• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przypadkowe kontakty a choroby

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Dla mnie juz samo to, że ktoś na pierwszym spotkaniu ktos idzie z kimś uprawiać sex, czy też jakiś oral itp. Nie używając zabezpieczeń, to to jest dziwne, ja bym się takiej fantazji nie dał ponieść
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Dla mnie juz samo to, że ktoś na pierwszym spotkaniu ktos idzie z kimś uprawiać sex, czy też jakiś oral itp. Nie używając zabezpieczeń, to to jest dziwne, ja bym się takiej fantazji nie dał ponieść
Jest jeszcze jedna sytuacja- np. Jesteś z partnerką/partnerem i oni mieli byłych - czy zapytasz o to, żeby zrobili pakiet badań z krwi przeciw chorobom wenerycznym?

Albo ty sam czy zrobiłbyś sobie taki pakiet?
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Jest jeszcze jedna sytuacja- np. Jesteś z partnerką/partnerem i oni mieli byłych - czy zapytasz o to, żeby zrobili pakiet badań z krwi przeciw chorobom wenerycznym?

Albo ty sam czy zrobiłbyś sobie taki pakiet?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ze wiele chorob wenerycznych przenosi się nie tylko poprzez drogę płciową. Wirusy i bakterie jak np HPV, chlamydii, drożdżyca itp można przechwycić w miejscach publicznych. Osobiscie z racji częstych treningów full contact z wieloma nieznanymi mi ludźmi w różnych szkółkach, wykonuje badania przynajmniej co dwa lata. Kilka lat temu miałem sytuacje z nieproszonym gościem hpv. Całe szczęście był to niegroźny genotyp, i w rok mój organizm uporał się z nim. Od tamtego czasu nie korzystam z toalet publicznych, ani nawet w pracy. Wole siusiu na dworze zrobić, aniżeli jakieś dziadostwo złapać. A jeszcze na marginesie to nie wszystkie choroby łapią się w podstawowym pakiecie badań.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Jest jeszcze jedna sytuacja- np. Jesteś z partnerką/partnerem i oni mieli byłych - czy zapytasz o to, żeby zrobili pakiet badań z krwi przeciw chorobom wenerycznym?

Albo ty sam czy zrobiłbyś sobie taki pakiet?
Mowa tu o przypadkowym kontakcie, teraz zmieniasz to na partnera i partnerkę, jeśli człowiek dorósł do tego, to nie widzę w tym problemu robic takie badania
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Zawsze się zastanawiam jak niektóre osoby nie boją się przypadkowych kontaktów oralnych z innymi ludźmi. Wiadomo, że dla penis-usta jest dostępna prezerwatywa, ale czy kiedykolwiek używaliście masek oralnych? - np. https://n69.pl/sheer-glyde-dams-maska-oralna-wanilia
A Ty już wypróbowałaś te maseczki ?
Jak ich używać i czy dobrze działają ?

Szukałam w necie informacji i opinii na ich temat ale udało mi się znaleźć tylko pojedyncze o wysokim stopniu abstrakcji, które niczego nie wyjaśniają .
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
A Ty już wypróbowałaś te maseczki ?
Jak ich używać i czy dobrze działają ?

Szukałam w necie informacji i opinii na ich temat ale udało mi się znaleźć tylko pojedyncze o wysokim stopniu abstrakcji, które niczego nie wyjaśniają .
Ja nie próbowałam, opinie takie ciekawsze są na tym n69 a tak to też nie mogę nic znaleźć.

Jeszcze wyszukałam instrukcję "obsługi"

 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ja nie próbowałam, opinie takie ciekawsze są na tym n69 a tak to też nie mogę nic znaleźć.

Jeszcze wyszukałam instrukcję "obsługi"

Dziękuję uprzejmie za instrukcję.
Hahaha !
Nie byłam do końca pewna czy podczas minetki, to ja sobie mam tym zasłonić cipkę czy to partner ma mieć tę maseczkę na ustach ( choć skłaniałam się raczej do pierwszej wersji ). :)

Szczerze mówiąc to "urządzenie" wydaje mi się nieco udziwnione. Obawiam się, że zapora może się ślizgać, zwijać no i jak on mi włoży ozór do środka, co bardzo lubię. No ale to są takie wstępne spostrzeżenia. Aby uczciwie ocenić to trzeba faktycznie najpierw wypróbować.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No jeszcze mnie nie pojebało. Skąd w ludziach takie pomysły? Gdzie w tym przyjemność? Badałem się może 3 razy w życiu (ostatnie badanie 2021) pod kątem chorób wszelkiego rodzaju i nic nigdy nie złapałem. Pierwsza laskę miałem zrobiona gdy miałem 14 może 15 lat i nikt o czymś takim nawet nie myślał już nawet nie wspomnę że czasy sporo się zmieniły i ludzie są zdecydowanie bardziej otwarci seksualnie. Jasne że choroby są i istnieją ale bez przesady.
 
Mężczyzna

Dantes

Cichy Podglądacz
Jest jeszcze jedna sytuacja- np. Jesteś z partnerką/partnerem i oni mieli byłych - czy zapytasz o to, żeby zrobili pakiet badań z krwi przeciw chorobom wenerycznym?

Albo ty sam czy zrobiłbyś sobie taki pakiet?
Dla mnie żaden problem, jeżeli dziewczyna chciałaby mieć pewność, że może czuć się bezpieczna to czemu nie, świadczy to tylko o niej, że jest rozważna i świadoma. STD istnieją, można się nimi zakazić i zrobić sobie naprawdę duży problem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry