• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Realne "randki" przez internet lub stacje radiowe

Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Ja moją żonę poznałem na portalu randkowym, ale to było dawno i od tego czasu takie witryny upadły pod względem nazwijmy to jakości...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ok!
Ale wytlumacz mi jak chłopu na rowie, jaka jest różnica miedzy randka z radiowej stacji a tym samym z zawodowych internetowych swatek?
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Ok!
Ale wytlumacz mi jak chłopu na rowie, jaka jest różnica miedzy randka z radiowej stacji a tym samym z zawodowych internetowych swatek?
Jaka jest różnica ? Po prostu tutaj jest to emitowane z nadajnika radiowego, który dociera do osób też takich które nie korzystają z tego typu aplikacji w sieci lub w ogóle nie mają internetu bo im to nie potrzebne lub nie chcą za to płacić, oraz jest podawany numer telefonu na antenie, więc masz możliwość bezpośredniego kontaktu z tą osobą, jeśli oczywiście odbierze. Ogólnie to ci powiem że te 14 lat temu, to można było bez większego problemu poznać ciekawe osoby za równo drogą radiową, jak i na portalach randkowych. Ale teraz to internet popsuł w znacznej części relacje międzyludzkie i ludzie się izolują. Nawet osoby które znasz od dziecka nie mogą za dużo czasu wygospodarować, żeby się spotkać bo każdy jest zabiegany i goni za swoimi sprawami.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jaka jest różnica ? Po prostu tutaj jest to emitowane z nadajnika radiowego, który dociera do osób też takich które nie korzystają z tego typu aplikacji w sieci lub w ogóle nie mają internetu bo im to nie potrzebne lub nie chcą za to płacić, oraz jest podawany numer telefonu na antenie, więc masz możliwość bezpośredniego kontaktu z tą osobą, jeśli oczywiście odbierze.
hmmm, jeśli w ogóle odbierze... a jak wysokości jest płatne wybranie owego numeru telefonu 😀
I ile kosztuje minuta połączenia? 😀


Ogólnie to ci powiem że te 14 lat temu, to można było bez większego problemu poznać ciekawe osoby za równo drogą radiową, jak i na portalach randkowych. Ale teraz to internet popsuł w znacznej części relacje międzyludzkie i ludzie się izolują. Nawet osoby które znasz od dziecka nie mogą za dużo czasu wygospodarować, żeby się spotkać bo każdy jest zabiegany i goni za swoimi sprawami.
E tam, ludzie nie izolują się, ludzie maja w 4 literach idiotyczne obietnice płynące z debilnych reklam, bo za każdą z nich kryje się przekręt.
I maja racje.

Wtapiają tylko ci poniżej 70 IQ.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
hmmm, jeśli w ogóle odbierze... a jak wysokości jest płatne wybranie owego numeru telefonu 😀
I ile kosztuje minuta połączenia? 😀



E tam, ludzie nie izolują się, ludzie maja w 4 literach idiotyczne obietnice płynące z debilnych reklam, bo za każdą z nich kryje się przekręt.
I maja racje.

Wtapiają tylko ci poniżej 70 IQ.
Sorka że dopiero teraz odpisuję, ale nie mam po prostu czasu. Musiałeś coś zawsze odwalić że osoby nie chciały się spotkać. Ja jak latem robiłem trasy rowerowe z kolegami. To dziewczyny miały pretensje że nic nie powiedziałem że będę w okolicy. Teraz ogarniam dwa swoje kanały na YT to nie mam zbytnio czasu na randki, bo mi po prostu szkoda czasu. Wolę skończyć jedno i dopiero się zabrać za drugie. Do wiosny mi się pewnie z tym zejdzie. A do internetu nie zaglądam w ogóle ewentualnie tylko techniczne informacje wymieniam jak coś potrzebuje na szybko.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To co musiałem odwalić, lub nie musiałem jest moja prywatna sprawa! I nic Tobie do tego!
Rozumiesz mnie?
W randkach szukam uczciwości!
Kapujesz o czym mowie?
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
To co musiałem odwalić, lub nie musiałem jest moja prywatna sprawa! I nic Tobie do tego!
Rozumiesz mnie?
W randkach szukam uczciwości!
Kapujesz o czym mowie?
Tak wiem o czym mówisz, teraz to rodzina potrafi koło nosa zrobić, a czego się spodziewać po obcych osobach. Ja nie ufam, praktycznie nikomu tak do końca.
 
M

Marcinmax

Guest
Na sympati poznałem patologię alkoholiczkę żeby było śmiesznie pracującą z dziećmi o niepełnosprawności intelektualnej. A na Badoo tutaj was zadziwie poznałem swoją partnerkę z którą jesteśmy już razem ponad 3 lata, mieszkamy ze sobą i tworzymy rodzinę patchworkową (wydaje mi się , że nawet udaną). W tematyce sexu to dodam, że mam teraz najlepszy sex w 37 letnim życiu.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Ja z racji tego że dochodzę do siebie teraz po Covidzie i mam trochę więcej czasu. To postanowiłem się pobawić na Badoo i przejrzeć kto tak dokładnie tam przesiaduje. Ustawiłem kryteria od 21 do 40 Lat cała Polska, i tak po kolei lecą lajki. Oczywiście do nikogo nie piszę obserwuje co się będzie działo. Ale z tego co do tej pory zauważyłem to sporo jest Ukrainek, Rosjanek, Azjatek do tego dochodzą też Transwestyci. Część osób to ma kilkanaście kont. I Niektóre dziewczyny zdarza się że piszą pierwsze oczywiście tradycyjnie zero inwencji twórczej tylko gotowiec, tak że nie chcę się nawet na to odpowiadać, no ale nic zabawa jak w Kurkę Wodną ;)
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Ja się tylko bawię z nudów na nic innego nie liczę, ale można na ciekawe zdjęcia się natknąć :) Jeśli ktoś zmieniał choćby płeć to idzie to rozpoznać.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Mysle, ze bez nudów mógłbyś poznać na SF.
W obecnej sytuacji to nie ma co narażać zdrowia, nie życzę ci żebyś Covida podłapał. Dwa tygodnie leżę w łóżku i nie mam siły na nic. Choć od zawsze unikałem tłoku i sam się nie zaraziłem to mama z pracy przyniosła.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Ci co nie mają akurat Tindera to mogą sobie poczytać opisy. Niektóre to są naprawdę udane.

f96c3de251.jpg

ce4cfb1a8f.jpg
9571543a13.jpg
3ef6e093ee.jpg
dc8fef363c.jpg
e3f91eac7c.jpg
6a9c2e6c5e.jpg
c574bba485.jpg
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry