• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przypadkowe pisanie z kimś

Kobieta

Rhi

Nowicjusz
Dlatego staram się niby ukrywać jakieś charakterystyczne rzeczy np. na ciele, ale jak ktoś ma pamięć do szczegółów to kto wie.
O, to są tutaj jacyś bardzo przystojni faceci? 😄
I jesteś pewna, że to jednak nie on? ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Dlatego staram się niby ukrywać jakieś charakterystyczne rzeczy np. na ciele, ale jak ktoś ma pamięć do szczegółów to kto wie.
O, to są tutaj jacyś bardzo przystojni faceci? 😄
I jesteś pewna, że to jednak nie on? ;)
Lubisz mi podnosić ciśnienie, nie? ;)
I tak, są :D
 
  • Haha
Reactions: Rhi
Mężczyzna

elninio1982

Cichy Podglądacz
Ja cenie dyskrecję. Potem fajnie jest komuś napisać że pięknie wyglądała 😁
I myśleć, gdzie i kiedy ... 🤔Skąd i jak
 
Mężczyzna

_piotrgd_

Podrywacz
Prawda jest taka, że nigdy nie wiesz po jakim szczególe może nas ktoś rozpoznać. Ryzyko jest spore, też zawsze mam to z tyłu głowy jak gdzieś wysyłam swoje fotki.
Dziś na szkoleniu IT miałam spotkanie z bardzo przystojnym facetem i do złudzenia przypominał mi kogoś z forum. Aż mi się gorąco zrobiło przez chwilę :p
Im więcej masz znajomych, tym większe jest ryzyko ;) Ale jest ryzyko, jest zabawa :)
Wiesz, póki nie zapytasz, nie będziesz miała pewności :D

Panowie, przyznawać się, którzy to z Was?! :D
To nie ja :alien:
 
Mężczyzna

chemx

Cichy Podglądacz
Lepiej pisać z osobami z innych miejscowości ;)) Mniejsza szansa, że trafisz na znajomą osobę, choć wiadomo świat jest mały ;)
 
Kobieta

Blackswan

Cichy Podglądacz
Jak chodziłam do gimnazjum to były czasy GG i się z koleżankami pisało ze starszymi kolegami, którzy nam się podobali. Oczywiście podszywałyśmy się pod jakąś nieistniejącą osobę. To nie było za mądre no ale człowiek był młody i głupoty w głowie. Ale tak żebym miała z kimś pisać, kogo znam ale celowo udawać inną tożsamość to nie i chyba to głupie. Jak chce z kimś pogadać to po prostu to robię
 
Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
Jak chodziłam do gimnazjum to były czasy GG i się z koleżankami pisało ze starszymi kolegami, którzy nam się podobali. Oczywiście podszywałyśmy się pod jakąś nieistniejącą osobę. To nie było za mądre no ale człowiek był młody i głupoty w głowie. Ale tak żebym miała z kimś pisać, kogo znam ale celowo udawać inną tożsamość to nie i chyba to głupie. Jak chce z kimś pogadać to po prostu to robię
Robiłem to samo w gimnazjum z dziewczynami,zawsze podawałem ze mam więcej lat niż miałem i było ok
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry