• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex analny /lubicie ,czy raczej nie/

Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Też uwielbiam 😁 Otwiera parę nowych możliwości i pozycji, można łączyć z zabawkami, można lizać, bardzo dużo opcji 😁 A dodatkowo zaczyna powoli za mną łazić, żeby spróbować strap on, jestem ciekawy tego doświadczenia 🫣
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Dla mnie analnie jest super bo to jest dodatkowa bliskość i zaufanie, z początku temat tabu z czasem przeradza się coś normalnego i jest taką wisienką na torcie:) Na tyle to było przyjemne ze sam zacząłem korzystać z zabawek i teraz razem z ukochaną mamy całkiem spore pole manewru w wzajemnym sprawianiu sobie przyjemności które dla innych są owiane tajemnicą, tabu. Uważam subiektywnie że potrafi związek wprowadzić na nowy łóżkowy level:)
 
Mężczyzna

grecho

Cichy Podglądacz
Moja się nie zgadza ale gdy liże jej czekoladkę oraz wkładam paluszki w obie dziurki to jęczy stęka z rozkoszy. Oczywiście lubię zalać jej kakao moją spermą.
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Osobiście lubię seks analny ponieważ jest dla mnie bardziej intymny i przyjemny w doznaniach. Tylko niestety problemem jest to że bardzo rzadko kobiety się na niego zgadzają podczas zabaw. 🥺
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
A jak sie przygotowujecie do seksu analnego no i skoro namawiacie kobiety i czerpia przyjemnosc skad pewnosc ze wam tez by to jej nie sprawilo
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Większość kobiet które mi osobiście odmówiły, to doświadczyły już wcześniej seksu analnego i twierdziły że z przyjemnością lubią tego rodzaj doznań. Niestety twierdziły również że boją się seksu analnego ze mną ze względu na rozmiar przyrodzenia.
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
nie mnie bardziej interesuja czyjes doznania jak ktos to przezywa czytam dowiaduje sie o pojeciu orgazmu analnego zielony w temacie jestem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
I Sex analny Seks 3
R Sex analny Ogłoszenia 0
Marcin20cm20yo Sex kamera bez twarzy Seks 1
A Sex portal Seks 2
M Sex z otyła osoba Seks 187

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry