• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Poopowiadajcie Panowie jak lubicie lizać cipkę....mmmmm;-**

Kobieta

Rikke

Dominujący
Angelordevil812, mamy tu fajnego pana moderatora ☺ jak go zapytasz to na pewno sie zgodzi, aby dyskusje dot. twojego problemu wydzielic jako osobny watek i przeniesc wszystkie posty, ktore tu sa offtopem, do nowego tematu. Tam bedziemy mogli dalej ci cos doradzac albo podyskutowac :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Chcę poczytać i sobie powyobrazać, aaaach.....;-DD
Najpierw wącham , muskam koniuszkiem języka , delikatnie liżę wargi , pupę , uda...
Drażnię ustami łechtaczkę i wbijam sztywny , chciwy język głęboko i mocno
Obracam pupę w każdą możliwą stronę i liżę godzinami
Kocham to
 
Mężczyzna

Yeshin

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam jak kobieta siada mi na twarzy tyłem, tak, żebym mogl od czasu do czasu spojrzeć na dupkę, pomacać, klepnac, włożyć palca.... 🥵🥵 Uwielbiam mieć twarz zanurzona całą w cipce mmmm
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Ja uwielbiam długo i namiętnie powoli najpierw działania zaczepne pieszczoty wzgórka łonowego powoli przejście na uda pocałunki, potem delikatnie całym językiem zewnętrzne wargi. Następnie łechtaczka potem wargi wewnętrzna strona i tak delikatnie cała piczke dokładnie bez pominięcia nawet 1mm i tak z godzinkę ;) raz mocniej raz słabiej ;)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Kładę Kobietę na plecach delikatnie rozsuwam jej nogi zaczynam od delikatnych pocałunków w okolicach pępka po czym muskając delikatnie brzuszek jeżykiem schodzę coraz niżej uwielbiam długo delikatnie i za razem namiętnie lizać cipeczkę łechtaczkę czasami wręcz dość często schodzę językiem jeszcze niżej
 
Mężczyzna

Hasam1

Cichy Podglądacz
Lubię lizać cipkę gdy ona leży na plecach. Wtedy całuję od góry do dołu całe ciałko i zostaje przy cipce zaczynając powoli i później coraz szybciej ssąc ją.
Podoba mi się też opcja od tyłu gdzie mam dostęp do cipki i dupki. Wtedy raz tu i raz tu.
 
A

Abizu

Guest
Kocham smak wilgotnej cipki.... Uwielbiam ją lizać gdy kobieta jest nad moimi ustami i kiedy delikatnie ociera się o mój język normalnie poezja....
 

gregnorton

Cichy Podglądacz
zgadzam się, że pozycja ja leżę na plecach, a ona nade mną jest kosmosem. choć klasycznie też uwielbiam, dłuuugo i rytmicznie zająć się łechtaczką albo wsadzić język głębiej, tam niżej ;)
 

Vikingus

Seks Praktykant
Lubię lizać gdy kobieta jest na placach, gdy jest na pieska od tyłu czy na 69, ale do rzeczy. Zawsze zaczynam od warg i okolic łechtaczki, delikatnie nacierając coraz to większą ilością śliny moim językiem i wargami. Wykonuję okrężne ruchy coraz bardziej naciskając na wargi zewnętrzne w kierunku łechtaczki, intensywność zwiększamy i zmniejszam obserwując ciało posiadaczki tego cudnego owocu. Jezyk z czasem zagłębia sie coraz głębiej w środek by po chwili prześlizgnąć się do łechtaczki i wargami staram się naciągnąć skórę by łechtaczka okazalej się wysunęła na pieszczoty z moim językiem. Pieszczoty dopasowuje starannie do reakcji coraz bardziej naprężonego ciała kobiety. Staram się to robic na tyle intensywnie by najpierw kocica doznała pierwszego orgazmu łechtaczkowego a później wprowadzam inne przyjemności.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry