• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprzedam, kupię, wymienię...

Mężczyzna

Arek2000

Cichy Podglądacz
Hej. Jestem doświadczona w masturbacji, wiec twoje majteczki beda mokre. Majteczki moge nosic max 5 dni za oplata. Dyskretna wysylka - paczkomat. Ceny zaczynaja sie od 40 zl. Mozliwosc kupna rowniez skarpetek, rajstopek, stanikow itd. Jestem tutaj nowa wiec fajnie by bylo znalezc kogos na dluzszy uklad :) Wysylam rowniez boxy bielizniane badz paczke niespodziankę :p W kazdym boxie intrukcja co masz zrobic z kazda rzecza. Cos o mnie; kocham sport, wygimnastykowana, ladna figura, fajny tylek. Zgrabna rowniez :)
Pokażesz tyłek?
 
Kobieta

xelizax

Cichy Podglądacz
Cześć Panie i Panowie!
Nazywam się Elizka, jestem studentką 3 roku i postanowiłam podzielić się z wami moimi skarbami;) Chętnie wyślę wam używane majtki, skarpetki, rajstopy, pończochy i co tylko sobie zażyczycie❤️ Siedzę tez w temacie scatu i pissu dlatego możecie być pewni ze nie ma dla mnie zbyt mocnych fetyszy a ja spełnię każdą waszą zachciankę:) Dodatkowo możecie zakupić u mnie zestawy zdjęć i filmów według własnego scenariusza, oczywiście mogę tez was czymś zaskoczyć;* Zainteresowanych panów zapraszam do wiadomości prywatnych, na pewno się dogadamy❤️ Buziaki
 
Kobieta

majteczkiwkropeczki

Cichy Podglądacz
Cześć 😈. Jestem Anka, żywiołowa studentka farmacji 💉
Chętnie sprzedam figi, stringi, skarpetki, kabaretki, sweterki, staniczki i inne rzeczy 😏.
Zainteresowanych i zdecydowanych zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej!
Jak zawsze u mnie, duża ilość soczków gwarantowana 😋
 
Kobieta

majteczkiwkropeczki

Cichy Podglądacz
Hej:)
Sprzedam swoje używane stringi i bawełniane majteczki oraz biustonosz, skarpetki i ażurowe kabaretki 👙. Wszystko intensywnie zaorane 😈. Bielizna bardzo mokra 😏 - czeka tylko na spragnionego fetyszystę.... Chętnych i zdecydowanych zapraszam na priv 🙂
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Hm... nie powiem, ktoś mnie zaskoczył, co prawda słyszałam o podobnych biznesach... ale niespodzianka! Życzę powodzenia.
 
K

Kuba1896

Guest
Proponuję na giełdzie stanąć sobie z takim asortymentem xd Majtki i skarpetki zapewne będą miały zejście
 
Kobieta

GabiWetPants

Cichy Podglądacz
Hej! Mówią na mnie Gabi mam 19lat, 163cm wzrostu, ważę 53kg. Jestem blondynka o zielonych oczach, figurą osy z całkiem sporymi jak na moje małe gabaryty piersiami. To chyba tyle mogę powiedzieć, żebyście mogli mnie sobie wyobrazic :3 Nie gole mojej cipki, moim zdaniem zapachy są wtedy „pełniejsze” :D mam do zaoferowania noszoną bieliznę (długość noszenia i rodzaj bielizny do dogadania!), skarpetki i rajstopy, używane zabawki, jak i zdjęcia. Bardzo upodobałam sobie zabawę ogórkami, a jeszcze bardziej podnieca mnie myśl, że ktoś je takiego ogórka w moich sokach :3 Po takie lub inne zabawy i dogadanie ceny zapraszam na priv, lub e-mail wetgabiii@gmail.com
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mam na sprzedaż 10 tomów "Chyłki". Stan idealny. W jednej brakuje zakładki.
Cena 200 zł - czyli 20 zł za tom. Tylko całość. POLECAM!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry