• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

Veldon

Cichy Podglądacz
Przyciśnij? To kiepska rada. Raczej przekonaj, pytając pod jakimi warunkami się zgodzi. Może będzie chciała się ruchać z tym drugim także bez twojego udziału?
Ja tak zrobiłem. Po miesiącu się zgodziła. "Przyciśnij" miałem na myśli pogadajcie szczerze. Bo jak nie teraz, to kiedy? Na emeryturze? Zadaj po prostu pytanie - chcesz, czy nie? Kobiety potrafią być szczere do bólu. Jak ją zapytasz, to Ci odpowie.
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
No to nie ma z czym walczyć, jak chce. Tylko zaproś jakiegoś kumpla, którego ona zna, parę drinków i do roboty. Uwierz mi, że jak się zaczniecie dobierać do jej cycków, to nie będzie żadnego oporu :) A później samo pójdzie :)
Tylko ona podczas sexu chce sie pieprzyć jak Dziwka i chce więcej kutasów, prosi by każdy ją oblewał spermą
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Bo miala dwóch partnerów w swoim życiu, i nie miała stycznosci z dildami itp i filmami, dopiero ze mną zaczęła oglądać filmy i używać zabawek
 
Mężczyzna

Radek19

Cichy Podglądacz
Wielokrotnie pieprzyłam się z młodszymi partnerami. Jest w tym coś magicznego. W szczególności uwielbiam takich, powiedzmy, 19-25 latków, którzy mają jeszcze bardzo skromne doświadczenie. Są spontaniczni, mogą non stop i przede wszystkich słuchają co się do nich mówi i chcą się uczyć. Zrobią wszystko o co poproszę, bądź na co mam chęć.
magicznym tez są pieszczoty i bzykanie z dojrzała kobietą
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry