• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Realne "randki" przez internet lub stacje radiowe

Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Jakie macie opinie do zawierania nowych znajomości w sieci, komuś udało się poznać normalną osobę w ten sposób ? Pomijam portale tematyczne na których jest to normalne ;-)

Jeśli chodzi o apki czy strony takie jak
Datezone, Sympatia, Tinder, E-Darling, ZaadoptujFaceta, Fotka.pl, Badoo, Yaumo,Fotoflirt, oraz pozostałe to mam raczej sceptyczne podejście więcej tam tak zwanej desperacji niż chęci zawarcia normalnej znajomości oraz sporo kont jest fałszywych.

Jeśli chodzi o zawieranie znajomości przez stacje radiowe to sprawa dotyczy tylko stacji dostępnych lokalnie część z nich zamieszcza ogłoszenia na stronie internetowej, a część puszcza również w eter, polega to na tym że piszemy tak zwany anons i wysyłamy SMSa następnie jest on zamieszczamy na stronie lub czytany na antenie wraz z numerem telefonu z którego został wcześniej wysłany. Tą drogą można dotrzeć do osób które nie mają internetu lub po prostu nie są nim zainteresowane. W ten sposób poznałem kilka dziewczyn z którymi do tej pory utrzymuje kontakty :)

Lista stacji które nadają audycję

Śląskie
Radio Express 92,3 oraz Radio Bielsko (strona)

Łódzkie
Radio Parada 96 FM w Łodzi i 97,8 w Opocznie (eter i strona) druga częstotliwość pokrywa też sąsiednie województwa tzn Świętokrzyskie i południe mazowieckiego

Radio FAMA Tomaszów 92,9 (eter i apka)

Kujawsko Pomorskie
Radio HIT Włocławek 107,6 (eter) zazwyczaj o godzinie 23

Świętokrzyskie

Radio FAMA Kielce 100,8 (eter i apka)

Mazowieckie

Radio Sochaczew 94,9 (eter, po numer trzeba się skontaktować z prowadzącym audycję)

Wielkopolskie

Radio Elka (strona)

To wszystkie które ja kojarzę być może jeszcze jakaś to nadaje. Jak nie raz słucham tych audycji to przewodnim tematem są niezobowiązujące spotkania. Ale nie tylko ;-)
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
No powiedzmy że to osoba która wie czego chce, jasno się określa czego oczekuje na tego typu portalu czy ogłoszeniu, jak wychodzisz z propozycją spotkania, to sama też coś proponuje. A przeważnie to po wyjściu z propozycją przejścia na realną znajomość to kontakty zazwyczaj nagle się urywają. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka żeby nie było, ale część przesiaduje tylko dla zabicia czasu ;-)
 

Halred

Erotoman
A kto pamięta jeszcze coś takiego jak kanały sms? W nokli3310 ta funkcja nazywała się serwis lokalny chyba.
Tinder to głównie niemowy i spam reklamujący instagramy. Datezone połowa to dziwki, które pomyliły to z roksą, do reszty nie ma kontaktu, bo są zaspamowywane setkami stulejarzy, którzy myślą że to darmowe pogotowie seksualne.
Moją byłą poznałem na fb. Pierwszą na sympatii. A na pierwsze randki umawiałem się przez gg-same pisały, czasami nie było dnia żebym nie dostał wiadomości w stylu "siemka, poklikasz?".
 
L

lingster

Guest
Chce mi się, okooce Warszawy
Nikt nie pytał, wypieprzaj z tą informacją w dział Ogłoszenia.
Jak tu ma kiedykolwiek być porządek, skoro 2/3 użytkowników oczy pizdą zarosły i ciężko poczytać regulamin?

wracając do tematu:
Tinder to zbieranina pedaliady i instacip, same sportowe świry, podróżnicy, myśliciele i inni pseudointelektualisci. Wszyscy wyżej srają, niż dupę mają. Nigdy więcej.
Badoo to wylęgarnia desperatów i nisza dla ludzi, którym jest już w zasadzie wszystko jedno. Kilka spoko osób tam poznałam.
Fotkę miałam w gimnazjum, ale to bardziej dla beki i socjalizowania sie online, niż realnych spotkań - chociaż dwa razy się umówiłam z kimś stamtąd i dwa razy wróciłam do domu z traumą. XD
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Podstawowy błąd Tindera to scrypt w lokalizacji, pomimo ustawienia preferowanej odległości i tak łapie osoby z drugiego końca Polski albo nawet i świata, nawet jak ktoś będzie ciekawy i będzie chciał się spotkać to może to robić problem. Optymalna odległość to do 100 KM, dalej nie ma sensu ustawiać kryterium, bo i tak nie będzie czasu na dojazdy.

Na Badoo widywałem osoby które mają po 7-8 kont z jednym zdjęciem, dużo jest tak zwanych leni którzy szukają jelenia, oraz samotnych mam którym się nie udało lub wpadły. Z kolei faceci szukają szybkich numerków to opinie pań z którymi rozmawiałem.

Fotka to obecnie nie wiem jak to określić, ale jeśli nagrało się Video z jasnym przekazem że czymś nie jesteś zainteresowany, to osoba która ma rozum powinna to uszanować. Forum fotki jest praktycznie już martwe, kiedyś był to ciekawy serwis obecnie schodzi na dno.

Fotoflirt tutaj mamy jedyny portal który ma w swojej funkcji weryfikację za pomocą dowodu, więc widać kto to zrobił, a kto jest podejrzany.

Sympatia tutaj jest dość martwo, bo tak naprawdę nie wiadomo kto ma opłacone, a kto nie, przez co czasami piszę się jak do ściany.. Kiedyś było forum ale zamknęli bo zamiast ludzie wymieniać się doświadczeniami w danej branży to zaczęli się hejtować. Dodatkowo pełno jest oszustów tak zwanych "Rosjanek" dziennie otrzymuje kilka tego typu wiadomości.

Yaumo to podobna apka do Tindera mało póki co tam osób z Polski. Ale często można z kimś ciekawie popisać, miałem też fajną dziewczynę która mieszkała blisko mnie, ale że nie potrafiła szczerze rozmawiać to odpuściłem. Czasami ją widuje na mieście.

ZaadoptujFaceta tutaj podobnie nie wiele osób z Polski, dodatkowo żeby zobaczyć wiadomości trzeba mieć opłacone konto premium.

Datezone więcej tam realnych panów niż pań, a jeśli ktoś piszę to przeważnie korposzczuchy i z takimi osobami to lepiej się nie zadawać bo nigdy czasu nie znajdą..

Flirt tutaj na wstępie ostrzegam nie dajcie się nabić w butelkę, admin nie potrafi nawet po Polsku odpisać, nie mają Blika w możliwościach zapłaty, więc trudno określić ile tam tak naprawdę jest realnych osób, bo na wstępie będziecie zasypani tysiącem wiadomości ale to boty.

Erodate podobnie jak flirt, też próbują naciągnąć na kasę bez konta premium nic się nie zrobi, ale w tym wypadku jest możliwość płatności Blikiem.

E-Darling ten serwis jest martwy, żeby zachęcić do kupna premium admini wysyłają oczka, ale mając w opisie że nie reagujesz na tego typu zaczepki, to gdyby to był człowiek to by napisał wiadomość.

Przeznaczeni tutaj jest martwo

Buziak trudno ocenić swego czasu było również sporo fałszywych kont tak zwanych "Rosjanek"

Swatka tutaj jest już od bardzo dawna martwo

FB Randki nowość od Facebooka ale nie u każdego to działa w tym na moim koncie jest z tym problem, i jeszcze jest tam nie wiele osób.

Grupy na FB tutaj pole do popisu jest bardzo duże można na tematycznych poznać wiele ciekawych osób.

Fora tematyczne podobnie jak grupy często powodują integrację.

GG kiedyś bardzo popularny komunikator obecnie, służy raczej do wymiany wiadomości z osobami które się zna i które z tego akurat korzystają, a nie korzystają z Messengera.

Skype tutaj podobnie bardziej do rozmów niż zawierania nowych znajomości.

Czaty swego czasu bardzo popularne znam osoby które tam się poznały i stworzyły szczęśliwe związki, obecnie raczej mało prawdopodobne.

Randki SMS kiedyś było coś takiego że pod numer 7146 wysyłało się zgłoszenie i dostawałeś smsy z numerami do innych użytkowników.

Telewizja kiedyś ITV obecnie Gold TV, emitowała pasek ekranowy na którym ludzie zostawiali swoje ogłoszenia. swego czasu był program randka w ciemno, później podobny program był w tvp2. Podobne projekty ma Polsat i TVN ale według mnie bardziej to ściema niż rzeczywistość.

Radio tak jak pisałem tylko lokalnie poniżej kilka stron z ogłoszeniami ze stacji radiowych w Łódzkim i Śląskim.

 
L

lingster

Guest
Radio Elka Głogów - ich radiorandka to takie rakowisko jak ogłoszenia matrymonialne na końcu lokalnej gazety
„Pan bez nałogów pozna panią do stałego związku”
Co brzmi podobnie jak
„Dwuletni yorkshire terrier reproduktor po ojcach czempionach szuka suki do pokrycia” XDDDDD
I co się dzieje na spotkaniu takich dwu osób z radiorandki?
„cześć, ja do stałego związku.” „No, ja tez”
*cyk* status na fejsie w związku i wspólne konto
Właśnie tak to widzę. 😎😂😂
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Radio Elka Głogów - ich radiorandka to takie rakowisko jak ogłoszenia matrymonialne na końcu lokalnej gazety
„Pan bez nałogów pozna panią do stałego związku”
Co brzmi podobnie jak
„Dwuletni yorkshire terrier reproduktor po ojcach czempionach szuka suki do pokrycia” XDDDDD
I co się dzieje na spotkaniu takich dwu osób z radiorandki?
„cześć, ja do stałego związku.” „No, ja tez”
*cyk* status na fejsie w związku i wspólne konto
Właśnie tak to widzę. 😎😂😂
Z tego korzystają raczej osoby starsze ewentualnie takie które nie bawią się w "Internet" ale jak najbardziej można poznać nowe osoby, niekoniecznie z tego od razu coś wyjdzie, ale czasami są ciekawe osoby z którymi warto taki kontakt utrzymywać. W sumie zapomniałem właśnie dopisać jeszcze stacjonarnych Biur Matrymonialnych, ale z tego też korzystają głównie osoby starsze, młodsze sporadycznie i to przeważają głównie panowie niż panie, no ale tam jest weryfikacja więc różnego rodzaju machlojki nie przejdą. Nie korzystałem co prawda ale rozmawiałem przez telefon z osobą która coś takiego prowadzi, więc wiem jak to wygląda.
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Na własne uszy słyszałam anonse moich równolatków i osób kilka lat tylko starszych, nie mam nawet trzydziestki. Także tego.
No słuchaj w każdym regionie może być inaczej, zajrzyj sobie na stronę Parady i zobaczysz jak to tutaj wygląda z całego tygodnia są dostępne ogłoszenia, kto przeważa w znacznej części. Natomiast na antenie gdy audycja jest emitowana w dzień to muszą oni pewnych reguł przestrzegać, więc nie wyemitują ogłoszenia które by sugerowało chęć na szybki numerek. Dlatego są pisane w taki sposób jak to napisałaś. Jest piosenka "Spowiedź" nigdy nie słyszałem tego utworu w czasie chronionym, natomiast wieczorami pojawia się regularnie jak i inne utwory zawierające tematykę wulgarną. W Internecie jeszcze to nie obowiązuje ale kto wie czy nie wprowadzą jakiejś cenzury..
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dlaczego szukasz miłości/znajomości/seksu w ogólnie pojętej sieci, a nie w realu?
Lub tutaj na forum?
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Słuchaj ja raczej nigdy nie należałem do typu imprezowicza, raczej zawsze kameralnie, jak pracowałem w Dellu i kilka starszych plotkar za moimi plecami stało i na mój temat rozmawiało dlaczego jestem sam to miałem je dosłownie ochotę udusić, dlatego teraz pracuje w małej firmie w branży którą lubię i każdy się dogaduje. Jak mam wesele w rodzinie to raczej też tak niechętnie idę, no chyba że gra jakiś zespół który akurat lubię, bo covery lub tak zwana pucha z płyt grana przez DJ do mnie nie trafia. Nie mniej lubię sobie pojechać na jakiś koncert plenerowy, lub pójść do Kina, Jakieś wystawy zoologiczne, w branży często się poznaje nowe osoby ale przeważnie są już pozajmowane, a w tych miejscach które wymieniłem to raczej chodzi się parami i z dziećmi niż samemu. Nad wodę jak jeżdżę to w takich godzinach kiedy jest mały ruch i nikt mi na ręce nie patrzy zresztą to chyba każdy ma i nie chciał by żeby szef nad nim stał. Reasumując dziewczyny to bardziej uczęszczają na tańce, siłownie, fitness czyli w miejsca gdzie mojej osoby nie ma więc w realu może być trudno. Ogólnie to mam na messengerze kilka ciekawych osób zbiór z tych wszystkich apek które chcą się spotkać, tylko mi się nie chcę po pracy na drugi koniec Łodzi jechać, ale w końcu się zbiorę i spotkam po kolei z nimi :) a wracając do Badoo to ciekawa sytuacja oni chyba śledzą te wiadomości które się piszę pomiędzy sobą, bo jak rozmawiałem z innymi osobami że niektórzy mają po kilka kont i sztucznie sobie statystyki zawyżają i zrobiłem zrzut ekranu tak nagle są problemy z logowaniem, numer i e-mail cały czas mają w systemie, ale po próbie przywrócenia hasła kończy się to za każdym razem nie powodzeniem..
f35581864e.jpg

Tak to mniej więcej wygląda, oczywiście widoczna jest tylko połowa tych kopii profili.
 
Ostatnia edycja:

FabianOlo

Cichy Podglądacz
Masz niezłe doświadczenie w sieci 🙂👍
Do Twojej listy jeszcze bym dodał smartpage.pl - mniej znana, ale darmowa i można znaleźć kogoś realnego. 😉

Z moich doświadczeń:
Dawno, dawno temu umawiałem się z kobietami z netu, ale tę jedyną znalazłem w realnym życiu 😉
Jakiś czas temu z nudów znowu zacząłem chodzić po sieci, ale bardziej z ciekawości i dla zabicia czasu, niż z chęci znalezienia kogoś. Jednak ostatnio coraz częściej zaczeła mi chodzić po głowie chęć posiadania przyjaciółki, z którą możnaby pogadać dosłownie o wszystkim, a czasem może i coś więcej. W ten sposób znowu zacząłem poszukiwania, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że prędzej się zestarzeję niż kogoś takiego znajdę w sieci i powoli zaczynam temat odpuszczać.
Myślę, że prędzej znajdziesz kogoś w realnym życiu niż w sieci. Wyjdź czasem do parku, do jakiegoś centrum handlowego, czy po prostu z kolegami na piwo.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Masz niezłe doświadczenie w sieci
Rzeczywiscie akwarysta wyglada na weterana internetowego randkowania ;) Strony ok, raczej znane (przynajmniej wiekszosc), natomiast randowanie przez radio mnie zaskoczyło.
coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że prędzej się zestarzeję niż kogoś takiego znajdę w sieci i powoli zaczynam temat odpuszczać
Moim zdaniem wszystko jest kwestia przypadku i szczescia. Mozna wpasc na kogos kupujac w osiedlowym cebule, ale mozna tez znalezc bratnia dusze na przypadkowym czacie itp.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Poznałam parę osób w necie. Nie, nie na seks. Tego nie szukam. Część przerodziła się w kumplowanie, cześć w przyjaźń - wataha, która trzyma się razem. Poznałam ich rodziny, rodziców, gdzie jestem traktowana jako kolejne dziecko, gdzie mnie przytulą na powitanie i opieprzą za zjedzenie winogrona, które podniesie mi cukier 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Rzeczywiscie akwarysta wyglada na weterana internetowego randkowania ;) Strony ok, raczej znane (przynajmniej wiekszosc), natomiast randowanie przez radio mnie zaskoczyło.

Moim zdaniem wszystko jest kwestia przypadku i szczescia. Mozna wpasc na kogos kupujac w osiedlowym cebule, ale mozna tez znalezc bratnia dusze na przypadkowym czacie itp.
Wiesz może się z tym akurat u siebie nie spotkałaś bo nie słuchasz stacji lokalnej lub po prostu takiej audycji nie ma, to zjawisko występuje tylko lokalnie ;-) Tu różnica polega na tym że możesz od razu porozmawiać telefonicznie lub po smsować, jak internet nie był tak popularny to u nas w Łodzi Radio Parada nadawało "Kącik Samotnych Serc" oraz organizowali takie wieczorki zapoznawcze w restauracji, bardzo długo ta audycja gościła, ale co obecnie robi jej prowadzący to tego ci nie powiem bo na antenie go nie słychać.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Wiesz może się z tym akurat u siebie nie spotkałaś bo nie słuchasz stacji lokalnej lub po prostu takiej audycji nie ma, to zjawisko występuje tylko lokalnie ;-) Tu różnica polega na tym że możesz od razu porozmawiać telefonicznie lub po smsować, jak internet nie był tak popularny to u nas w Łodzi Radio Parada nadawało "Kącik Samotnych Serc" oraz organizowali takie wieczorki zapoznawcze w restauracji, bardzo długo ta audycja gościła, ale co obecnie robi jej prowadzący to tego ci nie powiem bo na antenie go nie słychać.
Mieszkam w 3City i też nie spotkałam. Reklama napędza podaż. Może źle patrzyłam, bo nie szukam., 🤷🏼‍♀️
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jeśli chodzi o apki czy strony takie jak
Datezone, Sympatia, Tinder, E-Darling, ZaadoptujFaceta, Fotka.pl, Badoo, Yaumo,Fotoflirt, oraz pozostałe to mam raczej sceptyczne podejście więcej tam tak zwanej desperacji niż chęci zawarcia normalnej znajomości oraz sporo kont jest fałszywych.
Mam tinder, badoo. Miałam bumble. Ja tam jestem tylko, żeby poznać znajomych na piwko lub osobę do challengu w grze fh4 😁.


Jakie macie opinie do zawierania nowych znajomości w sieci, komuś udało się poznać normalną osobę w ten sposób ? Pomijam portale tematyczne na których jest to normalne ;-)
Narazie tylko online, bo spotkać to ja się boję. Wiadomości trafiają się też z propozycjami seksu 😑..


Jeśli chodzi o zawieranie znajomości przez stacje radiowe
Ee to nie dla mnie
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Mieszkam w 3City i też nie spotkałam. Reklama napędza podaż. Może źle patrzyłam, bo nie szukam., 🤷🏼‍♀️
U ciebie na pewno nie ma, główna stacja lokalna Radio Kaszebe nie ma tego typu audycji, Norda FM to kopia Voxa to tym bardziej by nie puścili ;-) swego czasu się słuchało jak nadawali z satelity, mieli pomysł na TV ale nie utrzymali się, gdyby poszli wtedy tylko w muzykę to sytuacja była by zupełnie inna bo nie było jeszcze tego typu stacji muzycznej nastawionej tylko na muzykę taneczną.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry