• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

Venom1971

Cichy Podglądacz
Od kumpla ojciec woził z Turcji spodnie,bluzki,swetry itp. Prawdziwe jeansy można było kupić w Pewexie a dobą podróbę właśnie w Turcji. Braliśmy po trochu z każdej sorty on oglądał i mówił że za to wszystko ma być tyle i tyle ,a co sobie sami dostukamy to nasza sprawa, i na pociąg. Jeździliśmy tylko w wakacje ,chodziliśmy do technikum. Pierwszy wyjazd początkiem lipca na dwa tygodnie potem powrót ,regeneracja ,uzupełnienie towaru i początkiem sierpnia drugi wyjazd ,po zmianie turnusów. Opychaliśmy towar ,i nawiązywali przy okazji znajomości i ustawiali spotkania. Wyprzedzę potencjalne pytania bardziej dociekliwych ,spotykałem się zawsze sam :) ,nigdy nie było akcji 2M1K.
Które zapadły mi w pamięci... hm to było ponad 30 lat temu i sporo tego było . Ale jedną zapamiętałem i będę pamiętał do końca życia.
Miała 47l ,wdowa i była doświadczoną dominą w klimatach BDSM. To dzięki niej dzisiaj jestem kim jestem .
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Od kumpla ojciec woził z Turcji spodnie,bluzki,swetry itp. Prawdziwe jeansy można było kupić w Pewexie a dobą podróbę właśnie w Turcji. Braliśmy po trochu z każdej sorty on oglądał i mówił że za to wszystko ma być tyle i tyle ,a co sobie sami dostukamy to nasza sprawa, i na pociąg. Jeździliśmy tylko w wakacje ,chodziliśmy do technikum. Pierwszy wyjazd początkiem lipca na dwa tygodnie potem powrót ,regeneracja ,uzupełnienie towaru i początkiem sierpnia drugi wyjazd ,po zmianie turnusów. Opychaliśmy towar ,i nawiązywali przy okazji znajomości i ustawiali spotkania. Wyprzedzę potencjalne pytania bardziej dociekliwych ,spotykałem się zawsze sam :) ,nigdy nie było akcji 2M1K.
Które zapadły mi w pamięci... hm to było ponad 30 lat temu i sporo tego było . Ale jedną zapamiętałem i będę pamiętał do końca życia.
Miała 47l ,wdowa i była doświadczoną dominą w klimatach BDSM. To dzięki niej dzisiaj jestem kim jestem .
Gdybyś miał okazję w tym momencie powtórzyłbyś z nią to samo?
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Od kumpla ojciec woził z Turcji spodnie,bluzki,swetry itp. Prawdziwe jeansy można było kupić w Pewexie a dobą podróbę właśnie w Turcji. Braliśmy po trochu z każdej sorty on oglądał i mówił że za to wszystko ma być tyle i tyle ,a co sobie sami dostukamy to nasza sprawa, i na pociąg. Jeździliśmy tylko w wakacje ,chodziliśmy do technikum. Pierwszy wyjazd początkiem lipca na dwa tygodnie potem powrót ,regeneracja ,uzupełnienie towaru i początkiem sierpnia drugi wyjazd ,po zmianie turnusów. Opychaliśmy towar ,i nawiązywali przy okazji znajomości i ustawiali spotkania. Wyprzedzę potencjalne pytania bardziej dociekliwych ,spotykałem się zawsze sam :) ,nigdy nie było akcji 2M1K.
Które zapadły mi w pamięci... hm to było ponad 30 lat temu i sporo tego było . Ale jedną zapamiętałem i będę pamiętał do końca życia.
Miała 47l ,wdowa i była doświadczoną dominą w klimatach BDSM. To dzięki niej dzisiaj jestem kim jestem .
Doświadczona domina? Już mi się podoba 😁
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Fajnie byloby umożliwic niedoświadczonej odkrycie, że to jej sie podoba. Przydarzyło mi sie. Nawet nie wiedziała że ma cos takiego w sobie😋😉
 
Mężczyzna

Venom1971

Cichy Podglądacz
Doświadczona domina? Już mi się podoba 😁
Już podczas pierwszej rozmowy wyszło że uległość to nie moja bajka a pierwsze spotkanie to potwierdziło.
Ale byłem zafascynowany światem który mi pokazała a który wcześniej widziałem tylko na filmach T.Orlowski .
Zapytałem czy nauczy mnie wszystkiego.W odpowiedzi usłyszałem że owszem ale zaczniemy od podstaw. Czułem się wyróżniony.Pamiętajcie że wtedy nie było internetu a to środowisko było dość hermetyczne .
Podsumowując .Czy kręci mnie seks ze starszą kobietą ? Tak
Czy kręci mnie spora różnica wieku? Tak ,ale dzisiaj to wygląda inaczej .Kiedy ta różnica była w dużym plusie w stosunku do mojego wieku ,dzisiaj to jest maks +10 i -20 młodsze odpadają.
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Dymalem kobietę starszą od siebie o 20 lat,waga około 60 kg ,nie wiedziałem że starsze kobiety mogą zrobić z kutasa wiatrak....nie chamowala się przed niczym ,mile to wspominam i chętnie bym posunął znowu taka starszą mamuśkę 🤪🤪
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry