• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Ja idący na sprawdzian z matematyki, wiedząc, że podstawą trójkąta to nie dotknąć jajec kolegi xD
A po za tym to trójkąty są fajne :p
 
Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Jakiś czas temu pisałam o namiastce takiej prezentacji. Mąż i dildo.
Kilka razy namiastka ta zmieniła się nieco.
Stworzyliśmy trójkąt. Nie taki tradycyjny. Jest taka rzecz jak Strap-on-me . Długo chodziliśmy koło tego tematu. Zabawka daje dużo przyjemności. Nasza koleżanka żeńską część ma w sobie i przeżywa rozkosz jednocześnie stymulując mnie drugą częścią. Mój mąż kocha się ze mną analnie. Odpływam. Mąż jest tylko dla mnie. Dla niej tylko jego języczek. Ona dla niego masaż.

Wstrzymajcie się panowie od komentarzy, że tylko czekać a we mnie będzie inny , a mąż w niej czy innej. NIE.
 
Mężczyzna

mati80

Cichy Podglądacz
Dokładnie! A jakby partnerkę kręciło obserwowanie jak dwóch facetów się ze sobą zabawia, to ilu by się zdecydowało? W druga stronę, czyli dwie zabawiające się ze sobą dziewczyny, każdy by chciał widzieć. Dlatego tak dużo tu tych wszystkich, którzy zaczynają gadkę w stylu - cześć jestem M, mam x lat, lubisz głębokie gardło☹️
Kobiety to płeć piękna a oglądanie was to porostu poezja
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jakiś czas temu pisałam o namiastce takiej prezentacji. Mąż i dildo.
Kilka razy namiastka ta zmieniła się nieco.
Stworzyliśmy trójkąt. Nie taki tradycyjny. Jest taka rzecz jak Strap-on-me . Długo chodziliśmy koło tego tematu. Zabawka daje dużo przyjemności. Nasza koleżanka żeńską część ma w sobie i przeżywa rozkosz jednocześnie stymulując mnie drugą częścią. Mój mąż kocha się ze mną analnie. Odpływam. Mąż jest tylko dla mnie. Dla niej tylko jego języczek. Ona dla niego masaż.

Wstrzymajcie się panowie od komentarzy, że tylko czekać a we mnie będzie inny , a mąż w niej czy innej. NIE.
Chciałbym przeżyć coś takiego 🔥
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry