• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny i oralny kontra klasyczny

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Juz byl oral vs klasyk- wyszlo srednio. Teraz ciekawi mnie jak to jest z meskiej perspektywy wejsc od tylu. Zapewne ciasniej? Czy tylko tym sie rozni pochwa od pupy? Czy sa to dwa rozne doznania? Napiszcie cos :) dla Panow pewne anal ciekawszy, gorzej z nami :D
 

comanche

Cichy Podglądacz
Czy anal ciekawszy to nie wiem:) Nigdy nie probowalem i nie bede probowac. Jak dla mnie pupa jest od robienia wiadomo czego:) Ja tam moge poglaskac, pomasowac i dac klapsa w tyleczek, ale od analu daleko. Moja kobieta ma takie samo zdanie na szczescie hehe;)
 

Ogier119

Cichy Podglądacz
Popieram comanche. Skąd Ci ludzie biorą pomysły, to ja nie wiem. Nawiązując do innych tematów, preferuje klasyk i oral. Który przynosi lepsze doznania? Zależy to tylko od nas. Gdy faceci piszą, że wolą oral, tzn. że prawdopodobnie, gdy uprawiają seks z kobietą, to ona jest w tym dobra. Inaczej jest w przypadku, gdy kobiety ocierają ząbkami naszego penisa :p Sprawa się wtedy komplikuje.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Ja nie przepadam za analnym seksem i ciesze sie,ze sa faceci ktorzy maja takie podejscie. Podobno mezczyzni go uwielbiaja bo .... ciasniej? A mozecie napisac cos odnosnie tematu ktory zalozylam (seks oralny z klasycznym). Jak to jest z waszej perspektywy, odczuc,doznan. Czy klasyk ma szanse?

W sumie napisales, ze Ci ktorzy wola oral mieli po prostu dobrze zrobiony, pewnie Ci stajacy za klasykiem jeszcze nie mieli dobrego lod. .
 
Ostatnia edycja:

Ogier119

Cichy Podglądacz
Zuzunka może coś w tym jest, co na końcu napisałaś. Sam jestem młody i w sumie nie wiem, co to znaczy dobry lodzik. Nawet jeśli jest lepszy, nie oznacza, by od razu rezygnować z klasyka. Według mnie, kobiecie też trzeba sprawiać przyjemność. Nie wiem, czy to jest do końca przyjemność ( przyjmijmy, że tak :D ).

Jeśli chcesz rzeczywiście dyskutować na ten temat, napisz do mnie na PW :)
 
Ostatnia edycja:

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Aha to rozumiem ze nie doswiadczyles tego a wypowiadasz sie w ten sposob? myslam ze jestes "obyty" i smialo mozesz stwierdzic ze podnieca Cie bardziej wkladanie w usta. :)
 
Ostatnia edycja:

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Wydaje mi się, że seks analy to taki trochę "zakazany owoc", a wiadomo, że co zakazane to kusi.
Jak dla mnie to doznania fizyczne mocno się nie różnią w odniesieniu do klasyka. Czy jest ciśniej? Raczej nie, może na samych początku ale po kilku chwilach mięśnie się rozluźniają.

Podniecająca jest myśl, że kochamy się w drugą dziurkę, widoki jakie temu towarzyszą, gęsia skórka jaką w trakcie tego seksu ma partnerka i to, że dochodzi znacznie szybciej niż podczas klasyka.

Jak dla mnie nie jest tak, że anal jest lepszy czy gorszy od tradycyjnego seksu, on poprostu jest inny, a od czasu do czasu fajnie jest zrobić coś innego. To tak jak czasem mamy ochotę na seks na pieska, czasem na jeźdźca, a czasem na oral. Wszytko tworzy cudowną całość :)
 

grzegor

Biegły Uwodziciel
Zuzunka to że preferujesz jeden przed drugim tzn. że coś było nie tak w tym drugim . . .
Oczywiście że każdy jest inny - są inne doznania, a jeżeli zawsze byłoby tak samo to szybko by się znudziło.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Zasady zabawy,owszem. Ale same odczucia nie bardzo sie roznia :(

Ale w seksie o to właśnie chodzi: aby osiągnąć ten sam cel (nazwijmy to satysfakcja) na różne sposoby. Inaczej będę bawił się jedna dziurką, a inaczej druga mimo, że obie zabawy prowadzą do tego samego :)

Gdyby liczyło się tylko i wyłącznie fizyczne doznanie to wystarczyła by szybką akcja jedna ręką i po sprawie.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Oczywiscie ze chodzi o to aby osiagnac ten sam cel, ale to troszke przykre ze wszystkie hmm "dziurki"daja wan podobne odczucia. Teraz juz wychodzi na to, ze nawet nie ma znaczenia czy to reka czy pochwa... liczy sie calosc. To oznacza ze do naszej piczki dorabia sie tylko ideologie a bez tej calej otoczki jaka daje seks to nie ma znaczenia gdzie wkladacie, moze byc nawet reka :/
 
B

Basia

Guest
gdyby wszystko dawało takie same "odczucia" to faceci nie ciągnęli by do kobiet w końcu to też (czasami) problemy.
Ręka jednak nie daje takiej satysfakcji jak ciało kobiety.
Można ując to tak ręka to rozładowanie napięcia, pochwa to pełna satysfakcja (lub inna cześć kobiecego ciała zależy od upodobań)
Może warto wspomnieć mężczyzn który akurat klasyczny seks odbierają również tylko jako rozładowanie napięcia bo kręci ich coś innego.
Coś co dla nas kobiet jest niepojęte (albo ciężko zrozumieć) dla faceta jest oczywistą oczywistością i swoje wiedzą.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Wlasnie z tymi doznaniami teraz rozne opinie sa :) nic juz nie rozumiem. Zastanawia mnie po co uprawiac wgl waginalny seks, w ustach dodatkowa stymulacja jest jezyk, pochwa tego nie ma. Nie potrafi ssac. Szukalam jeszcze jakies szansy dla naszych cip*... ale chyba takiej nie znajde :) niektorzy nawet mowia ze nie ma dla nic znaczenia gdzie wkladaja...myslalam ze nawet jak juz pochwa bedzie "ta gorsza" to ze chociaz doznania beda calkiem inne, to chyba mialo byc takim malym pocieszeniem.
 
B

Basia

Guest
a nie można po prostu przyjąć że jednak pochwa ma to coś co usta nigdy w życiu nie zagwarantują ?
wiesz może baby są skomplikowane ale w niektórych tematach faceci wcale nie ustępują w tym temacie.
Skoro nie ma dla faceta znaczenia gdzie wkłada to niech lepiej uważa czy nie wkłada do dziurki od klucza. Jak dla mnie pieprzenie po całości. To po cholerę takiemu komuś kobieta ? Masturbatory (i to niezłe obecnie) też istnieją i można używać do woli. Żeby było ciekawiej nie wymagają żadnych pieszczot czy sprawdzania czy jest odpowiednio nakręcona. I głowa go nie boli :p

ps. Usta nigdy nie będą tak "przylegać" jak pochwa, i nigdy nie będą się zaciskać podczas orgazmu.
 

jaro993

Cichy Podglądacz
Lodzik jest dobry na rozkręcenie, budowanie podniecenia (widok kobiety biorącej do ust jest najbardziej podniecajacy) i zabawe, prawdziwy sex to tylko i wyłącznie pochwa. Tego nie da sie latwo wytłumaczyć, pochwa jest ciepla, miękka, wilgotna i najprzyjemniejsza...
lodzik jest dobry ewentualnie na szybkie rozładowanie napięcia, albo jak sie nie ma zabezpieczenia, dobry sex to tylko w ci..e
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Lodzik jest dobry na rozkręcenie, budowanie podniecenia (widok kobiety biorącej do ust jest najbardziej podniecajacy) i zabawe, prawdziwy sex to tylko i wyłącznie pochwa. Tego nie da sie latwo wytłumaczyć, pochwa jest ciepla, miękka, wilgotna i najprzyjemniejsza...
lodzik jest dobry ewentualnie na szybkie rozładowanie napięcia, albo jak sie nie ma zabezpieczenia, dobry sex to tylko w ci..e
Dzieki za komentarz. Napisales lodzik jako "szybkie rozladowanie" - co idzie na korzysc ust, bo jednak z jakiegos powodu "szybsze ":)
To mile co napisales, ale usta tez sa cieple, miekkie i wilgotne? Tak sobie rozkminialam i przeciez ustami wykonujac ruchy gora dol mozna ruszac tez jezykiem, a przeciez w cip*ce nie ma :(
 

Halred

Erotoman
Zuzanka, to kwestia gustu, pogódź się z tym ze Twój facet woli loda albo go zmień. Możemy pisać w nieskończoność, a Ty zawsze stwierdzisz że lodzik jest najlepszy.
ps. Usta nigdy nie będą tak "przylegać" jak pochwa, i nigdy nie będą się zaciskać podczas orgazmu.
No tak, bo przecież usta są bezwładne i kobieta nie może ich zacisnąć, tym bardziej wtedy kiedy chce :) To zależy od predyspozycji fizycznych i umiejętności, kobieta może mieć ciaśniejsze gardło niż cipkę :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry