• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks podczas okresu

Kobieta

Rikke

Dominujący
Sorki nie mam okresu
Bo sie wam facetom upiekło w tej kwestii, jak i w wielu innych zreszta tez..:cautious: Okresu nie, ciazy nie, akrylu tez nie, ani prostownicy, ani regulacji brwi, ani depilatora albo wosku, ani nic w ogole:rolleyes:
Tylko portki wciagnac na zad, wytrzepac koszulke, sprejem pod pache i zrobiony. I jeszcze sie głupio pyta "kochanie, a czego tak długo??":rolleyes: 😂
 
Kobieta

kaami

Cichy Podglądacz
Uprawiacie seks podczas okresu? Czy czujecie różnicę w doznaniach (głównie kobiety)? Jak radzicie sobie z higieną podczas współżycia?

Różnica w doznaniach jest ogromna ;) ja osobiście uwielbiam, nawet trochę ostrzej, czuję się wtedy spełniona. :) Jeżeli mam chęć na oral to obowiązkowo tampon, partner nie ma z tym żadnego problemu.
 

Kogucik69

Podrywacz
Najgorszy jest zapach krwi i skrzepy na jajkach 😀 reszta ujdzie w tłumie. Najlepiej robić to w wannie lub pod prysznicem, aby nie pobrudzić krwią niczego prócz siebie :)
 

Whiterabbit93

Nowicjusz
Co to za marynarz który po morzu czerwonym nie pływał 😁 a tak na serio to mi to nie przeszkadza, ręcznik pod tyłek żeby pościeli nie usyfic i jest ok. Tylko minetke którą uwielbiam robić trzeba sobie odpuścić. No i obowiązkowo kąpiel po wszystkim bo czerwony penis od krwi nie wygląda zbyt przyjemnie 😅
 

taki_on

Nowicjusz
Kiedyś byłem z dziewczyną, której żaden okres nie przeszkadzał. Tampon wyjeżdżał, a ja wjeżdżałem. Absolutnie nic nie mogło nas postrzymac. Taka chuć. A krew na penisie była jak na mieczu wojownika - dowód spełnienia misji.
 
Mężczyzna

PiotrPZN

Cichy Podglądacz
i osobiście nie przeszkadza okres u partnerki. Choć wtedy niestety oral odpada, a szkoda, bo lubię zrobić kobiecie dobrze językiem
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Z żoną nie ma problemu , zdażało mi się. Jej cipka jest wtedy taka rozpulchniona w środku i bardzej sucha , bo normalnie śluz jest bardziej śliski
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry