• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Mężczyzna

Łysy 699

Cichy Podglądacz
Dokładnie! A jakby partnerkę kręciło obserwowanie jak dwóch facetów się ze sobą zabawia, to ilu by się zdecydowało? W druga stronę, czyli dwie zabawiające się ze sobą dziewczyny, każdy by chciał widzieć. Dlatego tak dużo tu tych wszystkich, którzy zaczynają gadkę w stylu - cześć jestem M, mam x lat, lubisz głębokie gardło☹️
A wiesz jak kręci faceta widok wybawiających się dwóch kobiet ? Zwłaszcza jak wie że za chwilę będzie je miał obie ?
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Absolutnie nie powinna się kryć. Powinna mówić o swoich fantazjach a nawet spróbować przekonać partnera do nich.
Ale na pewno nie powinna wymagać aby dla spełnienia tych fantazji partner robił coś wbrew sobie. I tak, w drugą stronę powinno to działać identycznie.
Skoro w drugą stronę ma być identycznie, to zgoda. Często jest jednak tak, że partner, partnerka czegoś nie lubi, a drugiej stronie mocno na tym zależy. Ulec, czy jednak nie, ryzykujac że partner/partnerka poszuka tego gdzie indziej?
 
Mężczyzna

Enidil

Cichy Podglądacz
Nie wiesz co tracisz. Parę razy, gdy zabawa mocno się już rozkręciła i partnerzy chcieli więcej, namówiłam by jeden wsunął się w odbyt drugiego. Niby heteroseksualni, ale jak usłyszeli że mogą mieć obie moje dziurki dopiero jak jeden przeleci drugiego w końcu ulegali. Bardzo ciekawe doświadczenie
A gdyby się na to nie zgodzili to nie dałabyś im skorzystać ze swoich obu dzirek? Przeciez lubisz to i podnieca Cię to
 
Mężczyzna

Enidil

Cichy Podglądacz
Z jakis powodów lubię oglądać filmy gdzie kobieta jest pieprzona przez dwóch kolesi jednocześnie w różnych konfiguracjach. Jak faceci robią z dziewczyną to na co mają ochotę, a ona posłuszna poazwala im na wszystko. Ale czy wziąłbym w tym udział to już nie wiem
 

Hajks3

Seks Praktykant
Generalnie odczucia są zajebiste. Facet posuwa cipkę, jestem już bardzo nakręcona, moje soki są wszędzie, dzięki czemu odbyt też jest nawilżony, a jeśli nie to najlepsza jest zwykła oliwka do masażu, i wtedy drugi przystawia kutasa do odbytu i najlepiej jak bardzo powoli, ale bez chwili zawahania w niego wchodzi. Uczucie rozpychania, wypełnienia jest tak intensywne, że ja zazwyczaj po chwili dochodzę pierwszy raz😋
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym mieć kiedyś okazję żeby móc kobiecie sprawić taka przyjemność i nie zapomniane chwile. Dołożył bym wszelkich starań żebyś się rozpłynęła z rozkoszy 😍😁
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Ja od dawna praktykuje z dziewczynami DP z drugim gumowym. Kobiety mają przy tym niesamowite orgazmy, ja w dupce, zabawka w cipkę i jazda. Było również na dwa w cipkę czy właśnie do buzi dwa, mój i gumowy. I zaczęło mnie to podniecać do tego stopnia, że zacząłem myśleć o znalezieniu pary do trójkąta. Jestem całkowicie hetero, więc obecność drugiego faceta mnie odpychała, ale wizja seksu z fajną laską na dwa kutasy bardzo podniecała. No i z takimi sprzecznymi odczuciami umówiłem się w końcu z parą na loda we troje. No i do samego końca, kiedy byliśmy już nago, drugi facet był dla mnie odpychający (pomimo, że obiektywnie był zadbany, wysportowany), aż zaczęła nam robić loda na zmianę. Wtedy było mega podniecenie, aż w pewnym momencie mnie zapytała czy może je wziąć razem w usta. No i wtedy się od razu zgodziłem. No i wtedy zaczęła się jazda, widok i uczucie jak obciąga dwa jednocześnie było tak podniecające, że od razu skończyłem. Po wszystkim czułem się trochę dziwnie, ale po przemyśleniu to nic takiego. Po prostu kręci mnie seks z kobietą na dwa kutasy i ocieranie jako element tej zabawy też jest podniecające.
I nie zmieniło to w żaden sposób mojej orientacji, nadal faceci są dla mnie odpychający, oral czy anal obrzydza, nawet walenie w towarzystwie drugiego jest fu. Ale trójkąt podczas którego jest podwójna penetracja i zabawy z ocieraniem kutasami mnie kręcą. Warunek że laska musi być gorąca, a drugi facet estetyczny, a jego kutas czysty I ogolony.
Rozmawiałem z kilkoma parami, które próbowały takiego seksu, i często faceci którzy próbowali DP na dwa w cipkę z tych par mówią o tym, że im to nie przeszkadza, nie zwracają uwagi. Mało który się przyzna, że go to podnieca. Mnie ponieca gdy czuję wibrator podczas DP i drugi kutas gdy panna robi podwójnego loda. Myślę, że to kwestia fetyszu, bo pociągu do facetów nie czuję żadnego i wiem, że jestem całkowicie heteroseksualny.
I o ile gdy drugi facet dotykałby jej cipki i kutasa czy ją lizał w trakcie jak ją posuwam zupełnie by mi nie przeszkadzało, to już ręka faceta na moim ramieniu, klacie czy biodrze w trakcie seksu już tak.
Tak czytam i czytam i dokładnie to napisałeś w punkt... Ja mam tak samo nie dam się dotknąć innemu facetowi ale jak bym był razem z nim w jakiejs dziewczynie to spoko temat.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Tak czytam i czytam i dokładnie to napisałeś w punkt... Ja mam tak samo nie dam się dotknąć innemu facetowi ale jak bym był razem z nim w jakiejs dziewczynie to spoko temat.
A czu sprobowałeś kiedykolwiek by inny facet dotknal Twojego kutasa, podczss gdy Ty zajmujesz się swoja lub jego partnerką?
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
A czu sprobowałeś kiedykolwiek by inny facet dotknal Twojego kutasa, podczss gdy Ty zajmujesz się swoja lub jego partnerką?
Szczerze to nie próbowałem... Ogólnie to jakoś tak mam że chyba jestem homofobem... I dlatego mialem kilkadziesiąt partnerek a nigdy nie próbowałem czegoś z facetem... Ale we dwóch z jedną bym spróbował...
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Nie
Szczerze to nie próbowałem... Ogólnie to jakoś tak mam że chyba jestem homofobem... I dlatego mialem kilkadziesiąt partnerek a nigdy nie próbowałem czegoś z facetem... Ale we dwóch z jedną bym spróbował...
namawiam do tego, tylko napisałeś, ze nie dasz się dotknąć innemu facetowi, a skoro nie spróbowałeś to nie wiesz jak to jest. Od partnerki też pewnie wiele oczekujesz, a ona/one nie na wszystko się zgadzają, bo mówią że tego nie chcą choć często nawet nie spróbowały. Poeksperymentuj a zobaczysz, że widząc to partnerka też się bardziej otworzy na Twoje fantazje.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ogólnie to jakoś tak mam że chyba jestem homofobem... I dlatego mialem kilkadziesiąt partnerek a nigdy nie próbowałem czegoś z facetem..
Jesteś homofobem, bo nie spałeś z facetem?
Prawie śmiechem wybuchłem jak to przeczytałem :ROFLMAO:

Idąc tym tokiem myślenia - ja chyba jestem rasistą, bo nie mam żadnych znajomych Afrykańczyków czy Azjatów 🥲
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Nie

namawiam do tego, tylko napisałeś, ze nie dasz się dotknąć innemu facetowi, a skoro nie spróbowałeś to nie wiesz jak to jest. Od partnerki też pewnie wiele oczekujesz, a ona/one nie na wszystko się zgadzają, bo mówią że tego nie chcą choć często nawet nie spróbowały. Poeksperymentuj a zobaczysz, że widząc to partnerka też się bardziej otworzy na Twoje fantazje.
Najpierw jak będzie okazja to spróbuję trojkata mmk... Będę mógł wtedy coś powiedzieć. Ale. Musi być okazja.
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Jesteś homofobem, bo nie spałeś z facetem?
Prawie śmiechem wybuchłem jak to przeczytałem :ROFLMAO:

Idąc tym tokiem myślenia - ja chyba jestem rasistą, bo nie mam żadnych znajomych Afrykańczyków czy Azjatów 🥲
Napisałem "chyba" i to nie dlatego że nie przespałem się z facetem a dlatego że nie mogę nawet patrzeć bo się mocno obrzydzam jak widzę dwóch facetów który coś wobec siebie...
Miałem kiedyś taka syt. Ze koleżanka kupiła sobie nowego dildosa i chciała mi go dać do ręki i już miałem na tyle problem ze nie wziąłem go.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
nie mogę nawet patrzeć bo się mocno obrzydzam jak widzę dwóch facetów który coś wobec siebie...
Jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z homofobią, tylko z Twoją orientacją.
Nie dajmy się zwariować, nie wszystko musi nam się podobać.

koleżanka kupiła sobie nowego dildosa i chciała mi go dać do ręki i już miałem na tyle problem ze nie wziąłem go.
Konkurencja? :ROFLMAO:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry