• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przypadkowe pisanie z kimś

Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
Tak, żona kolegi zrobiła mnie kiedyś tak w konia, pisaliśmy cały czas o seksie, w końcu jakoś to rozeszło się po kościach, dziś jestem na 99% że kolega o tym nie miał wiedzieć i nie wie, tylko o co jej chodziło, czy też podniecała się tak jak ja pisząc to, czy tylko miała ubaw
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Chodzi tu o to, że przypadkowo z kimś się uprawia sexting i nagle się okazuje, że znamy tę osobę? Czy, wbrew tytułowi wątku, o to, że umyślnie rozmawiamy z kimś znając jego tożsamość?

Pierwsza opcja najczęściej przytrafia się w książkach i komediach romantycznych. Druga to zwykłe świństwo.
 
Mężczyzna

robi44

Nowicjusz
Chodzi tu o to, że przypadkowo z kimś się uprawia sexting i nagle się okazuje, że znamy tę osobę? Czy, wbrew tytułowi wątku, o to, że umyślnie rozmawiamy z kimś znając jego tożsamość?

Pierwsza opcja najczęściej przytrafia się w książkach i komediach romantycznych. Druga to zwykłe świństwo.
Chodzi o tą pierwszą opcję, celowo nikogo bym tak nie wkręcał. Ale fajne uczucie iść po pieczywko później 😉😁
 
Kobieta

Rhi

Nowicjusz
Ja sobie pomyślałam teraz o niektórych przeprowadzanych rozmowach i wysyłanych fotkach... I jakby miało się okazać, że to np. sąsiad albo ktoś znajomy z pracy... Aż mi się zimno zrobiło i włos się zjeżył na skórze. Może pora pójść po rozsądek do głowy, a nie tak bezceremonialnie poddawać się popędowi ;) W każdym razie, mam nadzieję, że nigdy mi się nieumyślnie taka sytuacja nie przytrafiła.
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Ja sobie pomyślałam teraz o niektórych przeprowadzanych rozmowach i wysyłanych fotkach... I jakby miało się okazać, że to np. sąsiad albo ktoś znajomy z pracy... Aż mi się zimno zrobiło i włos się zjeżył na skórze. Może pora pójść po rozsądek do głowy, a nie tak bezceremonialnie poddawać się popędowi ;) W każdym razie, mam nadzieję, że nigdy mi się nieumyślnie taka sytuacja nie przytrafiła.
Prawda jest taka, że nigdy nie wiesz po jakim szczególe może nas ktoś rozpoznać. Ryzyko jest spore, też zawsze mam to z tyłu głowy jak gdzieś wysyłam swoje fotki.
Dziś na szkoleniu IT miałam spotkanie z bardzo przystojnym facetem i do złudzenia przypominał mi kogoś z forum. Aż mi się gorąco zrobiło przez chwilę :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry