• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks z czarnym

Mężczyzna

Marcin 43

Cichy Podglądacz
Jest popyt na takie filmy to i takie kręcą. Wolny rynek.

ps: Wielu się to nie podoba że teraz to czarnoskóry prezentuje swoje atuty na ekranie, świat się zmienia a niektórym tęskno do zamordyzmu.
Ok. A co wywołało popyt twoim zdaniem? Jeszcze kilkanaście lat temu w filmach retro/ vintage było mało czarnych.
 
Kobieta

Anka 75

Cichy Podglądacz
Jak zwykle wierchuszkacwie wie lepiej co jest dobrze a co zle dla szarego obywatela.
Wybacz, ale jakos mnie to nie przekonuje do odejscia.
Co w moich wypowiedziach cie tak zabolalo? "Czorny"? Tak sie goodo u nos na Slasku. Pracujac na grubie kopalni tez wychodze codziennie czorny po robocie. Co do zapachu... Rzeczywiscie nie czuc przez monitor ale czesc z ludzi z Czarnego Ladu uzywaja specyficznych perfum, zapachow, m.in. zeby odstraszyc insekty itp.
Co do domniemanego rasizmu... Mam przyjaciol w pracy i poza praca roznych narodowosci, ras, pogladow politycznych i orientacji seksualnych. Moi najlepsi sasiedzi jak do tej pory byli Czarni, w dodatku Muzulmanie, z Tanzanii.
No, ale niektorzy wiedza wszystko lepiej...
Miałam nie komentować, ale na dworcu w Katowicach, miałam przykrą okazję, przekonać się jadąc z dziećmi do domu, jak niektórzy panowie z piwem w ręku pachną " TOM FORD PRIVATE BLEND.," No po prostu cudo 😮. I jeśli to jest dla Ciebie, wykładnik Śląskich zapachów prawdziwego mężczyzny to wybacz, ale fetysz masz zajebisty.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Z drugiej strony (tu wsadze kij w mrowisko albo gniazdo os) jezeli panom i paniom nie przeszkadza delikatnie mowiac zapach czornych to nie widze problemu. Droga wolna!
Mnie zapach kobiet nie przeszkadza, czarnoskórych, czy białych, bez różnicy. Ten zapach jest słabo wyczuwalny, a większość się perfumuje.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry