• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z otyła osoba

Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
A w kontekście gdzie mogłem skończyć pisać to widać granicę która Ci odpowiada - w momencie gdy Cię zaczynam punktować już przestaje Ci odpowiadać post i nie chce Ci się go dalej czytać.
Nie chce mi się go dalej czytać, bo jest zwyczajnie kurwa za długi, natomiast w kwestii twojego tak zwanego "punktowania" mnie to jak mawiał pewien Artysta: "a krytyka twoja to dla mnie zabawa: czasem śmieszna a czasem ciekawa". Więc nie pochlebiaj sobie. 😎
Twój wiek mógłby dużo tutaj wnieść, gdyż 30-40 latka piszącego w ten sposób traktuje się zazwyczaj zupełnie inaczej niż 19-latka.Ten drugi jeszcze za mało poznał życia, więc bardziej pobłażliwie zazwyczaj traktuje się jego skrajne poglądy.
Już ci gadałem, że sram na to, co o mnie myślisz do spółki z innymi, a moje poglądy to moja sprawa. Możesz się z nimi zgadzać bądź nie - pierdolę to. 😘
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Dojrzałość przychodzi z wiekiem, więc nie skłamałem. 😝

A ty trzepidrutem gustującym w tłuszczu. 😁
Weź się koleś odpierdol bo ciekawe czy byś był kurwa taki cwany jak bym cię w realu kurwa spotkał byś dostał taki wpierdol żeby cię kurwa Rodzone matka nie poznała pierdolony . Następny Bohater za szklanym ekranem kurwa
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Weź się koleś odpierdol bo ciekawe czy byś był kurwa taki cwany jak bym cię w realu kurwa spotkał byś dostał taki wpierdol żeby cię kurwa Rodzone matka nie poznała pierdolony . Następny Bohater za szklanym ekranem kurwa
Przecież sam się przyznałeś do swojego uwielbienia dla tłuszczu, więc o chuj ci biega Walikoniu?! 😁😂
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Nie chce mi się go dalej czytać, bo jest zwyczajnie kurwa za długi, natomiast w kwestii twojego tak zwanego "punktowania" mnie to jak mawiał pewien Artysta: "a krytyka twoja to dla mnie zabawa: czasem śmieszna a czasem ciekawa". Więc nie pochlebiaj sobie. 😎

Już ci gadałem, że sram na to, co o mnie myślisz do spółki z innymi, a moje poglądy to moja sprawa. Możesz się z nimi zgadzać bądź nie - pierdolę to. 😘
Widać kurwa że nie masz co robić twoje życie jest tak żałosne że czekasz tylko kurwa aż ktoś ci coś odpisze co twoja stara była ćpun am a twój stary kurwa mi tak się poznali
Przecież sam się przyznałeś do swojego uwielbienia dla tłuszczu, więc o chuj ci biega Walikoniu?! 😁😂
Może się spotkamy bohaterze pierdolony i ci wytłumaczę to kurwa ręcznie albo może kurwa idź starej zrób mi Nete bo na co cię kurwa stać jebana
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Przecież sam się przyznałeś do swojego uwielbienia dla tłuszczu, więc o chuj ci biega Walikoniu?! 😁😂
Co stara przy porodzie ci na łeb usiadła i dlatego taki po pierdolony jesteś jesteś zwykłą kurwą zwykłą pierdoloną kurwą bohaterem z telefonem w ręce i niczym kurwa innym dnem totalnym kurwa dnem boi dupą pierdoloną .
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Widać kurwa że nie masz co robić twoje życie jest tak żałosne że czekasz tylko kurwa aż ktoś ci coś odpisze co twoja stara była ćpun am a twój stary kurwa mi tak się poznali
Ja na swoje życie nie narzekam z reguły i jestem wyluzowany, bo dobry music mi tu naparza. 😎
Może się spotkamy bohaterze pierdolony i ci wytłumaczę to kurwa ręcznie albo może kurwa idź starej zrób mi Nete bo na co cię kurwa stać jebana
Naucz się wpierw poprawnej pisowni, bo leżysz i kwiczysz w tym temacie. 😁
Co stara przy porodzie ci na łeb usiadła i dlatego taki po pierdolony jesteś jesteś zwykłą kurwą zwykłą pierdoloną kurwą bohaterem z telefonem w ręce i niczym kurwa innym dnem totalnym kurwa dnem boi dupą pierdoloną .
Idź zwal sobie pod rube babki albo zjedz kanapkę ze smalcem czy cuś, a może wtedy ci się polepszy. 😂
 
Mężczyzna

attc

Cichy Podglądacz
Widać kurwa że nie masz co robić twoje życie jest tak żałosne że czekasz tylko kurwa aż ktoś ci coś odpisze co twoja stara była ćpun am a twój stary kurwa mi tak się poznali

Może się spotkamy bohaterze pierdolony i ci wytłumaczę to kurwa ręcznie albo może kurwa idź starej zrób mi Nete bo na co cię kurwa stać jebana go fuck

Ja na swoje życie nie narzekam z reguły i jestem wyluzowany, bo dobry music mi tu naparza. 😎

Naucz się wpierw poprawnej pisowni, bo leżysz i kwiczysz w tym temacie. 😁

Idź zwal sobie pod rube babki albo zjedz kanapkę ze smalcem czy cuś, a może wtedy ci się polepszy. 😂
Go fuck yourself, you just fucking twat nobody else your mom was a hor that’s why you are stupid dumbass
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Myśl, co chcesz - nie dbam o to. 😘
Nie musisz. Twoja postawa mówi o Tobie więcej niż Ci się wydaje, a czego najwyraźniej nie jesteś świadomy. Może kiedyś ogarniesz, czego Ci życzę :)

Ja na swoje życie nie narzekam z reguły
Tylko wyjątkowo:
I dlatego w przeszłości byłem bezpodstawnie wypierdalany z roboty na rzecz pijusów, a zrobienie kariery artystycznej poszło w luft, bo w obu przypadkach nie spotkałem na swojej drodze ludzi, którzy byliby mi przychylni.
Nic Ci po wnioskach i ciężkiej pracy, jeśli nie masz wokół siebie ludzi sprzyjających Tobie.
Wszyscy ponosimy konsekwencje, tylko że kurwa nie zawsze za nasze własne działania!
🙃
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
@Szar Sorry że się wtrącę, z tym "narzekaniem" to jest przesada z Twojej strony. Są sytuacje w życiu w których nic nie zawinisz a jesteś karany. Wystarczy że ktoś Cię pomówi albo niesprawiedliwie oskarży. Czy poprostu nie będzie Cie lubił.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Nie musisz. Twoja postawa mówi o Tobie więcej niż Ci się wydaje, a czego najwyraźniej nie jesteś świadomy.
Jestem bardziej świadomy siebie i otaczającej rzeczywistości, aniżeli ci się wydaje, ale nie muszę z tym się afiszować przed bandą polskich troglodytów. :)
Może kiedyś ogarniesz, czego Ci życzę :)
Mi czegokolwiek nie życz i wsadź sobie te życzenia do kieszeni albo w dupę - gdzie ci będzie wygodniej. 😘
Tylko wyjątkowo: 🙃
Gratuluję, potrafisz czytać i szukać! 😁 Tylko co z tego, skoro nie napisałem czegokolwiek niezgodnego z prawdą?

Miałem kilka potknięć w życiu jak każdy, bo nie urodziłem się u bogatych arystokratów, którzy by wszystko mi dali na złotej tacy, a interes artystyczny nie wypalił i chuj z nim - nie ja pierwszy i nie ostatni. Przynajmniej robiłem coś sensownego i twórczego w przeciwieństwie do większości polaczków, których jedynymi osiągnięciami są bebech piwny do kompletu z rozjebanym telewizorem (od przegranego meczu) i plamą między nogami po masturbacji.

Jest git majonez i luzuję dupę przy dobrych dźwiękach w towarzystwie kochanych zwierzaków, mając przy okazji bekę z was debile. 😎
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Są sytuacje w życiu w których nic nie zawinisz a jesteś karany.
Zgadza się. Tylko dojrzała osoba przyjmuje to na klatę i idzie dalej. Sam też tego doświadczyłem, ale nigdzie się nie żaliłem, ścisnąłem cztery litery i ruszyłem do przodu.

ci się wydaje
Najlepsze jest to, że nic mi się nie musi wydawać, wystarczy prześledzić ten wątek.

czegokolwiek niezgodnego z prawdą
Tylko zwyczajnie sam sobie zaprzeczasz.

Mi czegokolwiek nie życz i wsadź sobie te życzenia do kieszeni albo w dupę - gdzie ci będzie wygodniej. 😘
Bardzo łatwo Cię urazić jak na tak świadomą osobę na jaką się kreujesz.
 
Kobieta

sweetwitch.

Nowicjusz
@Szar
"Zgadza się. Tylko dojrzała osoba przyjmuje to na klatę i idzie dalej. Sam też tego doświadczyłem, ale nigdzie się nie żaliłem, ścisnąłem cztery litery i ruszyłem do przodu."
Czasami trzeba się trochę pożalić. Chłop nie skała, też ma uczucia ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 2
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry