• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w samochodzie

Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Generalnie lodzik w aucie spoko.
Jeżeli chodzi o sex to bywa ciężko z organizacją siebie i niewygodnie, chyba że robimy coś źle :p
Ale pod kątem emocji i dreszczyku podniecenia jest to na plus
 
Mężczyzna

Bart988

Cichy Podglądacz
Jak rzucisz kobietę na maskę i dopadniesz się jak dzik do żołędzi to może i szkoda 🙃 ale jak masz rozebraną kobietę na masce to raczej o tym ie myślisz ☺️
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Sex w samochodzie ..super sprawa 🙂dawno już nie miałem ,ale wrócił bym do tego z miłą chęcią. Pierwszy sex w aucie był w Tico..mój wzrost 186 cm trzeba było się nagimnastykować ,ale warto było🙂
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Generalnie lodzik w aucie spoko.
Jeżeli chodzi o sex to bywa ciężko z organizacją siebie i niewygodnie, chyba że robimy coś źle :p
Ale pod kątem emocji i dreszczyku podniecenia jest to na plus
jasne że spoko
szczególnie jak szyby zaparowane, autem trzęsie a tu w szybę puka niebieskie cóś, i salutując mówie:"dobry wieczór Państwu, co Państwo tutaj robią"...
no a co można robić o 23,40 na pustym parkingu pod ZOO.............
 
Mężczyzna

Zimorodek

Nowicjusz
Oczywiście, że można to robić w samochodzie ale jest niewygodnie i ciasno.
Gdy jest ciepło, to moja ulubiona pozycja jest taka, że drzwi auta otwarte i kobieta leży na brzuchu na siedzeniach, pupę ma na samej krawędzi fotela a ja jestem na zewnątrz i się do niej dobieram 😛
Na masce też fajnie ale po jeździe trzeba poczekać aż ostygnie, bo może być z tego pieczyste 🔥
 
Ostatnia edycja:
A

admadrpc01

Guest
Cześć, a ja się pochwalę, że dzisiaj zaliczyłem lodzika w samochodzie :) Koleżanka jak zwykle do końca z połyczkiem. Takie poranki to ja uwielbiam.
Pozazdrościć takiej koleżanki. Lodzik w aucie mega sprawa. Kiedyś jechalem autostradą z dziewczyna i ponad godzine macała mnie po jądrach i ssała mojego kutasa. Cudowna sprawa. Ja oczywiście między czasie w ramach możliwości masowalem jej delikatna i mokrą cipkę. Kilka razy powstrzymywałem się żeby nie skończyć. Pamiętam tą trasę...ohh piękne wspomnienia
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry