• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do kobiet: Jak namówić żonę na loda?

Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
Cześć! Mam pytanie tylko do kobiet. Zależy mi na poznaniu konkretnie waszego punktu widzenia, drogie Panie, ponieważ mam pewien problem. Gdy poznałem moją żonę kilka lat temu, nie było w ogóle problemu z robieniem loda. Moja (jeszcze wtedy) partnerka obciągała mi stosunkowo często. Potem po ślubie, zauważyłem, że robi to coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu, szczególnie, po urodzeniu dziecka, po prostu przestała to robić. Może od tamtego czasu zaskoczyła mnie lodem dwukrotnie i to jest wszystko. Kompletnie nie wiem z czego to wynika. Jestem wysoki i mówią, że przystojny, uprawiam sport i ogólnie dbam o siebie. Sam uwielbiam robić żonie minetkę, a ona też ją uwielbia i często przy niej dochodzi. Ostatnio uskutecznialiśmy facesitting i była z tego powodu wniebowzięta, a jednak w drugą stronę tak to już nie działa. Drogie Panie, jak czytam wasze komentarze, że lubicie obciągać swoim partnerom, to aż się naprawdę miło robi. Czy możecie mi napisać, co mogę zaradzić w mojej sytuacji? Jak każdy facet, uwielbiam jak mi kobieta obciąga i najzwyczajniej w świecie brakuje mi tego. Kiedyś spytałem żonę co jest powodem i widziałem, że nie chce powiedzieć wprost. Natomiast, raz mi skrycie odpowiedziała, że tego nie lubi. Oczywiście nie chcę jej do niczego zmuszać, ale też mam swoje potrzeby i chciałbym, Drogie Panie, żebyście mi z własnego, kobiecego doświadczenia doradziły jak mogę spróbować zmienić jej optykę i jakoś ją do tego przekonać. Będę naprawdę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
@PaniMargaret A jako kobieta, uważasz, że ona może zmienić zdanie w tym temacie? Albo czy ja jestem w stanie w jakiś sposób ją do tego przekonać? Mówi się, że kobieta zmienną jest, a dopytuję dlatego, że bardzo zależy mi na tym elemencie seksu.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Możliwe że na początku związku robiła to żeby ci sprawić przyjemność, żeby cię do siebie przekonać. Podobno po ślubie wszystko się zmienia. Wie że już jesteś jej i nic nie musi więcej robić. Ja też na początku związku robiłam wszystko dla mojego faceta, teraz to się trochę zmieniło
 
Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
Trochę szkoda, bo jeśli faktycznie tak to wygląda, to były to zagrywki bardzo nie fair z jej strony. Widzę tutaj na forum, że dla wielu obciąganie jest chlebem powszednim, a jak widać, dla niektórych może być czymś niedostępnym. Jakieś porady, co można zrobić w takiej sytuacji?
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Trochę szkoda, bo jeśli faktycznie tak to wygląda, to były to zagrywki bardzo nie fair z jej strony. Widzę tutaj na forum, że dla wielu obciąganie jest chlebem powszednim, a jak widać, dla niektórych może być czymś niedostępnym. Jakieś porady, co można zrobić w takiej sytuacji?
Powiedz jej wprost czego oczekujesz. Wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. Możliwe też że kiedyś coś ją zraziło do tego i nie chce tego robić.
 
Kobieta

martimar

Cichy Podglądacz
Cześć! Mam pytanie tylko do kobiet. Zależy mi na poznaniu konkretnie waszego punktu widzenia, drogie Panie, ponieważ mam pewien problem. Gdy poznałem moją żonę kilka lat temu, nie było w ogóle problemu z robieniem loda. Moja (jeszcze wtedy) partnerka obciągała mi stosunkowo często. Potem po ślubie, zauważyłem, że robi to coraz rzadziej i rzadziej, aż w końcu, szczególnie, po urodzeniu dziecka, po prostu przestała to robić. Może od tamtego czasu zaskoczyła mnie lodem dwukrotnie i to jest wszystko. Kompletnie nie wiem z czego to wynika. Jestem wysoki i mówią, że przystojny, uprawiam sport i ogólnie dbam o siebie. Sam uwielbiam robić żonie minetkę, a ona też ją uwielbia i często przy niej dochodzi. Ostatnio uskutecznialiśmy facesitting i była z tego powodu wniebowzięta, a jednak w drugą stronę tak to już nie działa. Drogie Panie, jak czytam wasze komentarze, że lubicie obciągać swoim partnerom, to aż się naprawdę miło robi. Czy możecie mi napisać, co mogę zaradzić w mojej sytuacji? Jak każdy facet, uwielbiam jak mi kobieta obciąga i najzwyczajniej w świecie brakuje mi tego. Kiedyś spytałem żonę co jest powodem i widziałem, że nie chce powiedzieć wprost. Natomiast, raz mi skrycie odpowiedziała, że tego nie lubi. Oczywiście nie chcę jej do niczego zmuszać, ale też mam swoje potrzeby i chciałbym, Drogie Panie, żebyście mi z własnego, kobiecego doświadczenia doradziły jak mogę spróbować zmienić jej optykę i jakoś ją do tego przekonać. Będę naprawdę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
Hm może zapytaj ją, czy dobrze by się czuła jakby Cię ciągle musiała prosić o seks ? Albo lepiej jakby Cię musiała prosić o wyjście do kosmetyczki, na zakupy, a Ty byś ciągle odmawiał. To byłby ból 😆
Kolejna opcja: może znajdź kochankę ? Ja np. lubię obciągać żonatym
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Hm może zapytaj ją, czy dobrze by się czuła jakby Cię ciągle musiała prosić o seks ? Albo lepiej jakby Cię musiała prosić o wyjście do kosmetyczki, na zakupy, a Ty byś ciągle odmawiał. To byłby ból 😆
Kolejna opcja: może znajdź kochankę ? Ja np. lubię obciągać żonatym
Jakby koleżanka nie mogla to ja też bardzo chętnie 🫣
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Przyprowadź obcego to dożyje, problem stary jak świat. Chodzi z tobą robi co chcesz jak chcesz i gdzie chcesz a potem znudzona tobą
 
Mężczyzna

Sex&Orgasm

Nowicjusz
To ja powiem z meskiej strony , chociaz tego nie oczekujesz.
" Kompletnie nie wiem z czego to wynika. Jestem wysoki i mówią, że przystojny, uprawiam sport" Co ma to wspolnego z tym czy kobieta zrobi ci loda czy nie?

I najwazniejsze partnerstwo polega na wspolnym pojsciu na kompromis , nie zawsze mozna miec wszystko , a skoro twoja kobieta powiedziala ci ze nie lubi robic loda (poprostu albo ja to brzydzi , bo mozliwe ze chcesz czasem jej wlozyc do buzi nie umytego penisa , lub byla jakas taka sytuacja i dziewczyna sie zrazila, albo poprostu nie sprawia jej to przyjemnosci) ,to nie powinienes jej do tego zmuszac lub jej miec to za zle.
Uszanuj to, mozna miec wpsanialy seks nie przerabiajac wszystkiego.
 
Mężczyzna

WysokiBrunet89

Cichy Podglądacz
bo mozliwe ze chcesz czasem jej wlozyc do buzi nie umytego penisa , lub byla jakas taka sytuacja i dziewczyna sie zrazila
Od razu sprostuję, bo nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji. Zresztą, ja dbam bardzo mocno o higienę, więc pod tym względem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Akurat myślę, że pod tym względem wielu facetów mogłoby się ode mnie uczyć.
 
Mężczyzna

pecol

Cichy Podglądacz
Nie tworzyles postów, albo nie mówiłeś, że jesteś żonaty.
Jestem i nie mam problemu z seksem oralnym, moja żona zazwyczaj sama mówi, że ma ochotę na loda, ale kiedyś kiedy byłem szczeniakiem i dałbym się pokroić za pomocną, starsza ode mnie kobietę. Wtedy internet dopiero raczkował i chyba nie było jeszcze takich miejsc w internecie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry