• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Starsze/si z młodszymi.

Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
A czy często nie jest tak, że faceci fantazjują o starszych kobietach, a w pewnym wieku chcą spróbować z młodszymi?

Widzę na tym forum, że w większości wypowiadają się mężczyźni fantazjujący o starszych. Kiedyś myślałam, że o dojrzałych fantazjują tylko młode chłopaki.

Dla mnie ciekawy temat, choć zawsze kręcili mnie dojrzali, podniecająca dla mnie taka różnica wieku. Sama też już nie jestem nastolatką, ale nadal mam erotyczne myśli o mężczyznach +/- 20 lat starszych ode mnie i uważam, że seks z takimi jest niesamowity. Ja przynajmniej takiego doświadczyłam. Pewnie dlatego, że byliśmy erotycznie dopasowani o podobnych i uzupełniających się fantazjach. I nigdy nie uważałam, że jestem "drewno" jak to ktoś pięknie wyżej nazwał :) nawet kiedy byłam mniej doświadczona niż teraz.

W każdym razie ciekawy temat :)
Starsze i zadbane to kwiat tego świata
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Zawsze interesowali mnie trochę starsi mężczyźni, ale znowu nie za starzy. Taka różnica do 20 lat. Miałam przyjemność z 37- letnim w wieku 19 lat. Nie wiem, może dlatego, że mój ojciec nie uczestniczył w moim wychowaniu.
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Zawsze interesowali mnie trochę starsi mężczyźni, ale znowu nie za starzy. Taka różnica do 20 lat. Miałam przyjemność z 37- letnim w wieku 19 lat. Nie wiem, może dlatego, że mój ojciec nie uczestniczył w moim wychowaniu.
Tacy faceci na prawdę pokazują klasę już, nie muszą chodzić i szukać, dbają o to co mają i nie dzielą się jak kanapką
 
L

lingster

Guest
Z tym badoo to może i facet dojrzałą chętną znajdzie, bo młodsza starszego raczej nie bardzo. Z doświadczenia mówię. Udało mi się tylko raz umówić z kimś z badoo, jest między nami tylko 7 lat różnicy, ale w sumie bawimy się fajnie. No, ale dalej to nie jest to, o czym fantazjuję...
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Z tym badoo to może i facet dojrzałą chętną znajdzie, bo młodsza starszego raczej nie bardzo. Z doświadczenia mówię. Udało mi się tylko raz umówić z kimś z badoo, jest między nami tylko 7 lat różnicy, ale w sumie bawimy się fajnie. No, ale dalej to nie jest to, o czym fantazjuję...
A o czym tak fantazjujesz?
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Zawsze interesowali mnie trochę starsi mężczyźni, ale znowu nie za starzy. Taka różnica do 20 lat. Miałam przyjemność z 37- letnim w wieku 19 lat. Nie wiem, może dlatego, że mój ojciec nie uczestniczył w moim wychowaniu.
Zastanawiam się kim był ten facet dla Ciebie ?? mogę się tylko domyślać
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry