• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próbowanie/smakowanie/połykanie własnej spermy ;)

Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
Opowiem wam o czymś co mnie dzisiaj mega podnieciło w temacie picia własnej spermy ;)

Będąc przed pracą koło 11:00, zacząłem sobie trochę walić, byłem nakręcony bo dawno nie dochodziłem. Podochodziłem kilka razy do granicy, ale nie chciałem dojść, bo zamierzałem po pracy (zanim wróci żona) zwalić sobie i zebrać do pojemniczka spust i zamrozić go do piątku, gdy żona wyjdzie z koleżankami a ja będę miał dłuższy wieczór do walenia i nadrabiania wątków na sexforum ;).

Wychodząc z pracy, zanim przebrałem się w swoje ciuchy (nierobocze) byłem sam w pokoju socjalnym (w pracy jeszcze 3 inne panie były). Na krótko przed skończeniem roboty i pójściem się przebrać już planowałem, że rozbiorę się (ryzyko wejścia kogoś w tym czasie xd) i założę zamiast skarpet te takie skarpetki które rozdają w CCC do przymierzania butów (fajny szybki zamiennik rajstop, ciekawego mojego nowego fetyszu).

Także tak sobie stanąłem nago i bez namysłu zacząłem trzepać konia, nie spodziewałem się i za szybko wypłynęła mi spora porcja takiego niby wytrysku ale nie do końca (niepełny wytrysk). Zebrałem wszystko na dłoń i z radością zlizałem/spiłem to sobie z ręki. Trzymałem tę porcję jeszcze kilka chwil w buzi, bo słodziutka sperma (raczej to był sam płyn z prostaty, bez słonej części) w mojej buzi była tak podniecająca że podszedłem do lustra i nagrałem to jak mącę spienionym płynem w buzi, między językiem a podniebieniem itp. Bardzo mnie to podnieciło, resztę spermy wytarłem o dłoń i to też dolizałem. Założyłem jeansy , skarpetki z CCC, ogólnie ubrałem się i wychodząc do tych pań (pożegnać się) przełknąłem sobie ten pyszny soczek ;). Całą drogę do pracy jechałem z myślą że muszę się z wami podzielić tą akcją, a że jadąc bez majtek, wyjąłem sobie penisa przez rozporek (razem z jajami) i sobie jechałem i waliłem, tylko na skrzyżowaniach musiałem trochę przysłonić ręką ;D
Od zawsze kręcił mnie finał w ustach żony, na który kompletnie nie chciała się zgodzić. Zacząłem więc zastanawiać się co ją tak zniechęca. To oczywiście nasunęło mi myśl"trzeba to skosztować". Oczywiście tak jak 90% facetów był na rękę i do kranu, do kieliszka i do kranu, w wannie z nogami w górze i na szyję zamiast do ust. Po prostu nie dało się. W trakcie eksperymentów z dochodzeniem do granicy któregoś dnia doszło do częściowego wytrysku. Pod ręką miałem filiżankę z resztką kawy wiele się nie zastanawiając zrobiłem to i wypiłem w kawie. Było bardzo dobre bo jem sporo słodyczy więc słodziutkie.Walcząc o realizację swoich fantazji zacząłem dochodząc częściowo smakować to pod prysznicem.vpodobnie jak tu opisane zacząłem bawić się tym na języku i ustach i spoglądać w lustro w łazience. Jest to mega podniecające. Teraz jestem już dzięki kilku szczerym rozmowom z żoną na dużo dalszym etapie doświadczeń.
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
Moja żona od zawsze wiedziała że bardzo chcę skończyć w jej ustach. Wreszcie po kilkunastu latach małżeństwa na wspólnym wyjeździe we dwoje sama zrobiła to. Kiedy poczuła że dochodzę przytrzymała mojego ptaka w ustach i połknęła całość. Kiedy skończyłem szybko zacząłem ją całować w usta z języczkiem - bardzo chciałem poczuć ten smak w jej ustach i przyznam że byłem trochę rozczarowany że tak szybko połknęła. Na drugi dzień znów powtórka i znów nic dla mnie nie zostało. Tak bardzo siedziało mi to w głowie, że za jakiś czas na kolejnym wyjeździe kiedy była lekko pijana poprosiłem żeby nie połykała dopóki mnie nie pocałuje. Zrobiła to. To był najwspanialszy moment naszego pożycia małżeńskiego. Coś niesamowicie podniecającego. Od tamtej pory niestety pomimo rozmów nie udało mi się namówić na taki finał. Myśl otym zaczęła mi podsuwać nowe fantazje. Zacząłem oglądać filmy na których dziewczyna pije spermę z gumki albo szklanki lub też kawa z "mleczkiem", potem przyszła kolej na filmy gdzie kobieta zamraża kolejne wypryski aby finalnie wlać do ust większą ilość. W trakcie oglądania tych filmików coraz częściej kosztowałem precum. Zacząłem też oglądać filmy cumkiss i lizanie spermy z cipki. Strasznie mnie to podnieca. Na następnym wspólnym wyjeździe ośmielony nieco alko opowiedziałem żonie o moich fetyszach że spermą i o tym jak ubierałem jej rajstopy i body i się masturbowałem. To było mi bardzo potrzebne i oczyszczające. Żona podeszła do tego niezwykle dojrzałe. Powiedziała że zdaje sobie sprawę z naszej różnicy temperamentów i moich potrzeb i że nie ma nic przeciwko temu co do tej pory robiłem.
 
  • Love
Reactions: tpo
Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
W trakcie naszej rozmowy zapytałem czy mogę z nią zrealizować moje fantazje związane z połykaniem. Powiedziała mi że kiedyś może spróbuję ale na razie nie jest na to gotową. Zaproponowałem w tedy że te sposoby kończenia stosunku (z połykiem), które chciałbym żeby zrobiła wypróbuję najpierw na sobie( chyba to uczciwe). Ustaliłem kilka sposobów i poprosiłem ją o pomoc. Pokazałem artykuł na zagranicznym forum o trenowaniu połykania własnej spermy w którym pisano że partnerka musi częściowo zmusić mężczyznę do przełamania się i nie może pozwolić mu się wycofać. Żona przystała na to i zaproponowała, że będziemy to robić na wyjazdach. Ja przygotowałem dla niej zdjęcia z filmików z podpowiedziami co chciałbym zrobić. Całowanie jak twierdzi było jakiś czas temu. Lizanie z waginy po też powiedzmy że było zostało jeszcze kilka pomysłów ale już mocno się przełamałem i zrobiłem kilka rzeczy, które jeszcze rok temu by nie były możliwe. Na ostatnim wyjeździe po bardzo szczerej rozmowie poprosiłem ją by uchwyciła to do szklanki i mi wlała całość do ust. Udało się i było cudownie i obojgu nam się podobało. Następnego dnia była już padnięta gdy kończyłem i nie była w stanie mi pomóc więc bez zastanowienia skończyłem w resztce drinka stojącego przy łóżku i szybko to wypiłem.l
 
Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
Kolejnego dnia opowiedziałem jej o mojej fantazji z kawą z "mleczkiem". Zaskoczyła mnie bardzo bo sama poprosiła żebym zrobił dwie kawy. Kiedy wypiliśmyjuż je do połowy kazała mię zabrać na stolik przy łóżku i powiedziała że mogę to wlać do obu kaw. Kiedy po intensywnym ostrym stosunku strzeliłem po połowie do każdej kawy to na koniec jeszcze wzięła mi go do ust i znów stał na baczność przez chwilę. Po tym wszystkim usiedliśmy i swobodnie wypiliśmy każde swoją kawę z porcją spermy. Z pidniecenia aż mi serce waliło. Na wyjeździe zapytałem ją czy w związku z tym że nie potrzebuje tyle seksu co ja to będzie jej przeszkadzało jak sobie zrobię dobrze ręcznie. Odpowiedziała że mogę i nie widzi w tym nic złego. Spytałem czy mogę robić to przy niej w sypialni i też się zgodziła ale jakoś do tego jak na razie brakuje mi odwagi więc walę jak zaśnie w sąsiednim pokoju.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
Po powrocie do domu wróciłem z nią do rozmowy o zamrożeniu kilku wystrzałów i wykorzystaniu tego np do porannej kawy i znów mnie zaskoczyła. Kazała mi kupić pojemniczek w aptece i powiedziała gdzie w zamrażarce mam go ukryć. Od tamtej pory już trzy razy piliśmy poranną kawę i w każdej były po dwa strzały.
 
Mężczyzna

eksperymentator

Cichy Podglądacz
Mam takąfantazję żeby nazbierać tak z 10 strzałów (na razie zamroziłem 6) i taką porcję rozmrozić i wykorzystać do zabawy. Zaproponowałem żonie żeby nie uprzedzając mnie o tym wlała mi do kawy lub wieczornego drinka (chcę by zrobiła to z zaskoczenia) całą zawartość z zamrażarki. Powiedziałem jej że będę do tego co jakiś czas dolewał tak długo aż sama postanowi mnie tym znienacka poczęstować nawet gdyby to miał być pełny kubeczek.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Połykanie spermy przypadkowemu :) Seks 197
G Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie? Seks 63
P Połykanie spermy Porady seksualne 362

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry