• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex ale nie w domu - gdzie i kiedy oraz czy zostaliście przyłapani ?

Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Na parkingu na osiedlu robiła mi loda ludzi widzieli z chodnika jak szli na parkingu przy autostradzie z innym chłopakiem daliśmy kobiecie do buzi później jeden od tyłu a drugiegi ssała otwarte drzwi były było ciemno ale i tak widzieli nas w łazience na stacji ale tylko kibel pękł w parku na plaży przy innych osobach w domu w 2 pokoju dyskoteka na loży wzięła do buzi i usiadła na kutasa było tego dużo i tylko raz podszedł do nas chłopak czy mamy ochotę się napić z nim wódki i że nigdy nie spodziewał się że zobaczy jak ktoś się pieprzy w parku na ławkę
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Czyli że co, to że nie potrafisz zapanować nad popędem i chcesz zaliczyć dziewczynę przy setkach ludzi to coś czego mam Ci zazdrościć czy bić brawo? Rzeczywiście nie chodzi o ekshibicjonizm ponieważ nie zauważyłem z tego co napisałeś, abyś czerpał satysfakcje z tego że byłeś oglądany. Ale co to tak właściwie zmienia wobec tego co napisałem. Twoje zachowanie jest dla mnie osobiście przekroczeniem pewnych granic zdrowego społeczeństwa. Bardzo często mówi się aby ludzie robili sobie w sypialni (czy kuchni, łazience czy co tam preferujesz) co chcą, tak długo jak ludzie nie muszą tego oglądać. Tak samo jest z sikaniem. Jak masz potrzebę, to zrób sobie to za krzaczkiem czy w lesie, ale to nie oznacza że masz wyjmować sprzęt w centrum miasta i lać przy setkach osób.
Uważaj ja zostałem za takie wpisy zblokowany
 
Mężczyzna

Kutass18

Cichy Podglądacz
Auto, winda, piwnica w bloku, klatka schodowa
Łąka przy torach kolejowych (w pewnym momencie jechał pociąg) więc zostaliśmy przyłapani
 
Mężczyzna

Pisatiel

Cichy Podglądacz
Plaża (w nocy) - pełny stosunek, park (wieczorem) - mineta. Toaleta w lokalu - pełny stosunek. Wszystko z żoną, ma się rozumieć. Nikt nas nie przyłapał, a przynajmniej nikogo takiego nie zauważyliśmy. :D
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Zależy z którą partnerką 😛😝
Z jedną (ale nie pierwszą 😏😏) wiele razy bzykałem się w jej samochodzie zaparkowanym w różnych ,,tajnych" miejscach, kilka razy w lesie na kocyku i na plaży nad zalewem.
Z drugą regularnie na jej działce i raz w górach (tzn. zeszła ze szlaku się wysikać, ja postanowiłem pójść za nią i też opróżnić pęcherz; skończyło się na tym, że szybko ją wygrzmociłem od tyłu i poszliśmy dalej).
Ale to z trzecią przyłapano mnie po raz pierwszy i ostatni jak dotychczas; wyrwałem ją w knajpie i udało mi się ją namówić na pójście do kibla; tam zaczęliśmy się lizać, jedną rękę włożyłem jej do stanika, drugą do majtek i zacząłem robić jej palcówkę, co chwila ssałem też cycusia. Niestety zaczęła jęczeć tak głośno, że przyleciał barman i nas wyrzucił. Wtedy obraziła się na mnie i poszła do domu (więcej jej już nie spotkałem).
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
z tego co pamiętam pierwszy raz to na klatce schodowej drugi raz w centrum miasta za bilbordem, w szkole na weselu to były prysznice przy sali do w-f, na wiejskim weselu poszliśmy na pole byliśmy w linii prostej od sali weselnej a chronił nas tylko mrok, w parku, o świcie wracając z imprezy, na imprezie przy pełnym ludzi mieszkaniu w łazience, później zobaczyliśmy że szyba była na tyle prześwitująca że może szczegółów nie widać ale śmiało można rozpoznać co robią dwie osoby...... i tu raczej kilka osób nas widziało....
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Zdarzały się schacki w lesie jeszcze w tym czasie moją dziewczyną dziś żoną przyłapani po za domem nie byliśmy ani razu choć w domu już tak więc żeby się nie stresować zdarzało mam chodzić się na okoliczne polany ach ta młodość
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Biedroneczka straszny z ciebie flustrant pasują do ciebie słowa piosenki "znowu w życiu mi nie wyszło" więc powyżywam się na forum by wywyższyć swą niską samoocenę
Zastanów się sam po co tu jesteś, ja jestem spełniony w życiu, a po drugie jesteś już nudny i małocząsteczkowy, tak więc daj mi spokój
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Zastanów się sam po co tu jesteś, ja jestem spełniony w życiu, a po drugie jesteś już nudny i małocząsteczkowy, tak więc daj mi spokój
Spełniony człowiecze twój język i wypowiedzi mówią co innego. Dla mnie jesteś kolejnym człowiekiem który jest zamknięty w swoim pokoju poglądów nadanych za młodu i nawet gdyby klucz wisiał by na przeciw twoich dłoni nie sięgnął byś. Nie wiem tylko czy że strachu czy też z innego powodu. Dlaczego tu jestem przede wszystkim z ciekawości szukania nowych prądów (fizjologicznych jak sexualnych) jak i wymiany doświadczenie znalazłem tu bardzo wielu ciekawych i życzliwych ludzi co uważam za plus. Osobiście jestem ciekaw co ciebie skłoniło do rejestracji na tym forum bo jeśli to tylko chęć trollowania innych to niestety źle o twojej osobowości świadczy. Ps jeśli te dwa komentarze tak cię zabolały to raczej się nie mylę do twojej osoby
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Spełniony człowiecze twój język i wypowiedzi mówią co innego. Dla mnie jesteś kolejnym człowiekiem który jest zamknięty w swoim pokoju poglądów nadanych za młodu i nawet gdyby klucz wisiał by na przeciw twoich dłoni nie sięgnął byś. Nie wiem tylko czy że strachu czy też z innego powodu. Dlaczego tu jestem przede wszystkim z ciekawości szukania nowych prądów (fizjologicznych jak sexualnych) jak i wymiany doświadczenie znalazłem tu bardzo wielu ciekawych i życzliwych ludzi co uważam za plus. Osobiście jestem ciekaw co ciebie skłoniło do rejestracji na tym forum bo jeśli to tylko chęć trollowania innych to niestety źle o twojej osobowości świadczy. Ps jeśli te dwa komentarze tak cię zabolały to raczej się nie mylę do twojej osoby
Jak chcesz pisać poematy to nie tutajj i jak czekasz na brawa to powodzenia, nawet nie czytam tych Twoich głupich wypocin, podniecaj się więcej 😄😄
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
PerwersPiss Sex w maskach p.gaz Fetysze i perwersje 0
A sex elixir Porady seksualne 8
O Sex z moim facetem i jego kuzynka Fetysze i perwersje 26
K Sex z koleżanką Seks 6
Arletka MÓJ VIDEO SEX Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry