• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie...?

Mężczyzna

Image

Erotoman
No cóż, to wygląda na to, że jej nigdy nie kochał, skoro woli dziecko od jej samej.
Swoją drogą to ciekawe, czy autentycznie nie chciał dziecka, czy po prostu udawał, ze względu na wiek partnerki. Są tacy, u których sama myśl o dziecku powoduje paraliż i obrzydzenie.
To wcale nie musi być tak, że nie chciał dziecka czy udawał. Przecież do pewnych spraw się dorasta, pewne potrzeby/instynkty rodzą się w nas z czasem. Nie jest też uzasadnione stwierdzanie, że woli dziecko od jej samej. Można wszak i kochać kogoś, i chcieć zostać ojcem.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
To wcale nie musi być tak, że nie chciał dziecka czy udawał. Przecież do pewnych spraw się dorasta, pewne potrzeby/instynkty rodzą się w nas z czasem. Nie jest też uzasadnione stwierdzanie, że woli dziecko od jej samej. Można wszak i kochać kogoś, i chcieć zostać ojcem.
Bardzo dobrze to ująłeś, a ja dodam tylko od siebie, że nie można pewnych kwestii sprowadzać na całe życie do systemu zero-jedynkowego. Rozczarowania gwarantowane.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Bardzo dobrze to ująłeś, a ja dodam tylko od siebie, że nie można pewnych kwestii sprowadzać na całe życie do systemu zero-jedynkowego. Rozczarowania gwarantowane.
Człowiek (myślę, że nawet Tessa się na tym czasem łapie) jest istotą uszytą ze sprzeczności, nie da się sprowadzać jego wyborów, jego postępowania do systemu zero-jedynkowego.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mylisz się. Mało kto potrafi teraz ukryć swój prawdziwy charakter, naturę, temperament. 99% ludzi, których znam, pokazywało swoją prawdziwą twarz od razu albo po krótkim czasie.
A to akurat prawda. Kiedyś ludzie częściej i dłużej stwarzali pozory :D
 
C

col. Greg

Guest
To wcale nie musi być tak, że nie chciał dziecka czy udawał. Przecież do pewnych spraw się dorasta, pewne potrzeby/instynkty rodzą się w nas z czasem. Nie jest też uzasadnione stwierdzanie, że woli dziecko od jej samej. Można wszak i kochać kogoś, i chcieć zostać ojcem.
Żeby uzupełnić obraz, jestem ojcem dwojga, nie czułem żadnego instynktu ojcowskiego,wioząc się nie myślałem o posiadaniu dzieci. Ze jestem ojcem poczułem, że mam dziecko.Gdy byłem po czterdzietce powiedziałem synowi że go kocham nigdy tego sam nie uslyszlem, to żeby dopełnić obraz watku
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Nie zgadzam się z Wami. Ja mam poglądy ukształtowane od wielu lat, nigdy się nie zmieniły, niezależnie od okoliczności, napotkanych osób, zmiennych kolei losu. Jestem przekonana o tym, że jest jeszcze parę osób z tak konsekwentnym spojrzeniem na życie. Tak jak nie chciałam mieć dziecka od zawsze, np 20 lat temu, tak nie chcę dziś, i żaden facet tego nie zmieni. Może właśnie dlatego, że tyle osób nie patrzy zero jedynkowo na świat i ludzi, ma same problemy.
 
C

col. Greg

Guest
Żeby uzupełnić obraz, jestem ojcem dwojga, nie czułem żadnego instynktu ojcowskiego,wioząc się nie myślałem o posiadaniu dzieci. Ze jestem ojcem poczułem, że mam dziecko.Gdy byłem po czterdzietce powiedziałem synowi że go kocham nigdy tego sam nie uslyszlem, to żeby dopełnić obraz watku
Gdy miałem drugie, przepraszam.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Nie zgadzam się z Wami. Ja mam poglądy ukształtowane od wielu lat, nigdy się nie zmieniły, niezależnie od okoliczności, napotkanych osób, zmiennych kolei losu. Jestem przekonana o tym, że jest jeszcze parę osób z tak konsekwentnym spojrzeniem na życie. Tak jak nie chciałam mieć dziecka od zawsze, np 20 lat temu, tak nie chcę dziś, i żaden facet tego nie zmieni. Może właśnie dlatego, że tyle osób nie patrzy zero jedynkowo na świat i ludzi, ma same problemy.
Słuchaj, życie pisze różne scenariusze. Tak samo ze zdradą: przy ołtarzu przesiega się wierność, a 15 lat później człowiek o tym zapomina. Dlaczego? Bo może ktoś jest rozczarowany czy coś. Życie. Dlatego związując się z kimś o wiele młodszym musisz mieć z tyłu głowy, że za 10-15 lat można być innym człowiekiem i ten ktoś może jednak chcieć dziecko a z Tobą definitywnie to utraci i poszuka innej. Ja bym na Twoim miejscu nie szukał stałej relacji z kimś o wiele młodszym.
 
C

col. Greg

Guest
Lukasz i Tess rozumują prawidłowo, natomiast na poparcie Tess, moje obserwacje wskazują na to,że zmniejsza się chęć posiadania dzieci wśród młodych, nie wchodzę w przyczyny, ale może to być pewna szansa dla niej
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Oczywiście, że na takiego może trafić. Ale niech ma świadomość w co się pakuje. Ja bym nie podjął ryzyka, bo za 10 lat się okaże, że jednak chce dziecko/woli młodszą.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Mam wrażenie, że dyskusja dąży do tego by uzyskać odpowiedź na pytanie, czy można się związać z osobą dużo młodszą i oczekiwać, że będzie to dożywotni związek. Jak w przypadku każdego związku, nie tylko takiego, w którym jest znaczna różnica wieku pomiędzy partnerami - oczekiwać można, ale życie i tak napisze swój scenariusz, a czy zgodny z pierwotnym życzeniem, to już osobna kwestia.
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Ależ ja mam tego świadomość, bardzo dużą, stąd wynikają moje obawy i poniekąd główne pytanie w wątku. Nie szukam wcale takiej relacji, po prostu młodsi mężczyźni są dla mnie atrakcyjniejsi fizycznie, ponadto bez bagażu życiowego typu dwoje dzieci, rozwód. Nie jestem specjalnie zadowolna z faktu, że akurat ta grupa wiekowa jest w kręgu moich zainteresowań.
Dodam na marginesie, że obecnie jest duża liczba młodych ludzi, nie chcąca mieć dzieci i nigdy ich nie planująca.
Jestem twardo stąpającą po ziemi osobą i nie wierzę naiwnie, że stanie na mojej drodze taki człowiek, i zbuduję z nim wyjątkową relację.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ależ ja mam tego świadomość, bardzo dużą, stąd wynikają moje obawy i poniekąd główne pytanie w wątku. Nie szukam wcale takiej relacji, po prostu młodsi mężczyźni są dla mnie atrakcyjniejsi fizycznie, ponadto bez bagażu życiowego typu dwoje dzieci, rozwód. Nie jestem specjalnie zadowolna z faktu, że akurat ta grupa wiekowa jest w kręgu moich zainteresowań.
Dodam na marginesie, że obecnie jest duża liczba młodych ludzi, nie chcąca mieć dzieci i nigdy ich nie planująca.
Jestem twardo stąpającą po ziemi osobą i nie wierzę naiwnie, że stanie na mojej drodze taki człowiek, i zbuduję z nim wyjątkową relację.
Jakkolwiek będzie, życzę spełnienia :)
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Ależ ja mam tego świadomość, bardzo dużą, stąd wynikają moje obawy i poniekąd główne pytanie w wątku. Nie szukam wcale takiej relacji, po prostu młodsi mężczyźni są dla mnie atrakcyjniejsi fizycznie, ponadto bez bagażu życiowego typu dwoje dzieci, rozwód. Nie jestem specjalnie zadowolna z faktu, że akurat ta grupa wiekowa jest w kręgu moich zainteresowań.
Dodam na marginesie, że obecnie jest duża liczba młodych ludzi, nie chcąca mieć dzieci i nigdy ich nie planująca.
Jestem twardo stąpającą po ziemi osobą i nie wierzę naiwnie, że stanie na mojej drodze taki człowiek, i zbuduję z nim wyjątkową relację.
Jak nasz świadomość to spoko :). Nie mniej i tak odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie, z punktu widzenia 35 letniego faceta: nie pchałbym się w związek z kilkanaście lat młodszym facetem, który miałby się opierać na czymś więcej jak seks.
Tak czy owak powodzenia :)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Ależ ja mam tego świadomość, bardzo dużą, stąd wynikają moje obawy i poniekąd główne pytanie w wątku. Nie szukam wcale takiej relacji, po prostu młodsi mężczyźni są dla mnie atrakcyjniejsi fizycznie, ponadto bez bagażu życiowego typu dwoje dzieci, rozwód. Nie jestem specjalnie zadowolna z faktu, że akurat ta grupa wiekowa jest w kręgu moich zainteresowań.
Dodam na marginesie, że obecnie jest duża liczba młodych ludzi, nie chcąca mieć dzieci i nigdy ich nie planująca.
Jestem twardo stąpającą po ziemi osobą i nie wierzę naiwnie, że stanie na mojej drodze taki człowiek, i zbuduję z nim wyjątkową relację.
Mam jedynie pytanie, bo to w sumie nurtujące: czy pociąga Cię młody wygląd takiego mężczyzny, czy samo to, że ma, powiedzmy, 22 czy 25 lat? Przecież bywają dwudziestolatkowie łysi, brzuchaci i szczerbaci i zarazem 40-latkowie wyglądający bardzo młodzieńczo.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Ależ ja mam tego świadomość, bardzo dużą, stąd wynikają moje obawy i poniekąd główne pytanie w wątku. Nie szukam wcale takiej relacji, po prostu młodsi mężczyźni są dla mnie atrakcyjniejsi fizycznie, ponadto bez bagażu życiowego typu dwoje dzieci, rozwód. Nie jestem specjalnie zadowolna z faktu, że akurat ta grupa wiekowa jest w kręgu moich zainteresowań.
Dodam na marginesie, że obecnie jest duża liczba młodych ludzi, nie chcąca mieć dzieci i nigdy ich nie planująca.
Jestem twardo stąpającą po ziemi osobą i nie wierzę naiwnie, że stanie na mojej drodze taki człowiek, i zbuduję z nim wyjątkową relację.
Takie ryzyko, w kwestii związków nikt nie daje żadnych gwarancji. Tak czy owak, życzę szczęścia w znalezieniu tego, czego potrzebujesz.

I fakt, coraz częściej się słyszy, że spora część młodych ludzi nie ma w swoich planach dzieci. I to jest OK, każdy rządzi na swoim podwórku, nikomu nic do tego. Tylko jaka część tych osób będzie podtrzymywała swoje stanowisko za 5, 10, 15 lat. Pytanie bez odpowiedzi, nikt wróżką czy wróżbitą nie jest, a i z fusów czasami wychodzą bzdury 😉
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Hej, mam do was pytanie. Jestem kobietą metrykalnie dojrzałą, wymiary 159/67, biust 34j. Od zawsze gustuję w młodszych mężczyznach. Czy wśród was są tacy, którzy związaliby się na poważnie (małżeństwo), tzn na całe życie z kobietą starszą o kilkanaście lat?
Mimo Twoich obaw nie omieszkałaś podzielić się takimi "parametrami" dotyczącymi Twojego wyglądu jak rozmiar biustu, co - jak można rozumieć - ma stanowić jakiś wabik dla tych młodych z Twojego "targetu" :D
 
Kobieta

tessa

Seks Praktykant
Pociąga mnie ich atrakcyjność fizyczna. Nie oszukujemy się, statystycznie więcej jest zadbanych 20latków, a 30letni Polak to już często zapuszczony janusz z brzuchem. Są wyjątki, ale to ciągle wyjątki.
Podzieliłam się parametrami, żeby dobrze naświetlić sytuację, że nie jestem memową grażynką marzącą o chadzie, tylko myślę wciąż atrakcyjną kobietą.
 
C

col. Greg

Guest
Jak by nie było dziekuj Tess za ten wątek bo nie spodziewałem się że tak mnie ruszy pozytywnie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry