• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprzedam, kupię, wymienię...

Mężczyzna

Piodep

Cichy Podglądacz
Wymienię się z chętna Panią na bieliznę. Ja daję swoje bokserki, a Ty mi swoje majteczki. Zapraszam
 

nieznany01

Nowicjusz
kupię seksowne szmatki, które dziewczyny chcą już wyrzucić, dać na szmatki czy w inny sposób się pozbyć. Podniecają mnie koszulki nocne, nocne letnie kompleciki, topy,małe t-shirty, sukienki letnie i wieczorowe, biustonosze, majtki i stroje kapielowe. materialy - satyna, bawelna, poliester i lekko przeswitujace. w Warszawie chetnie przejme porzucone na miescie, przy smietniku lub przekazane osobiscie.
 
Kobieta

majteczkiwkropeczki

Cichy Podglądacz
Cześć! Jestem zadbaną, seksowną i miłą dziewczyną, chętnie sprzedam Ci swoją znoszoną bieliznę. Jestem osobą spokojną, otwartą, uczciwą i bezproblemową, na spokojnie uda nam się dogadać najmniejsze szczegóły [ALE musisz być zdecydowany]. Staram się dorobić sobie do studiów, w związku z tym oferuję sprzedaż bielizny, a konkretnie:
*majteczki (stringi/figi) - 40/50zł
*skarpetki (5 par) - 15zł
*rajstopki - 20zł
*zakolanówki - 20zł
*staniki - po 50zł
*strój kąpielowy jednoczęściowy - 80 zł

Są to ceny bielizny za 1 dzień noszenia. Można dokupić więcej dni tj. Każdy dodatkowy dzień to 10 zł dopłaty. Masturbacja w majteczkach to koszt 30zł.

Pisz do mnie z najróżniejszymi propozycjami, cechuje mnie wyrozumiałość dla fetyszystów! :) Chętnie sprzedam wkładki, podpaski, ślinę i śluz.

Zdjęcia - może dostępne;)

Gwarantuję, że będziesz zadowolony i wrócisz do mnie ponownie - jak wszyscy klienci ❤
 
C

cdts

Guest
Witam. Jest ktoś chętny na wymianę majteczek żon?? Moja 28l rozmiar 2xl
 
Kobieta

Lenka22

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim :)

Sprzedam swoją pachnącą mną bieliznę, zdjęcia i filmiki. Lubię eksperymentować stopami, chętnie wymienię moje filmiki za pieniążki, mogę też nagrać coś na życzenie 😏
jestem dyskretna, otwarta, zgrabna, mam 22 lata i szukam stałego kontaktu :D

Próbka w miniaturce - nie wysyłam nieskończonych weryfikacji :>

ceny do negocjacji

kontakt:
Lenkagrey22@yahoo.com

tak, Grey 😂
 
Kobieta

Lenka22

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim :)

Szukam cyber-przyjaciela/osoby zaufanej (jak zwał tak zwał :>) której będę mogła wysyłać swoją pachnącą mną bieliznę, inne ubrania, zdjęcia lub filmiki. Lubię eksperymentować stopami, mogę też nagrać coś na życzenie 😏
jestem dyskretna, otwarta, zgrabna, mam 22 lata i szukam stałego kontaktu :D

Próbka w miniaturce - nie wysyłam nieskończonych weryfikacji i szukam kogoś zdecydowanego :>

ceny do negocjacji

kontakt:
Lenkagrey22@yahoo.com

tak, Grey 😂
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Są to ceny bielizny za 1 dzień noszenia. Można dokupić więcej dni tj. Każdy dodatkowy dzień to 10 zł dopłaty.
Za grzybiczne zapalenia pochwy powinnaś doliczać więcej...🤔 Jakieś szkodliwe większe za pracę w ciężkich warunkach 😀 10zł to stanowczo zbyt mało. Ginekolog za poradę bierze w Polsce ponoć stówę. Do tego maści i globulki... Cenisz swój wysiłek i zdrowie zbyt nisko 🤔
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

amelkaaxxo

Cichy Podglądacz
Hejka! Jestem chętna na kamerki, ale także sprzedam fotki i filmy za niewielką kwotę :) Jestem młodą, atrakcyjną długowłosą blondynką i chciałabym sobie dorobić, bo mam aktualnie ciężko w domu. Zapraszam priv. Oczywiście snap: lucrrrcia
skype: amelkaaxx
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry