• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks ze starszą kobietą. Opinie, historie. Czy kręci was spora różnica wieku?

Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Witam. Od zawsze kręciły mnie starsze kobiety. Moja pierwsza była 11 lat starsza, potem długo miałem kochankę starszą o 10 lat. A mój rekord to seks z kobietą starsza o 21 lat. Co sądzicie? Czy są tu amatorzy kobiet w kwiecie wieku?
Owszem uprawiałem sex ze starszymi kobietami ale o 12 lat starszymi i napewno nie żałuję ani jednej sekundy 😋😋
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
poznaliśmy się na basenie, nie wyglądała jakoś zjawiskowo super ale miała fajne naturalne kobiece ciało, dokładnie takie jakie mi się podoba u kobiet w tym wieku. Przez jakiś czas przyglądałem się jej i chyba to zauważyła po po chwili podeszła do mnie i zagadała o jakieś tam głupotki i zaczęliśmy rozmawiać, już nie pamiętam jak to dokładnie było ale po basenie wylądowałem u niej w domu na kawie i nawet ze zdążyłem tej kawy wypić a już leżeliśmy w łóżku... i muszę przyznać że było zadziwiająco super
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Super. A jak do tego doszło? Jak chcesz się podzielić informacjami ;)
Żeby było ciekawiej to pierwsza była żoną mojego byłego szwagra....Od zawsze coś ją do mnie ciągnęło i super się dogadywaliśmy jak i do tej pory.... Wyszło to tak na spontanie byłem ją tylko odwiedź a skończyło się na naprawdę czymś czego nigdy nie zapomnę nie da opisania....Z drugą poznałem się w sieci i byliśmy nawet zaręczeni.... Każda jej dziurka była moja robiliśmy ze sobą na wzajem wszystko po kilka razy dziennie już jak o tym piszę to mi stanął 😏😏
 
Mężczyzna

ZIPP:)

Cichy Podglądacz
Mnie zawsze ciekawi czy "doświadczona" rzeczywiście robi "tą" różnice względem młodszych koleżanek. No i czuję że ze starszymi lepiej się dogadam, bo są konkretne. Miałem takie kontakty ale bez zbliżenia :( strasznie mnie to kręci, takie 30+ to już prawdziwe kobiety
 
Mężczyzna

ZIPP:)

Cichy Podglądacz
Ciekawość i świadomość zakazanego owocu :) chęć zdobycia doświadczenia i pewności siebie, mógłbym tak wymieniać w nieskończoność
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry