• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poopowiadajcie Panowie jak lubicie lizać cipkę....mmmmm;-**

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Jak lubię? Przede wszystkim długo, aż mnie język i szczeka już boli.

Lubię w 69, żeby mieć wygodny dostęp, lubię misjonarsko, uwielbiam jak mi siedzi na twarzy. Uwielbiał maj zaczyna się wiercić i ujeżdżać moje usta i język.

A jak liżę, to staram się lizać jak najwięcej, od dziurki, do łechtaczki, z łechtaczka delikatnie - przynajmniej na początku. Uwielbiam ssać wargi. Palcem punku G yes lubię szukać w trakcie.

A najbardziej lubię czuć jak zaczyna pulsować cała na moim języku i ustach.
 

Koneser kobiecej kupy

Cichy Podglądacz
Ja na wszelkie sposoby. Wymienię od tych najulubieńszych. Leżąc na plecach, a ona kuca przodem do mnie, lubię też gdy kuca tyłem ale wtedy zaczynam od cipki, a kończę na kakaowym oczku :) Na stojaka, jak stoi tyłem wypięta, a ja w przysiadzie od tyłu wylizuje, tylko łechtaczkę, ciężko dosięgnąć. Też na stojaka tylko od przodu. Jak jest wypięta na czworaka na łóżku, ja klęczę przed łóżkiem i liżę. Jak leżę na plecach a, ona na czworaka na łóżku, piękne widoki, przed oczami *****, a jak mocno do góry spojrzeć to cycuszki :))) Wszelkie sposoby lubię, dużo wymieniać. Generalnie kocham lizać, słodkie soczki ssać, zlizywać, wsysać łechtaczkę, wargi sromowe. Wiem, że to nie na temat ale Pupę też uwielbiam lizać całe pośladki, całować też, zagłębiać język w rowku w kakaowym oczku, całować je. Ach ale się rozmarzyłem :)))

- - - Zaktualizowano - - -
 

Incognito088

Seks Praktykant
Ja najbardziej lubię jak kobieta ma pończoszki i szpilki na sobie. Kładę ją na plecach i nurkuje między nóżkami obejmując swoimi rękami jej uda. Ona podnosi nóżki do góry i opiera na moich barkach a szpilki wbija mi w plecy, mega uczucie. Najpierw liże i smakuje ją delikatnie, potem wkładam język tak głęboko jak tylko dam radę i pieszczę ją od środka. Później zaczynam lizać i ssać łechtaczkę a w tym samym czasie dokładam do środka dwa paluszki. Pieszczę ją wtedy tak długo aż dojdzie i kiedy już ona odpycha moją głowę bo już jest po wszystkim to ja nie przestaje jej ssać tak długo aż mnie siłą z siebie nie zrzuci.
 

Ragnarok666

Cichy Podglądacz
chetnie wylize kazda cipeczke ze slaska ktora urzyczy mi troszke swojego moczu . jeszcze tego nie probowalem ale chcialbym sie przelamac :)
 

fajnyq

Cichy Podglądacz
Uwielbiam polizać kobietę między zgrabnymi udami i podnieca mnie gdy kobieta drży z rozkoszy, wzrasta jej podniecenie aż coraz bardziej jest wilgotna do utraty tchu ;)
 

Jakub500

Cichy Podglądacz
Piescic delikatnie przez majteczki i całować uda zachwycać się jej zapaszkiem i paluszkiem odchylic troszkę i rozkoszować się smakiem i coraz lapczywiej aż soki z cipki będę mi kąpać po brodzie.... Kocham cipki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kogucik69

Podrywacz
Wpierw muskam jezyczkiem szparke od dołu do góry delikatnie końcem Języka. Wachajac cudowny zapach skoczków żony. Następnie sse raz lewy raz prawy płatek cipeczki. Muskam samym językiem lechtaczke I czuję jak z każdym liznieciem żona drży. Później skupiam się na guziczku i mocno ruszam językiem na boki odbijając lechtaczke mocno i szybko. Później rozchylam ***** I pakuję język do Środka. Całuję się z jej pizdą z językiem. Dużo soków i śliny. Gdy już czuję że żona będzie szczytowala przysyłam się do łechtaczki i mocno sse i obijam językiem. Na końcu spijam z cipeczki wszystkie soczki wyplywajace po orgazmie :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam kiedy dziewczyna jest jeszcze ubrana wsuwać paluszki w majtki i zlizywać z nich wilgoć na jej oczach. Później powolutku ją rozbieram , wącham jej wilgotniejącą cipcię , całuję delikatnie uda
i muskam muszelkę delikatnie naprężonym językiem. Przytulam się do niej i ocieram o nią twarzą. Uwielbiam kiedy moja twarz jest mokra od jej soczku i tak cudownie pachnie... wsuwam język głęboko , przyciskam usztywniony do łechtaczki , i szybko ruszam głową...
Zwykle jestem już wtedy tak podniecony że liżę ją wszędzię... uda , pupę , cipcię...
Kocham to i lizałbym je godzinami :)
 

eros102

Nowicjusz
Kocham rozgrzewać kobietę przed lizaniem cipki. Uwielbiam ten stan gdy kobieta zapomina gdzie jest i skupia się na rozkoszy . Spina swoje całe ciało opierając się temu co nastąpi. lubię robić to w róznych pozycjach , niestety jeszcze nie spotkałem kobiety która by chciała dominować i zgwałcić mój języczek swoją cipką :)
;
;0
 

Aquos

Cichy Podglądacz
Najważniejsze jest zainicjować stan przez lizaniem czyli zacząć delikatnie lizać i całować brzuszek schodząc w dół i rozchylic uda i lssac i lizac wewnętrzna ich stronę. Później kuszaco i delikatnie podlizac ja i dmuchać żeby poczuła chłód. I wtedy zacząć wzdłuż ja delikatnie pieścić i całować raz po raz wsadzajac jezyczek głębiej. Uwielbiam lizać pipunie raz szybciej raz mocniej i jednocześnie wsadzajac jej palec do ust. Wtedy one pi chwili zawsze to na początku delikatnie sraja A później z opętaniem podniecenia ostro asa jak by to one robiły mi dobrze. Zawsze każdy jest z nas bardzo zadowolony , A mój penis wtedy jest gotowy żeby zająć miejsce palca.
 

Makyx1178

Cichy Podglądacz
Jak ????
Jak najdłużej lizać w pobliżu drażnić i tylko raz na jakiś czas lekko musnąć nie ma nic lepszego jak kobieta się wije i sama się prosi by wepchnąć cały języczek do mokrej szpareczki mniam :)
 

Weee

Cichy Podglądacz
Najbardziej lubię lizać myszkę jak kobieta jest na plecach ma delikatnie rozłożone nogi A mój jezyczke delikatnie pieści wargi sromowe wchodzi i zatacza kółeczka po lechtaczke i co raz glebiej wchodzi do środka pieszczac na przemian muszelke i pachnaca dupke a wyplywajace soczki języczkiem dawane są do ust kobiety. Widok naturalnej pięknej cipki kobiety z ładną fryzurka to najwspanialszy widoczek na swiecie
 

przedwczesnywytrysk

Cichy Podglądacz
Uwielbiam jak kobieta wypnie do mnie tylek, ja wtedy łapie mocno i na przemian pieszcze i daje klapsy, oczywiście nie zapominam o drugiej dziurce. Najpierw powoli całym językiem od góry do dołu, później już jak mnie fantazja poniesie, lize ssam wargi wwiercam się językiem do środka....
 

angelordevil812

Cichy Podglądacz
To ja mam pytanie jako kobieta...czy jesteście Panowie w stanie pójść do łóżka z kobietą jeśli ona wam się nie podoba? I czy nawet jeśli to jesteście w stanie lizać ją wielokrotnie i uprawiać mega sex ?
Miałam taką sytuację, że poznałam kogoś przez internet, dużo ciepła i fajnych emocji, prywatnych spraw itd. pierwsze spotkanie na żywo, faceta cały w emocjach, po godzinie namówił mnie na sex i oboje tego chcieliśmy. Było namiętnie, czule, pieścił mnie z rozkoszą wielokrotnie. Po wszystkim gdy byłam w łazience wyszedł bez słowa pożegnania choć mieliśmy plany na cały wspólny weekend (przyjechał 200km), zablokował mój nr tel itd.
Sytuacja dziwna, denerwuje mnie brak odpowiedzi dlaczego ... Piszcie jak to z wami facetami jest ...czy mogłam mu się nie spodobać? Ale po co ciągnąłby mnie do łóżka? Czy można kogoś lizać nawet jeśli ci się nie podoba ? Potrzebuję waszej opinii...
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
To ja mam pytanie jako kobieta...czy jesteście Panowie w stanie pójść do łóżka z kobietą jeśli ona wam się nie podoba? I czy nawet jeśli to jesteście w stanie lizać ją wielokrotnie i uprawiać mega sex ?
Miałam taką sytuację, że poznałam kogoś przez internet, dużo ciepła i fajnych emocji, prywatnych spraw itd. pierwsze spotkanie na żywo, faceta cały w emocjach, po godzinie namówił mnie na sex i oboje tego chcieliśmy. Było namiętnie, czule, pieścił mnie z rozkoszą wielokrotnie. Po wszystkim gdy byłam w łazience wyszedł bez słowa pożegnania choć mieliśmy plany na cały wspólny weekend (przyjechał 200km), zablokował mój nr tel itd.
Sytuacja dziwna, denerwuje mnie brak odpowiedzi dlaczego ... Piszcie jak to z wami facetami jest ...czy mogłam mu się nie spodobać? Ale po co ciągnąłby mnie do łóżka? Czy można kogoś lizać nawet jeśli ci się nie podoba ? Potrzebuję waszej opinii...
szczerze na mnie, jeśli by się nie podobała mi kobieta to raczej bym nie chciał i nie ciągnąłbym tego
 

angelordevil812

Cichy Podglądacz
Mnie się też tak wydaje, że jeśli na żywo widzisz kogoś przez 1,5 godziny i wiesz, że to jednak nie twoja bajka to się z tego wymigujesz jakoś albo mówisz wprost, że to nie twoja bajka. Ale każdy jest inny zwłaszcza kobiety i mężczyźni... Wiesz to nie bym taki sex, że wypięta od tyłu a facet na odpieprz bierze tylko swoje, było namiętnie. Zresztą dla mnie pieszczoty oralne to największa firma zbliżenia i się przełamię się jeśli ktoś mi fizycznie się nie podoba, nie kręci mnie itd.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Mnie się też tak wydaje, że jeśli na żywo widzisz kogoś przez 1,5 godziny i wiesz, że to jednak nie twoja bajka to się z tego wymigujesz jakoś albo mówisz wprost, że to nie twoja bajka. Ale każdy jest inny zwłaszcza kobiety i mężczyźni... Wiesz to nie bym taki sex, że wypięta od tyłu a facet na odpieprz bierze tylko swoje, było namiętnie. Zresztą dla mnie pieszczoty oralne to największa firma zbliżenia i się przełamię się jeśli ktoś mi fizycznie się nie podoba, nie kręci mnie itd.
to może to go zachęciło do dalszego działania ?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Wykorzystał ciebie i tyle, o czym tu dyskutować - dostał to co chciał i ciao bambina. Z drugiej strony mogłaś niewerbalnie dać mu do zrozumienia, że tylko chcesz sexu i koniec znajomości. Wolał nie wchodzić dyskusję co będzie dalej, albo sam został tak kiedyś potraktowany i chciał się odegrać.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry