• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z otyła osoba

Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
Jakoś osobiście sobie nie wyobrażam mojego seksu z kobietą większych rozmiarów [bez urazy, po prostu gustuję w szczupłych lub nawet bardzo szczypłych], ale nie wydaje mi się by rozmiar sprzętu był tu problem. Odpowiednia pozycja i jazda.
 
Mężczyzna

Mouthshot

Podrywacz
Jakoś osobiście sobie nie wyobrażam mojego seksu z kobietą większych rozmiarów [bez urazy, po prostu gustuję w szczupłych lub nawet bardzo szczypłych], ale nie wydaje mi się by rozmiar sprzętu był tu problem. Odpowiednia pozycja i jazda.
"Odpowiednia pozycja" w przypadku otyłych to fikcja i pobożne życzenie, bo ze względu na swoje rozmiary mają oni zerową ruchowość. Pozycje to mogą przyjmować szczupli ludzie i tylko oni, a otyli mają wyłącznie do dyspozycji leżenie jak cholerna kłoda. To nie żart.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Hejo jestem trochę otyła i jak to jest panowie chłopowi starczy sprzętu ma około 13 cm
ja tam mam niewiele więcej i jakoś dawałem radę ;) fakt, nie z otyłą partnerką, ale szkielet z niej też nie był i nie narzekała. Zaś to ja jestem po drugiej stronie tejże "barykady" i uważam, że jak się nastawisz, że nic z tego nie będzie, to chociażby się starał koleś to nie osiągnie nic. Jak zaś będziesz pozytywnie nastawiona, to temat poleci bez problemu
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 2
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0
T Pani do sex spotkań Rzeszów Ogłoszenia 0
A Sex na kamerce Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry