• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy przypadkowemu :)

Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
ja zazwyczaj kończę żonie na twarzy bo nie lubi spermy w ustach, ale czasem zdarzy się że najdzie mnie ochota na skończenie w jej ustach i wtedy, nie jest to łatwe żeby nie wyczuła skurczów orgazmu ale jak uda mi się opanować i trysnąć w jej usta to zazwyczaj większość połyka ale jak spermy jest za dużo to wypluwa, co też jest podniecającym widokiem.....
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Bardzo lubię spermę. Ma różne smaki słodki, słony, obojętny, smak moczu. Jest rzadka, gęsta jak śmietana 30%. Połykam wszystko a potem dokładnie wylizuje i wysysam penisa. Lubie rozsmarowywać sperma po twarzy, cyckach, brzuchu czy pośladkach. Skóra robi się gładka i seksowna.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Jak jem dużo owoców, słodyczy i wale systematycznie konia nie chodujac śmietany 30% w mych jądrach to sperma zawsze słodka. Koleżanka kiedys stwierdziła, że najgorsza jest ta kilkudniowa 😁 ponoc najlepsza taka na swierzo ubita 😁
I wydaje się Tobie, że cukier ze słodyczy wpływa na to, że sperma jest słodka?? Błądzisz :)
"Świeżo" - tak to się poprawnie pisze :) nie dziękuj.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Po ananasie podobno smak fajny 😉
"po ananasie słodki smak ma się" - tak brzmi ludowe powiedzenie. Raczej nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. Prędzej można przyjąć że litry alkoholu i tony koksu oraz fajki mają wpływ na toksyczność spermy. Bo to płyn ustrojowy. A trucizny się w nim odkładają zwykle.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry