• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z otyła osoba

Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Ja tez jestem otyła ze względów medycznych i czuję się trochę obrażona, ale tylko trochę, bo olewam takich zadufanych palantów ;) Aż zapytam dzisiaj partnera bo dobrym seksie co sądzi ;)
Nie miał nigdy żadnych obiekcji? Moja aktualna ma lekką nadwagę i mało mnie podnieca, w ogóle nie jest kobieca. Może to zbieg okoliczności jednego z drugim, ale moja była wręcz odwrotnie, ogromnie podniecała i umiała być bardzo erotyczna mimo, d była nieśmiała
 
Kobieta

małami78

Cichy Podglądacz
Nie miał nigdy żadnych obiekcji? Moja aktualna ma lekką nadwagę i mało mnie podnieca, w ogóle nie jest kobieca. Może to zbieg okoliczności jednego z drugim, ale moja była wręcz odwrotnie, ogromnie podniecała i umiała być bardzo erotyczna mimo, d była nieśmiała
Jego to kręci ;)
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Na wylocie bo inne sprawy, czy na wylocie przez ten seks? Bo to dwa różne rozwiązania problemu
Ogólnie to różne zdania mamy na wiele tematów, praktycznie 0 wspólnych zainteresowań. Z mojej strony jest małe zainteresowanie seksem, przez jej wygląd, nie zachęca mnie do seksu. Moja była jak wchodziła do pokoju to od razu byłem twardy, nic nie musiałem robić, a tutaj nic, dopiero jak ona coś zacznie. Seks jest problemem ale według niej nie
 
Kobieta

małami78

Cichy Podglądacz
Jeśli powodem są inne problemy to nie przeciągaj tego i rozstań się, ona szybciej to przeżyje i pójdzie dalej. Jak cię totalnie nie pociąga to w sumie powiem to samo.ale jeśli problemem jest seks to gadajcie, gadajcie, gadajcie, dopiero po wielokrotnych próbach bym zerwała. Suma sumarum, jeśli jesteś pewien to choćby z przywiązania zrob to szybko dla niej.
 
Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Jeśli powodem są inne problemy to nie przeciągaj tego i rozstań się, ona szybciej to przeżyje i pójdzie dalej. Jak cię totalnie nie pociąga to w sumie powiem to samo.ale jeśli problemem jest seks to gadajcie, gadajcie, gadajcie, dopiero po wielokrotnych próbach bym zerwała. Suma sumarum, jeśli jesteś pewien to choćby z przywiązania zrob to szybko dla niej.
Masz rację kurde :/
 
Kobieta

małami78

Cichy Podglądacz
Więc kopię cię w tyłek żebyś się zdecydował i zrobił to choćby dziś.
A to że ona cię nie pociąga to nie znaczy że kiedyś nie zacznie cię pociągać inna puszysta kobieta, bądź otwarty, bo to zależy od osoby.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Ogólnie to różne zdania mamy na wiele tematów, praktycznie 0 wspólnych zainteresowań. Z mojej strony jest małe zainteresowanie seksem, przez jej wygląd, nie zachęca mnie do seksu. Moja była jak wchodziła do pokoju to od razu byłem twardy, nic nie musiałem robić, a tutaj nic, dopiero jak ona coś zacznie. Seks jest problemem ale według niej nie
To już sobie odpowiedziałeś: daruj to sobie, bo tylko marnujesz czas i się unieszczęśliwiasz. Zacznij nową relację z kimś, kto Cię kręci i z kim się świetnie dogadujesz.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Pięknie po tobie wszyscy tu jadą 🤣🤣🤣. Brawo 🤣🤣🤣
Nie zauważyłem. Może dlatego, że nie ma to miejsca albo mam to gdzieś? Sam sobie odpowiedz. 😉😘
wiem, że nie dbasz co ludzie myślą o Tobie. Już to wielokrotnie pokazałeś, w bardzo bezpośredni i pogardliwy sposób.
I na tym mogłeś zakończyć swoją odpowiedź lub ewentualnie kilka zdań później, ale wolałeś malnąć pełen błędnej analizy mojej osoby przesadny referat, którego nie chciało mi się całego czytać. Cóż, to twój zmarnowany czas. :)
Niestety lub stety żyjesz w społeczeństwie i dobrym zwyczajem jest zadbanie o w miarę możliwie dobry stan emocjonalny odbiorcy po uraczeniu go/ją swoją szczerością (choć w tym miejscu bardziej właściwym byłoby "Twoją subiektywną prawdą"). Nie musisz "owijać w bawełnę" swojej wypowiedzi, ale nie musisz używać przekleństw czy najostrzejszej dostępnej formy. Często łagodny przekaz zupełnie wystarcza.
[1] Mam gdzieś społeczeństwo i jego stan emocjonalny. Just like that, bo mogę.

[2] Lubię walić prosto z mostu i robię to, gdy tylko mam taką możliwość, bo nie zawsze takowa jest i nie ukrywam tego. Wiem, kiedy mogę sobie na to pozwolić, a kiedy na łagodny ton lub nawet milczenie. Nie jestem bezmyślną bestią spuszczoną ze smyczy.
Nie podałeś w profilu ile masz lat, ale patrząc na sposób wypowiedzi (agresywny, arogancki, pogardliwy i skrajnie krytyczny) dałbym Ci pomiędzy 17, a 23 lata. Dopuszczam też opcję że jesteś starszy, ale bardzo zraniony czego nawet sam przed sobą możesz nie chcieć przyznać lub nie jesteś tego świadomy (o tym później). Więc jest to wiek, w którym powinieneś już powoli zaczynać poznawać takie terminy jak empatia czy szacunek względem drugiej osoby.
Mój wiek nie jest tu komukolwiek do czegokolwiek potrzebny, ale jestem już na tyle starym gościem, żeby nie przejmować się cudzymi stwierdzeniami wszelkiej maści i błędną analizą mojej osoby wynikającą z braku szczegółowych informacji na mój temat, a szacunkiem obdarowuję właściwe osoby.
Kija w d🦆pie nie mam, a przynajmniej sprawdzając kilka minut temu nie miałem 😋
To gratki, bo ja też czuję się świetnie i jestem wyluzowany! 😎
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
I na tym mogłeś zakończyć swoją odpowiedź lub ewentualnie kilka zdań później, ale wolałeś malnąć pełen błędnej analizy mojej osoby przesadny referat, którego nie chciało mi się całego czytać. Cóż, to twój zmarnowany czas. :)
Mogłem, ale polubiłem siedzieć tutaj i "malować" elaboraty. Taki fetysz 🤣 Jako, że parę stron temu bardzo mocno zwracałeś uwagę na szczegóły słownictwa, referat jest zazwyczaj krótki i ustny, natomiast tutaj bardziej pasuje słowo elaborat ;) A w kontekście gdzie mogłem skończyć pisać to widać granicę która Ci odpowiada - w momencie gdy Cię zaczynam punktować już przestaje Ci odpowiadać post i nie chce Ci się go dalej czytać. A tak liczyłem, że znajdziesz jakieś luki w moim myśleniu lub wytkniesz mi choć jeden fikołek logiczny... Zawiodłem się... 😭

Druga kwestia to nie jest zmarnowany. Patrzysz tylko na siebie. Post ten będzie czytać przynajmniej kilka osób i może te osoby wyciągną z niego jakąś wartość skoro z góry założyłeś, że wolisz ominąć pozostałą jego część. Warto patrzeć dalekowzrocznie ;)

[1] Mam gdzieś społeczeństwo i jego stan emocjonalny. Just like that, bo mogę.

[2] Lubię walić prosto z mostu i robię to, gdy tylko mam taką możliwość, bo nie zawsze takowa jest i nie ukrywam tego. Wiem, kiedy mogę sobie na to pozwolić, a kiedy na łagodny ton lub nawet milczenie. Nie jestem bezmyślną bestią spuszczoną ze smyczy.
Ad. 1 - gdzie w takim razie Twoja empatia, którą tak się szczyciłeś? :eek:
Ad. 2 - fakt, gdy jesteś semi-anonimowy, z pewnością możesz walić prosto z mostu i najlepiej na ostro... 🤣

Mój wiek nie jest tu komukolwiek do czegokolwiek potrzebny, ale jestem już na tyle starym gościem, żeby nie przejmować się cudzymi stwierdzeniami wszelkiej maści i błędną analizą mojej osoby wynikającą z braku szczegółowych informacji na mój temat, a szacunkiem obdarowuję właściwe osoby.
Twój wiek mógłby dużo tutaj wnieść, gdyż 30-40 latka piszącego w ten sposób traktuje się zazwyczaj zupełnie inaczej niż 19-latka.
Ten drugi jeszcze za mało poznał życia, więc bardziej pobłażliwie zazwyczaj traktuje się jego skrajne poglądy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 2
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry