• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Jakiś czas temu pisałam o namiastce takiej prezentacji. Mąż i dildo.
Kilka razy namiastka ta zmieniła się nieco.
Stworzyliśmy trójkąt. Nie taki tradycyjny. Jest taka rzecz jak Strap-on-me . Długo chodziliśmy koło tego tematu. Zabawka daje dużo przyjemności. Nasza koleżanka żeńską część ma w sobie i przeżywa rozkosz jednocześnie stymulując mnie drugą częścią. Mój mąż kocha się ze mną analnie. Odpływam. Mąż jest tylko dla mnie. Dla niej tylko jego języczek. Ona dla niego masaż.

Wstrzymajcie się panowie od komentarzy, że tylko czekać a we mnie będzie inny , a mąż w niej czy innej. NIE.
 
Mężczyzna

mati80

Cichy Podglądacz
Dokładnie! A jakby partnerkę kręciło obserwowanie jak dwóch facetów się ze sobą zabawia, to ilu by się zdecydowało? W druga stronę, czyli dwie zabawiające się ze sobą dziewczyny, każdy by chciał widzieć. Dlatego tak dużo tu tych wszystkich, którzy zaczynają gadkę w stylu - cześć jestem M, mam x lat, lubisz głębokie gardło☹️
Kobiety to płeć piękna a oglądanie was to porostu poezja
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jakiś czas temu pisałam o namiastce takiej prezentacji. Mąż i dildo.
Kilka razy namiastka ta zmieniła się nieco.
Stworzyliśmy trójkąt. Nie taki tradycyjny. Jest taka rzecz jak Strap-on-me . Długo chodziliśmy koło tego tematu. Zabawka daje dużo przyjemności. Nasza koleżanka żeńską część ma w sobie i przeżywa rozkosz jednocześnie stymulując mnie drugą częścią. Mój mąż kocha się ze mną analnie. Odpływam. Mąż jest tylko dla mnie. Dla niej tylko jego języczek. Ona dla niego masaż.

Wstrzymajcie się panowie od komentarzy, że tylko czekać a we mnie będzie inny , a mąż w niej czy innej. NIE.
Chciałbym przeżyć coś takiego 🔥
 
Mężczyzna

Cin&Cin

Cichy Podglądacz
Zawsze chciałem zobaczyć jak moja żona obciąga 2 baty, zawsze mnie to pociągało. Kiedyś odwiedziliśmy mojego kolegę. Jego żona pojechała na rok do Stanów. Już kilka miesięcy jej nie było i wiedziałem że kolega jest strasznie wypłoszczony. Fantazjowałem od jakiegoś czasu na temat trójkąta z nim i żoną ale nigdy nie było okazji. No i tym razem po wypiciu sporej ilości alkoholu nastąpił czas pożegnania. No cóż podziękowaliśmy za wizytę i miło spędzony wieczór, ubraliśmy się i skierowaliśmy się do drzwi. Nagle moja żona przykucnęła i mówi: no zobaczmy co tam chłopcy macie w spodniach po czym rozpięła nam obu rozporki i w jednej chwili miała w obu rękach 2 nabrzmiewające kutasy, które zaczęła na przemian brać w usta. Przeszył mnie dreszcz podniecenia widząc jak jego kutas rośnie w dłoni mojej żony. Pomyślałem, że ta chwila nie może się teraz zakończyć. Jak myślicie co się wydarzyło?
 
Mężczyzna

Kermit

Cichy Podglądacz
Zapowiada się grubo.Ciekawi mnie co było dalej.Podniecenie pewnie było kosmiczne.
Zaplanowaliście to z żoną czy to był sponton?
 
Mężczyzna

Cin&Cin

Cichy Podglądacz
Zapowiada się grubo.Ciekawi mnie co było dalej.Podniecenie pewnie było kosmiczne.
Zaplanowaliście to z żoną czy to był sponton?
Nie planowaliśmy tego, wyszło spontanicznie a po kilku minutach zabawy widać było podniecenie u całej naszej trójki. Bez cienia wątpliwości żadne z nas nie miało ochoty przerwać tego emocjonującego momentu. Na wszelki wypadek zdjąłem kurtkę żonie i powróciliśmy do salonu. Szkło ,które pozostało na stole zostało uzupełnione. Każdy umoczył usta biorąc delikatny łyk wiedząc ,że w tej chwili nie ma czasu na raczenie się whisky. Żona usiadła na sofie, na wprost niej stanął kolega z nabrzmiałym do granic kutasem. Ja wiedziałem już, że w tym momencie interesuje mnie tylko delektowanie się tym co mnie najbardziej podniecało i o czym fantazjowałem. Usiadłem obok niej rozpinając jej bluzkę a że żona w wieku dwudziestu kilku lat miała wciąż niemożliwie zgrabne piersi, prosiłem czasem żeby nie zakładała stanika jak wychodziliśmy gdzieś się pobawić bo uwielbiałem patrzeć jak jej mega zgrabne piersi od czasu do czasu odsłaniają swoją piękność. Nie inaczej było tym razem. Żona na chwilę uwolniła dłonie bo wiedziała, że za chwilę ją czekają momenty rozkoszy. Spojrzała znacząco na mnie odchyliła ramiona w momencie jak ostatni guzik uwolnił widok jej cudownych atutów. Zanim oparła się na ramionach na sofie gestem pokazała koledze aby usiadł po jej lewej stronie. i w tym momencie dostała się w ręce dwóch napalonych ogierów. Jej nabrzmiałe sutki były z obu stron pieszczone na zmianę prze zemnie i kolegę. Nasze ręce rozkoszowały się ich delikatnym kształtem. Musiało ją to strasznie podniecić gdyż jej sutki były bardzo twarde i za każdym razem jak spotkały się z językiem któregoś z nas przeszywał ją dreszcz podniecenia i jęczała z rozkoszy. Pieszczoty trwały dłuższą chwilę i po czasie postanowiłem oddać się rozkoszy patrzenia odstępując koledze możliwość zajęcia się już całym jej ciałem. Ja w tym czasie stałem obok i z wielkim podnieceniem zabawiając się sam obserwowałem jak kolega pieści jej cudowne ciało.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Zawsze chciałem zobaczyć jak moja żona obciąga 2 baty, zawsze mnie to pociągało. Kiedyś odwiedziliśmy mojego kolegę. Jego żona pojechała na rok do Stanów. Już kilka miesięcy jej nie było i wiedziałem że kolega jest strasznie wypłoszczony. Fantazjowałem od jakiegoś czasu na temat trójkąta z nim i żoną ale nigdy nie było okazji. No i tym razem po wypiciu sporej ilości alkoholu nastąpił czas pożegnania. No cóż podziękowaliśmy za wizytę i miło spędzony wieczór, ubraliśmy się i skierowaliśmy się do drzwi. Nagle moja żona przykucnęła i mówi: no zobaczmy co tam chłopcy macie w spodniach po czym rozpięła nam obu rozporki i w jednej chwili miała w obu rękach 2 nabrzmiewające kutasy, które zaczęła na przemian brać w usta. Przeszył mnie dreszcz podniecenia widząc jak jego kutas rośnie w dłoni mojej żony. Pomyślałem, że ta chwila nie może się teraz zakończyć. Jak myślicie co się wydarzyło?
Współczuję tej żonie. Pewnie o niczym się nie dowie. Kurestwo.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry