• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks analny i oralny kontra klasyczny

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Zuzanka, to kwestia gustu, pogódź się z tym ze Twój facet woli loda albo go zmień. Możemy pisać w nieskończoność, a Ty zawsze stwierdzisz że lodzik jest najlepszy.

No tak, bo przecież usta są bezwładne i kobieta nie może ich zacisnąć, tym bardziej wtedy kiedy chce :) To zależy od predyspozycji fizycznych i umiejętności, kobieta może mieć ciaśniejsze gardło niż cipkę :)

U mam faceta ktory woli loda- dobrze wiedziec. Jak nic konkretnego nie masz do powiedzenia to po co dogadujesz. Ja tak nie stwierdzam- wlasnie Ty to zrobiles.
Bo skoro usta mozna zacisnac jak pochwe to dodatkiem jest jezyk, czego pochwie brak. Dziekuje za rozjasnienie sytuacji.

Jedyna roznica pomiedzy pochwa a ustami jest brak jezyka w pochwie. A i gardlo ciasniejsze.
 
Ostatnia edycja:
B

Basia

Guest
No tak, bo przecież usta są bezwładne i kobieta nie może ich zacisnąć, tym bardziej wtedy kiedy chce :) To zależy od predyspozycji fizycznych i umiejętności, kobieta może mieć ciaśniejsze gardło niż cipkę :)

ehhh cycki opadają ;)
tak bo mięśnie są identycznie skonstruowane tu i tu. Owszem może zacisnąć tylko chciałabym widzieć jak zaciska tak żeby dokładnie obejmować penisa tak samo jak w pochwie (a nie punktowo czy częściowo) Rozumiem że jak wchodzi go gardła też się da zacisnąć usta na główce ?
Wiesz lubię teoretyzować pod warunkiem że się wie o czym.
 

Eroticking

Nowicjusz
Porównujemy dwa zupełnie inne rodzaje seksu, aczkolwiek każda z tych form może być przyjemna i prowadzić do orgazmu. Jestem zdania, ze wszystkiego można spróbować o ile oczywiście druga strona również tego chce.
 

zajawkowiczz

Cichy Podglądacz
Zasady zabawy,owszem. Ale same odczucia nie bardzo sie roznia :(

Porownalbym to do jazdy na motocyklu. Raz masz ochote poczuc adrenaline i pojezdzic scigaczem, innym razem wsiasc na choopera i porelaksowac sie glosnym wydechem. Wniosek jest taki, ze nie mozna wybrac rzeczy przyjemniejszej bo wszystko zalezy od upodoban faceta oraz calej sytuacji.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Porownalbym to do jazdy na motocyklu. Raz masz ochote poczuc adrenaline i pojezdzic scigaczem, innym razem wsiasc na choopera i porelaksowac sie glosnym wydechem. Wniosek jest taki, ze nie mozna wybrac rzeczy przyjemniejszej bo wszystko zalezy od upodoban faceta oraz calej sytuacji.

Niom oki ale to troszke ogolnie powiedziane. Jestes w stanie to porownac? Napisac cos wiecej?
Jakby nie patrzec usta maja jezyk, a pochwa hmm.
 

Gryf

Cichy Podglądacz
Każdy rodzaj seksu jest fajny. Tylko nie można nikogo do niczego zmuszać. Ja pierwszy raz żonie wsadziłem przez przypadek gdy spała z wypieta pupą pomyliłem dziurki i na siłe wsadziłem (a zawsze była przeciwna) dopiero jak się zorientowała to go wyciągneła. Po kilku latach sama mi pozwoliła ale nigdy nie miała orgazmu i woli klasycznie ja dopiero jak ona dojdzie wypinam jej tyłek i kończę analnie jest ciekawie bo dziurka jest ciasna a ***** sie po orgazmie się rozluźnia. Ciekawą przygodę miałem ze sobą w trakcie 69 dałem żonie paluszek analny a ta grzmociła mi tyłek jak oszalała liżąc jądra i penisa sam pomiędzy jej udami poczułem że mam orgazm analny nie samowite uczucie. A poźniej i tak skończyłem klasyczne.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Każdy rodzaj seksu jest fajny. Tylko nie można nikogo do niczego zmuszać. Ja pierwszy raz żonie wsadziłem przez przypadek gdy spała z wypieta pupą pomyliłem dziurki i na siłe wsadziłem (a zawsze była przeciwna) dopiero jak się zorientowała to go wyciągneła. Po kilku latach sama mi pozwoliła ale nigdy nie miała orgazmu i woli klasycznie ja dopiero jak ona dojdzie wypinam jej tyłek i kończę analnie jest ciekawie bo dziurka jest ciasna a ***** sie po orgazmie się rozluźnia. Ciekawą przygodę miałem ze sobą w trakcie 69 dałem żonie paluszek analny a ta grzmociła mi tyłek jak oszalała liżąc jądra i penisa sam pomiędzy jej udami poczułem że mam orgazm analny nie samowite uczucie. A poźniej i tak skończyłem klasyczne.
Pewnie, masz racje.
Niom niestety, pupka ciasniensza a w ustach jest jezyk, mozna lizac. Ci*pka nie polize i nie possam. Pochwa nie oferuje wam nic oprocz zaplodnienia. Dzieki za wpis.
 

Gryf

Cichy Podglądacz
Pewnie że niepoliże. A samo wsadzanie też może się znudzić. Lizanie też jest fajne. Inna bajka że jak się jest długo z jedną osobą to się znakomicie znasz i możesz sobie na więcej pozwolić
 

Halred

Erotoman
U mam faceta ktory woli loda- dobrze wiedziec. Jak nic konkretnego nie masz do powiedzenia to po co dogadujesz. Ja tak nie stwierdzam- wlasnie Ty to zrobiles.
Bo skoro usta mozna zacisnac jak pochwe to dodatkiem jest jezyk, czego pochwie brak. Dziekuje za rozjasnienie sytuacji.

Jedyna roznica pomiedzy pochwa a ustami jest brak jezyka w pochwie. A i gardlo ciasniejsze.


Zadajesz pytanie w stylu "czy naprawdę ***** jest gorsza?" a cokolwiek ktoś odpowie to stwierdzasz że usta lepsze i że ***** tylko do zapłodnienia się nadaje. Gdyby ktoś napisał że z ust mogą wylecieć wymiociny, a z odbytu kał to pewnie tez uznałabyś to za zaletę. Gdyby tak było produkowano by miliardy kondonów? Skoro w dupę albo usta zawsze lepiej? To wszystko jest kwestią upodobań, psychiki a nie fizycznych właściwości. Kogoś anal może odrzucać mimo że ciaśniej, oral może go nie kręcić wcale.

Edit: serio na forum erotycznym automatyczna cenzura? I to jeszcze słów pospolitych(słowo które po słowacku oznacza koronkę:) )?>
 
Ostatnia edycja:

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Zuzanka
Trochę nie ogarniam. Ktokolwiek coś napiszę, czy to, że lubi każda dziurkę, czy to że woli cip*kę to Ty i tak piszesz "ale w cip*ce nie ma języka" albo "pupa jest ciaśniejsza". Praktycznie wszyscy twierdzą, że cip*ka jest super, a Ty i tak to negujesz pisząc, że jest gorsza i służy tylko do zapłodnienia (czego nikt nie powiedział)

Zastanawiam się do czego dążysz Zuza :)
 
Ostatnia edycja:

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Harled napisales(zaraz po tym jak Basia stwierdzila ze usta nigdy sie tak nie zacisna jak pochwa) ze ust dopiero mozna zacisnac. Tzn ze roznicy nie ma dla was, jedynie taka ze usta mozna mocniej scisnac i operowac jezykiem. Do czego pochwa? O jakich my tu gustach mowimy? Bo teraz nie wiem od czego to zalezy. Skoro Kornik najpierw napisales ze roznica pomiedzy pochwa a ustami jest taka,ze w ustach mozna poruszac jezykiem a pochwa tylu opcji nie ma. Potem zmieniles zdanie. Wiec jako takich odczuc innych nie czujecie? Ja nie mowie o zadnych psychnicznych odczuciach, odstawiamy to na bok. Samo wlozenie i wyjecie. O to pytam. Nikt nie umie konkretnie powiedziec. To co za roznica czy reka czy pochwa. Ktos powiedzial ze najczulsza jest glowka, reszta penisa juz bardzo malo. Co w takim wypadku moze dac pochwa,jezeli usta moga dokladniej piescic zoladz? Nawet jezeli pochwa bardziej przylega(chociaz teraz watpie skoro Harled tak napisal) to co za roznica skoro reszta penisa nie jest juz taka wazna? Zreszta pochwa sie rozluznia po chwili, wiec jedynie to mozna pozwolic sobie "mocniej popchac" ale co to daje mezczyznie? W ustach tez da sie szybko poruszac. Wiekszosc z was nie widziala roznic wielkich, mozecie wsadzic w dziure od plotu i nie bedzie roznicy do puki nie dojda bodzce psychiczne? Ja nie szukam zaczepki, chce zeby ktos normalnie wytlumaczyl, co komentarz to cos innego. Wiec tak ,stwierdzilam ze jedyna roznica pomiedzy pochwa a ustami to brak jezyka bo tak w skrocie napisaliscie. W takim razie co ma wpkyw na to jaki rodzaj facet bedzie preferowal, interesuje mnie klasyk i oral. Bez otoczki, wlozyc /wyjac.

Cenzura na ci*pke- wszedzie musi byc pochwa :p
 

zajawkowiczz

Cichy Podglądacz
Harled napisales(zaraz po tym jak Basia stwierdzila ze usta nigdy sie tak nie zacisna jak pochwa) ze ust dopiero mozna zacisnac. Tzn ze roznicy nie ma dla was, jedynie taka ze usta mozna mocniej scisnac i operowac jezykiem. Do czego pochwa? O jakich my tu gustach mowimy? Bo teraz nie wiem od czego to zalezy. Skoro Kornik najpierw napisales ze roznica pomiedzy pochwa a ustami jest taka,ze w ustach mozna poruszac jezykiem a pochwa tylu opcji nie ma. Potem zmieniles zdanie. Wiec jako takich odczuc innych nie czujecie? Ja nie mowie o zadnych psychnicznych odczuciach, odstawiamy to na bok. Samo wlozenie i wyjecie. O to pytam. Nikt nie umie konkretnie powiedziec. To co za roznica czy reka czy pochwa. Ktos powiedzial ze najczulsza jest glowka, reszta penisa juz bardzo malo. Co w takim wypadku moze dac pochwa,jezeli usta moga dokladniej piescic zoladz? Nawet jezeli pochwa bardziej przylega(chociaz teraz watpie skoro Harled tak napisal) to co za roznica skoro reszta penisa nie jest juz taka wazna? Zreszta pochwa sie rozluznia po chwili, wiec jedynie to mozna pozwolic sobie "mocniej popchac" ale co to daje mezczyznie? W ustach tez da sie szybko poruszac. Wiekszosc z was nie widziala roznic wielkich, mozecie wsadzic w dziure od plotu i nie bedzie roznicy do puki nie dojda bodzce psychiczne? Ja nie szukam zaczepki, chce zeby ktos normalnie wytlumaczyl, co komentarz to cos innego. Wiec tak ,stwierdzilam ze jedyna roznica pomiedzy pochwa a ustami to brak jezyka bo tak w skrocie napisaliscie. W takim razie co ma wpkyw na to jaki rodzaj facet bedzie preferowal, interesuje mnie klasyk i oral. Bez otoczki, wlozyc /wyjac.

Cenzura na ci*pke- wszedzie musi byc pochwa :p

Facet, któremu nie robi różnicy czy wkłada w usta, pochwę, czy jak to koleżanka wyżej napisała wyżej w dziurkę od płoty zależy wyłącznie na dojściu i nie sądzę aby miał udane życie seksualne (nie chce tutaj nikogo obrazić). Różnica przede wszystkim polega na nawilżeniu bo przecież Kowalski zauważy różnicę pomiędzy sokami kobiety, a zwykłą sliną. Uważam, że seks oralny jest genialny ale na grę wstępną / zakończenie lub do urozmaicania seksu.
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Wydaje mi się, że wyciągasz błędne wnioski pisząc, że w sumie bez różnicy czy cip*ka czy dziura w płocie. Odrzucenie wszystkich bodźców poza fizycznymi i wyciąganie z tego wniosków jest czymś fikcyjnym, coś co w sexie się nie dzieje. Mężczyźnie są wzrokowcami, a na ich rozkosz wpływa wiele czynników, a same odczucia fizyczne to zbyt mało na takie wnioski.

Pozwól, że ponownie posłużę się przykładem:
Większość ludzi lubi nosić droższe markowe ciuchy niż tańsze mniej prestiżowych firm, mimo, że jedyne i drugie robione są w Chinach i często są podobnej jakości. I co je różni? Tylko znaczek firmy. Bez niego większość ludzi nie rozpozna czy to markowy ciuch czy jakiś łaszek z bazaru.

To samo jest z seksem. Zawiąż dla faceta oczy i niezależnie jaką formę seksu byś nie wybrała to na dłuższą metę raczej nie da mu to takiej satysfakcji jak by mógł patzeć na to co się dzieje (u mnie tak to działa).

Dlatego jeśli chcesz poznać fizyczne różnice to ok, ale wyciąganie wniosków na ich podstawie nie ma najmniejszego sensu, jest oderwane od rzeczywistości czy Ci to się podoba czy nie bo zarówno cip*ka, usta czy pupa działają z całą resztą :)

Jakby było tak jak mówisz to faceci w ogóle nie zwracali by uwagi na kobiety.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Nom ok. To proste pytanie. Czy jezeli zwiaze mezczyznie oczy i teraz: wloze do ust, potem do pochwy to on poczuje to inaczej? Ja chce tylko to wiedziec. Czy tak samo. Mi tylko o to chodzi. A dalej to nie jest powiedziane w prost. Oczywiscie ze mezczyzni to wzrokowcy i liczy sie wircej niz samo wlozenie. Ale ja pytam jedynie, czy samo wlozenie robi wam roznice. Nie komplikujmy, tylko tyle
 

Konik121

Moderator
Członek Załogi
Robi, ponieważ z włożeniem nie wiążą się tylko bodźce fizyczne.

Samo założenie, że trzeba brać pod uwagę fikcyjną sytuację bardzio wszystko komplikuje.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Ok ale dalej mieszamy, a ja mowie tylko o fizycznym odczuciu. Nie potrafisz na to pytanie odpowiedziec. :)


Juz nie wazne. Wszystko jest nie wazne. Podobno usta stymuluja bardziej intensywnie, jezyk jest bardzo przyjemny a pochwa sie rozni jedynie tym, ze nie ma jezyka. Wlasnie Pewien pan mi tak napisal. Przepraszam was za klopot i zamieszanie. Nie rozumiem dlaczego nie zostaniecie przy oralu samym. W sumie to usta dla was taka pochwa i jezyk. Juz nie wazne, walic to wszytko. Moze kiedys mi przejdzie. Naprawde przepraszam za spam.

Teraz sobie przypominam komentarz" dla mnie tez nie ma roznic i w moim przypadku jezyk moze wiecej". Wszystko nabiera sensu. ******
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry