• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
W układzie KMM,gdy moja P. robiłaby jednemu facetowi loda,a drugi brałby ją od tyłu to tak. Bo w innej konfiguracji to tego nie widzę. No ale moja P. nie pozwala mi na anal,więc może tu jest pies pogrzebany :mad:
 
Mężczyzna

lowca_przyjemnosci2

Cichy Podglądacz
Ja jednak jestem zbyt heteroseksualny na udział w takiej zabawie - obecność drugiego kolesia by mi przeszkadzała w skupieniu się. I na pewno ciągle bym musiał uważać, żeby jego moszna nie zetknęła się z moją.
Choć jeśli ktoś jest bi lub heteroflexible, to jego partnerka może dzięki temu czerpać satysfakcję.
Bez przesady, nie trzeba być ani jednym ani drugim. Ocieranie się kutasami kiedy kobieta jest w środku nie oznacza od razu, że kogoś kręcą faceci.
 

And

Nowicjusz
Moja była lubi takie zabawy. Często jak byliśmy razem to do zabawy zapraszaliśmy drugiego faceta albo jakąś parę. Wszystkie jej dziurki były gotowe na przyjęcie kutasa. Moja żona natomiast zdecydowanie woli kobiety i taki trójkąt bardziej mi odpowiada. Czasem odwiedza nas moja była ze swoim facetem i zrobimy czworokąt. Ale oboje z żoną wolimy jednak jak odwiedza nas sama.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie miałem jeszcze takiej okazji ale często zdarza się taka namiastka podwójnej penetracji. Gdy posuwam żonę w cipkę mówię jej, żeby włożyła jednocześnie paluszka (albo dwa 😉). Przyjemne doznanie...
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Ja idący na sprawdzian z matematyki, wiedząc, że podstawą trójkąta to nie dotknąć jajec kolegi xD
A po za tym to trójkąty są fajne :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry