• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przebieranki

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam 🙂
Przebieranki czy was to kręci?
Jeśli tak to w co się przebieracie?
Damska bielizna? Strój pielęgniarki? Uniformy wojskowe lub policyjne?
Coś innego?
Osobiście zetknęłam się z wieloma osobami lubiącymi przebierać się lub gdy ja to robiłam 🙂
Najciekawsze u mnie to suknia ślubna 🙂 (oczywiście z elementami erotycznymi).
A wasze doświadczenia, fantazje i plany?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Osobiście się nie przebierałem, póki co. I z własnej inicjatywy oraz sam dla siebie raczej bym się nie przebrał.
Za to gdyby podczas erotycznej zabawy kobieta chciała zobaczyć mnie w damskiej bieliźnie czy ogólnie w damskich ciuchach, to nie miałbym oporów przed przebraniem się. Paradowanie w damskich ciuchach przed kobietą mogłoby być częścią zabawy w dominację i uległość, i nie miałbym nic przeciwko temu.
Natomiast jeśli chodzi o przebieranie się przez kobietę, to IMHO kobieta w stroju pielęgniarki (lub lekarki) wygląda bardzo seksownie. Tak samo kobieta w stroju stewardessy. Tak że ogólnie jestem jak najbardziej otwarty na takie zabawy.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Przebieranki czy was to kręci?
Jeśli tak to w co się przebieracie?
Kręci nie kręci, podniet i urozmaiceń szukać trzeba :D
A pewnie... kila peruk mam od rudych, poprzez czarne do blond loków...
Uniform sprzątaczki też się znajdzie.
Strój dziwki.. kajdanki.. itd..
Uwielbiam minę męża gdy widzi mnie pierwszy raz w jakimś przebraniu.
Widok jego miny wart miliona dolarów :love: Od razu się chce....
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Strój dziwki..
A jak wygląda taki strój? Czym się wyróżnia?
Bo o ile orientuję się, jak wygląda strój dominy (który zresztą IMHO wygląda bardzo podniecająco na kobiecie, zwłaszcza z ostrym makijażem i czerwonymi paznokciami), o tyle strój dziwki to nie wiem, czym się charakteryzuje.
Co sądzisz o stroju dominy?
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
,,Strój dziwki"? - to ubiór wyzywający, podniecający, podobający się Panom - a dokładnie jaki, to już wedle upodobań.
Strój dominy czy inna kusa przeźroczysta sukieneczka, koszulka fru-fru, samonośne pończoszki a może seksowna bielizna - co kto lubi.
W moim przypadku strój dziwki to czarny gorset, czarne stringi i pończoszki podpięte do gorsetu.😒
Paznokcie może i tak ale broń Boże mocny makijaż... bo w łóżku śmiesznie kobieta wygląda z rozmazanym makijażem, a trudno sobie odmówić zamykania mocno oczu podczas ochów i achów..... 🤥
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Ja jestem fanem rajstop, pończoch i stringów. Strasznie mnie kręci chodzenie przy dziewczynie będąc ubranym właśnie w stringi, cienkie pończochy i koszule/dresową sukienkę. Bycie branym od tylu przez dziewczynę straponem, będąc właśnie tak ubranym to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy dla mnie.
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Jedną z moich fantazji przyjęcie stada facetów w sukience, pończochach i szpilkach, ze szminką na ustach i zrobionym makijażem - w takim stroju wszystkich ich zaspokoić oralnie z finałem w buzi i połykiem :) Taka perwersyjna fantazja biseksualna :)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Nigdy bym nie powiązała "gwiezdnych wojen" z erotyką 🙂
Dzisiaj widziałam kilka kostiumów z tego serialu które zostały poddane obróbce i wyszło 🤔..... no cóż 🤔 coś czego jeszcze nie widziałam, osoba która mi to pokazała musi widocznie na równi fascynować się erotyką jak i tym serialem.
Nie twierdzę że mi się to podobało jednak jest napewno ciekawe.
 

Mortimer

Erotoman
Mnie kręci strój pielęgniarki, uczennicy, pokojówki, zakonnicy. Zdarzyło się :)
Lubię też okulary nerdy, warkoczyki, kitki itp.
 
Mężczyzna

Jaxa

Seks Praktykant
Bardzo lubię przebrania silnie akcentowane erotycznie. Każde, byle wyzywające, nawet wulgarne.
O dziwo sam kilka razy na prośbę też wskoczyłem w temat i przebrałem się, wrażenie 100% ale o dziwo samego mnie nastroiło podniecająco, zwłaszcza jako żołnierz i drwal.
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Bywa że się przebieram,pokojówka,suknia ślubna,mundur policjantki do tego kajdanki pałka,a największa frajda dla panów uczennica,obowiązkowo okularki,mini w kratkę i biała bluzka....zapomniałam dodać,białe długie skarpetki albo pończochy
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Raven711

Cichy Podglądacz
Mnie zawsze kręci jak partnerka przebiera się za sexowną sekretarkę. Biała, rozpinana bluzka, czarna obcisła spódnica mini, do tego pończochy samonośne i szpilki. Widok bezcenny, zwłaszcza jak usiądzie i założy nogę na nogę. Wystająca koronka pończoch szybko pobudza mojego do działania.
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Zależy dla których - mnie najbardziej kręci strój lekarki/pielęgniarki.
Choć strój stewardessy też jest hot.
Uczennica - zależy od typu urody. Najbardziej pasuje kobietom o azjatyckich rysach twarzy. ;)
A soccer mom? ;-) Miałam tu na myśli te amerykańskie :)


 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Ja uwielbiam zakładać rajstopy, pończochy, stringi, spódniczki, sukienki, szpilki. Często tak krzątam się po domu. Moim marzeniem jest mieć kobietę która by to tolerowała i sama namawiała, oraz, w przebraniu zrobić loda i przespać się z facetem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry