• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprzedam, kupię, wymienię...

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Nie da się nie zauważyć, że na forum pojawia się coraz wiecej ogłoszeń proponujących sprzedaż erotycznych "talizmanów" (np. bielizny) czy też ofert wymiany zdjęć. Aby zachować ład i porządek, powstaje ten oto temat który będzie służył do umieszczania tego typu postów ;)

Zapraszam ;)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

stopki123

Cichy Podglądacz
Hej. Jestem doświadczona w masturbacji, wiec twoje majteczki beda mokre. Majteczki moge nosic max 5 dni za oplata. Dyskretna wysylka - paczkomat. Ceny zaczynaja sie od 40 zl. Mozliwosc kupna rowniez skarpetek, rajstopek, stanikow itd. Jestem tutaj nowa wiec fajnie by bylo znalezc kogos na dluzszy uklad :) Wysylam rowniez boxy bielizniane badz paczke niespodziankę :p W kazdym boxie intrukcja co masz zrobic z kazda rzecza. Cos o mnie; kocham sport, wygimnastykowana, ladna figura, fajny tylek. Zgrabna rowniez :)
 
Kobieta

ewela26

Cichy Podglądacz
Hej,
mam na imię Ewelina, mam 20 lat:) Jestem blondynką o ciemnoniebieskich oczach, 164cm wzrostu, jestem szczupła. Oferuję majtki, skarpetki, rajstopy oraz filmiki z zabawkami (bądź tez bez) oraz rożnego rodzaju zdjęcia. Chętny? Odezwij się! Na priv mogę się pokazać, zanim przejdziemy do konkretów:) Oferuje anonimowa przesyłkę itd. abyśmy obydwoje czuli się komfortowo. Kontakt także przez snapa @ewelina_ju lub maila ewelaj357@gmail.com
Ewelina:)
 
Kobieta

Lovingshop.pl

Cichy Podglądacz
Witam, dla Wszystkich użytkowników sexforum, dajemy rabat 10 % na wszystkie zakupy w naszym sklepie, wystarczy w koszyku wpisać dużymi literami kod SEXFORUM i rabat się naliczy. (kod ważny do końca 2021 roku) Zapraszam i ściskam gorąco w te mroźne dni.

Link do sklepu : https://lovingshop.pl :)❤️❤️💕
 
Kobieta

damnsuzie

Cichy Podglądacz
Hej wszystkim! Chciałabym powiedzieć coś o sobie... Na codzień jestem nieśmiałą, dziewczyną o spokojnym i przyjaznym usposobieniu. Mam stałą pracę, poukładane życie.
Mimo tego jakoś od zawsze czułam się nimfomanką - kocham seks, uwielbiam wszelkie perwersje i fetysze, publiczną masturbację i ostrzejsze zabawy. Nie umiem tego opanować. Podnieca mnie kiedy ktoś patrzy na moje gołe ciało, kiedy ktoś mi nieznajomy, obcy, ogląda moją cipkę. Gdy to piszę to czuje, że robi mi się mokro. Nie chce już dłużej zwlekać i hamować swój popęd dlatego chętnie podzielę się z wami swoimi ostrymi zdjęciami - to nie będzie to, co oglądacie zazwyczaj. Najchętniej zrobiłabym to za pół darmo, ale nie wyrobię się z wysyłaniem każdemu zdjęć takich, jakie chce, muszę mieć też czas pracować :D Dlatego za symboliczną kwotę podzielę się z wami swoim ciałem - zdjęcia, filmiki. Będziesz chciał więcej. Odezwij się - mowmisuzie@op.pl.
P.S. na życzenie mogę nagrać co tylko chcesz...
 

On1001

Erotoman
Nie no, przy obecnej inflacji to chyba zaczynamy od 50, nie? W kościele też co łaska zaczyna się od 50 chyba :p
 
Kobieta

stopki123

Cichy Podglądacz
Sprzedam noszona bieliznę, skarpetki, rajstopy, szorciki noszone na gola cipcie i inne. Boxy bieliźniane. Dyskretna wysyłka napisz 😘
 
Kobieta

bieliznadlafetyszystow

Cichy Podglądacz
Cześć! Skoro jesteś tutaj to mamy dużo wspólnego. Chętnie odsprzedam Ci swoją używana bieliznę, skarpetki. Nazywam się Daria mam 19 lat właśnie skończyłam szkołę średnią. Lubię uprawiać sport jestem wysoka wysportowaną brunetką. Co do mojej bielizny możemy dogadać się co będę w niej robić i jak dlugo ją nosić. Wszystko zrobimy anonimowo aby nikt nie dowiedział się o naszym małym sekrecie. Pisz tutaj lub na mój e-mail: anonimowabielizna@gmail.com

Jeśli kogoś zainteresuje moge również sprzedac zdjecia stop, filmiki oraz fotki
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry