• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Starsze/si z młodszymi.

Mężczyzna

NEMYNOME

Nowicjusz
Witam. Lubicie seks ze starszymi partnerami od siebie ? Nigdy nie miałem starszej kobiety. Chciałbym kiedyś spróbować i pewnie nie jestem jedynym mężczyzną z forum który na pewno ma takie myśli jak ja.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Wprawdzie nie miałem jak dotąd okazji, jednak nieraz fantazjuję o seksie z kobietą po 40tce. Tylko że chyba raczej trudno znaleźć wolną kobietę w takim wieku, która by się na to zgodziła.
 

mateusz 89

Cichy Podglądacz
Sex z doświadczoną kobieta jest bardzo podniecający i wymagający miałem okazje tego doswiadczyc i nigdy tego nie żałuje miała męża dziecko wiedziała czego chce :)
 

Karol84

Cichy Podglądacz
Ja mam 34l i chętnie bym się spotkał z dojrzałą kobietą koło 50ki, taka moja niezrealizowana fantazja, prawdziwe wyzwanie zadowolić starszą kobiete.
 
S

spirit

Guest
Sex z doświadczoną*kobietą (40-50) byłby niemałym doświadczeniem i zaszczytem. A @goadik wspomniał... Jakby do tego jeszcze córka ~20-25 letnia dołączyła to już*by było aż za dużo wrażeń jak na jedno łóżko. Jednakże nadam wierzę, że mnie to w życiu spotka...
 

jaro993

Cichy Podglądacz
Kiedyś byłem ze wspaniałą kobietą około 40-stki, sex był niesamowity. Poznałem ją przypadkiem, niestety już nie mamy kontaktu.
Może ktoś doradzi jak znaleźć taką kobietę, bo ostatnio intensywnie poszukuje, ale brak efektów. :-(
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Mając 16/17 lat udało się mi przespać (ale nie naraz ;) ) z dwoma Paniami w wieku odpowiednio 41 i 50. Z obiema było super, jednakowoż z każdą inaczej; Pierwsza Pani (41) była taką typową, puszystą (ale nie grubą) blond napaloną mamuśką z którą seks był taki bardziej tradycyjny; druga (50) była bardzo szczupła (wręcz chuda), dziewczęca i wyglądająca na dziesięć lat mniej; miała też mniej tradycyjne podejście do seksu, była bardziej skłonna do eksperymentów i traktowała mnie jak kumpla mimo różnicy wieku.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry