• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Środki na przedwczesny wytrysk

Mężczyzna

Siedem

Cichy Podglądacz
Witam. Mam pytanie.
Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
Ostatnio zastosowałem prezerwatywe durex performa. Ona ma srodku środek opóżniający wytrysk. Czy jak po np. 3 minutach zdejme prezerwatywe i wejdę w partnerke to też przenoszę na jej scianki ten środek ?
Za odpowiedz z góry dziekuję gdyż nie chcce by moja partnerka przezemnie miała słabe doznania.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Znieczulisz niestety. Środek w tych prezerwatywach jest w formie lepiącej się maści. Tak wiec jak zdejmiesz gumę to Twój penis będzie się lepił i tym samym znieczulisz partnerkę. Jeśli uzywasz tego typu prezerwatyw to najlepiej jest ich nie zdejmować do konca stosunku.
Jesli nie chcesz mieć pomiędzy sobą a partnerką gumy to kup sobie chusteczki oc wipes. Sa nasączone rzadszym płynem i wchłaniają sie. Tak więc potem jak współżyjesz z partnerką to nie będziesz jej znieczulał (rzecz jasna trzeba pozekać 2-3 minuty aż sie to wchłonie). Minus jest taki,że trzeba to zamówić przez internet i nie są tak dostępne szeroko jak prezerwatywy
 
Mężczyzna

Siedem

Cichy Podglądacz
A to przypadkiem nie działa na zasadzie sprayu? Bo kiedyś miałem orgasm control spray . Czy nie jest to ten sam środek?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Ekspertem nie jestem, ale prawdopodobnie tak. Tyle,że dla mnie chusteczki są o wiele wygodniejsze. spray to dość spora butelka i nie będziesz go wiecznie tachał ze sobą ( nigdy w końcu nie wiesz kiedy będzie stosunek). A tak możesz mieć takie chusteczki zawsze ze sobą w portfelu bo zajmują o wiele mniej miejsca.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry