• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks z czarnym

Mężczyzna

Marcin 43

Cichy Podglądacz
To na pewno nie ma nic wspólnego z polską kulturą. Polacy są w większości potomkami niewolników.
A o tej teorii nie słyszałem 😁
U nas to by był odpowiednik: pan hrabia, jego żona hrabina i prosty,silny, jurny chłop 😁 Taka konfiguracja.
Myślę, że łamanie zasad, reguł społecznych może być podniecające, tak jak ryzyko złapania na tym.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
A o tej teorii nie słyszałem 😁
U nas to by był odpowiednik: pan hrabia, jego żona hrabina i prosty,silny, jurny chłop 😁 Taka konfiguracja.
Myślę, że łamanie zasad, reguł społecznych może być podniecające, tak jak ryzyko złapania na tym.
W Rzeczpospolitej Obojga Narodów tytuły szlacheckie obowiązywały tylko w Wielkim Księstwie Litewskim. A co do rzekomej siły polskich włościan, to poniekąd prawda, ale dopiero tak od połowy XVIII w. Na wsi polskiej wśród niewolników była wcześniej solna selekcja naturalna, bo w trudnych warunkach (silne mrozy, słabe plony, przemarsze obcych wojsk). Przetrwać mogły tylko najsilniejsze jednostki.
Polska szlachta nie była dotknięta tak silną selekcją naturalną, co umożliwiało przeniesienie słabszych genów. W konsekwencji ziemiaństwo nie było zdolne do oporu wobec ludu w 1944 r. I 1945 r. 🥳
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry