• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy przypadkowemu :)

Mężczyzna

draharzm

Cichy Podglądacz
"po ananasie słodki smak ma się" - tak brzmi ludowe powiedzenie. Raczej nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością. Prędzej można przyjąć że litry alkoholu i tony koksu oraz fajki mają wpływ na toksyczność spermy. Bo to płyn ustrojowy. A trucizny się w nim odkładają zwykle.
Piszę w trakcie jazdy. Słownik wrzucil to jako pierwsze także nie gniewaj się o literówki.
Po koksie jest gorzka strasznie 😁 druga sprawa mało już prawdziwego flexu w pl i tak naprawdę chuj wie co się ciągnie.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Piszę w trakcie jazdy. Słownik wrzucil to jako pierwsze także nie gniewaj się o literówki.
Po koksie jest gorzka strasznie 😁 druga sprawa mało już prawdziwego flexu w pl i tak naprawdę chuj wie co się ciągnie.

Flexu w pl? Możesz to rozwinąć? O tym ciągnięciu też?
 
Mężczyzna

draharzm

Cichy Podglądacz
Flexu w pl? Możesz to rozwinąć? O tym ciągnięciu też?
Flex, kolumb - tak u mnie w województwie zwane jest czyste kokolino.
Szybko idzie to rozpoznać jak dostajesz gieta smażysz go na łyżeczce musi zostać nie mniej niż 0.90. Jak usmazy się więcej to szajs.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Flex, kolumb - tak u mnie w województwie zwane jest czyste kokolino.
Szybko idzie to rozpoznać jak dostajesz gieta smażysz go na łyżeczce musi zostać nie mniej niż 0.90. Jak usmazy się więcej to szajs.
Tylko się domyślam, że chodzi chyba o narkotyki. Absolutnie jestem poza tym. Nie wiem co to kokolino, giet. I wcale mi nie brakuje znajomości tego rynsztoka.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
A. Czyli skoro nie jestem narkomanem i nie mam doborowego grona narkomanów to nie nie potrafię "odskoczyć od codzienności? Uwierz - można bez tego świństwa. I bez kontaktu z przestępcami to sprzedającymi.
 
Mężczyzna

draharzm

Cichy Podglądacz
A. Czyli skoro nie jestem narkomanem i nie mam doborowego grona narkomanów to nie nie potrafię "odskoczyć od codzienności? Uwierz - można bez tego świństwa. I bez kontaktu z przestępcami to sprzedającymi.
Nic takiego nie sugerowałem.
Gorszym świństwem jest alkohol a jeszcze większymi przestępcami to jest rząd.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie chciałbym prosić ani tym bardziej wymagać, by nowo poznana osoba połknęła, nawet gdyby doszło z nią do fellatio. Choć gdyby sama chciała, z własnej inicjatywy, to nie miałbym nic przeciwko - tak samo jak mógłbym wycofać się odpowiednio wcześniej, gdyby nie chciała. Takie rzeczy zawsze można ustalić przedtem.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Nie do końca rozumiem te dylematy. Osobiście uważam, że sperma ma świetny smak. Czasami bardzie gorzki, czasami bardziej słony, ale jednak jest pyszna. No chyba, że sie facet wcześnie golonki albo tłustej kiełbasy nawpier…i piwskiem popił. Takich omijam z daleka
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry