

Cichy Podglądacz
Dziękuję za odpowiedzi
Ja bym chciala, niestety ciało (i glowa) mnie nadal trochę ograniczają, ale się staram "nadrobić zaległości" :p
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Młode, niedoświadczone dziewczyny to drewno. Ruchasz tylko Ty a ona się wypina. Bardziej doświadczona sama wie jak się zaspokoić i dzięki temu mężczyźnie jest dużo przyjemniej.
Ale często młode 20+ lubią eksperymentować
I można z nimi dużo robić...
 
Mężczyzna

Raff

Cichy Podglądacz
Moja żona że starszym facetem to jest moją największą fantazją którą muszę spełnić
 
Mężczyzna

EntuzjastaSexu

Cichy Podglądacz
Myśl całkiem fajna, sam mam 34 lata i z chęcią bym spróbował ze starszą nie raz i nie dwa. Póki co w mojej okolicy Śląskiej ciężko znaleźć nawet rówieśniczkę a co dopiero starszą
 
Mężczyzna

Floki 1984

Cichy Podglądacz
Czasem, powiedzą nie, a nie które piszą, ja teraz ustawiam się z 47 na następny weekend, a teraz urabiam 49
 
Kobieta

GirlWithFantasy

Cichy Podglądacz
A czy często nie jest tak, że faceci fantazjują o starszych kobietach, a w pewnym wieku chcą spróbować z młodszymi?

Widzę na tym forum, że w większości wypowiadają się mężczyźni fantazjujący o starszych. Kiedyś myślałam, że o dojrzałych fantazjują tylko młode chłopaki.

Dla mnie ciekawy temat, choć zawsze kręcili mnie dojrzali, podniecająca dla mnie taka różnica wieku. Sama też już nie jestem nastolatką, ale nadal mam erotyczne myśli o mężczyznach +/- 20 lat starszych ode mnie i uważam, że seks z takimi jest niesamowity. Ja przynajmniej takiego doświadczyłam. Pewnie dlatego, że byliśmy erotycznie dopasowani o podobnych i uzupełniających się fantazjach. I nigdy nie uważałam, że jestem "drewno" jak to ktoś pięknie wyżej nazwał :) nawet kiedy byłam mniej doświadczona niż teraz.

W każdym razie ciekawy temat :)
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Oczywiście kręcą mnie starsze zadbane kobiety, widuję je nieraz w urzędach - są ubrane elegancko, umalowane buźki, na nogach rajstopy i szpilki - nieraz fantazjuję o nich na zasadzie "co by było gdyby" :) No i owłosiona cipka - u dojrzałych kobiet jest całkowicie akceptowalna jak dla mnie. Owłosienie podkreśla dojrzałość i szalenie nakręca zwłaszcza w połączeniu np. z seksownymi pończochami :) Bajka... Młode dziewczyny odpadają w przedbiegach wtedy :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry