• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prostytutka to nic złego

Kobieta

Tynka

Podrywacz
Witam, ja sponsoruje kobietę która mocno na mnie działa, wydaje na nią miesięcznie 3-4tyś, a nawet nago jej nigdy nie widziałem co najwyżej w bieliźnie. Więc może taki układ z tym starszym Panem by ci pasował.
Będę szczera. Troszku jestem tego starszego pana ciekawa. Nie mam dobrych doświadczeń z rówieśnikami. Smutna prawda jest taka, że roznosi ich energia i testosteron i chcą sobie zaruchać i tyle. W dodatku robią to szybko i byle jak i myślą tylko o tym, aby zaspokoić siebie i zrealizować swoje fantazje. :(
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Będę szczera. Troszku jestem tego starszego pana ciekawa. Nie mam dobrych doświadczeń z rówieśnikami. Smutna prawda jest taka, że roznosi ich energia i testosteron i chcą sobie zaruchać i tyle. W dodatku robią to szybko i byle jak i myślą tylko o tym, aby zaspokoić siebie i zrealizować swoje fantazje. :(
Hmm. Może nie wiem ja mam 20 lat i raczej w pewnym stopniu zaspokajanie pewnej kobiety finansowo łączy się z zaspokojeniem siebie w innej kwestii. Więc może poszukaj jakiegoś chłopaka w swoim wieku albo młodszego do tego typu zabaw😁😁😁
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Hmm. Może nie wiem ja mam 20 lat i raczej w pewnym stopniu zaspokajanie pewnej kobiety finansowo łączy się z zaspokojeniem siebie w innej kwestii. Więc może poszukaj jakiegoś chłopaka w swoim wieku albo młodszego do tego typu zabaw😁😁😁
Jesteś bardzo tajemniczy. Coś mi się zdaje, ze wspomagasz finansowo kogoś bliskiego. No ale nie będę spekulować. Każdy mówi o sobie, ile zechce. :)
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Tajemnica to nie jest, choć trochę kontrowersje. Opisałem tu na forum:
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Tajemnica to nie jest, choć trochę kontrowersje. Opisałem tu na forum:
Ciekawe czy trafiłaś?
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ciekawe czy trafiłaś?
Roberto ! Jeśli jest to dla Ciebie przyjemność to proszę bardzo. Popieram. 🦶
Byłam raz z mężczyzną, któremu we mnie najbardziej podobały się moje stopy - całował je, lizał, masował . Dziwnie się czułam, bo zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu. Na szczęście po chwili zajął się moją cipką i wtedy poczułam się pewniej. 😾
 
Mężczyzna

Roberto.19

Nowicjusz
Tak dla mnie te stópki to przyjemność ale to co muszę zrobić aby się do nich dostać proste i tanie już niestety nie jest. 😂
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Witam, jakie jest wasze zdanie? Jeśli kobieta lubi sex to czemu nie brać za to pieniędzy..?
Ja tam uwielbiam i szanuję prostytutki. Ich ciała i niech się nimi bawią jak chcą. Uwielbiam kobiety i dzięki temu mogę ich bez problemu kosztować do woli. Jasne zasady. Spędziłem z nimi wiele cudownych chwil i ciągle jestem chciwy nowych , ślicznych , młodych , cudownych ciałek. Moja żona nie lubi robić loda , a ja kocham więc robią mi go dziewczyny.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
jestem chciwy nowych , ślicznych , młodych , cudownych ciałek.
Ja mam doświadczenia, że młode wyżej srają często niż dupę mają, jak mówi pradawne przysłowie pszczół.
Często panny 30+ oferują znacznie lepsze doznania i są bardziej zadbane od tych 20+.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Jestem smakoszem kobiecych ciał. Libię skosztować ślicznej młodziutkiej dziewczyny , innym razem starszej , nie tak idealnej , puszystej. Jadna miała śliczne bląd włoski na cipuni i doprowadziła mnie do mega orgazmu buzią i rączką. Nie myślałem , że facet może mieć taki silny orgazm. Wrzeszczałem , skowytałem , rzucałem biodrami i chlapałem wokoło spermą.
Każda inaczej się masturbuje , pachnie , jęczy , reaguje i smakuje.
Dwie były takie że pierwszy wytrysk miałem kiedy otworzyły mi drzwi , w majtki. Jedna była cudownym ok 18 letnim aniołkiem , najpiękniejszym zjawiskiem erotycznym jaki poznałem. Cudownie dostępnaa i posłuszna
Druga to słodziak z bląd włoskami , śliczna 30 paro latka z małymi piersiątkami , śliczna , uśmiechnięta i milunia. Cudowne dziewczyny :)
Ja mam doświadczenia, że młode wyżej srają często niż dupę mają, jak mówi pradawne przysłowie pszczół.
Często panny 30+ oferują znacznie lepsze doznania i są bardziej zadbane od tych 20+.
Różnie... starsze czasem są zmanierowane , byle jak , na odpierdol... myślę , że nie ma regóły , każda jest inna i ma swój charakter i fochy
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Chcę kiedyś spróbować się pokochać z kilkoma kobietami 2/3/4 , jestem mineciarzem i chcę je lizać po kolei , bez prostytutek niemożliwe do realizacji
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Arletka JA PROSTYTUTKA Opowiadania erotyczne 0
Arletka Ja prostytutka Opowiadania erotyczne 0
J Pierwszy raz z prostytutka Pierwszy raz 26
T Żona jako prostytutka Fantazje erotyczne 5
seba03 20 lat i nic Pierwszy raz 54

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry