• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Kobieta

SaSy

Podrywacz
Tu poderwać laske... Hmm... Ciężko z powodu że one wybrzydzają bardzo w swoich a obcych to już w ogóle nie biorą pod uwagę... (jakiś tinder czy coś to wiesz jak Się czyta że jak masz jacht albo lamborghini albo letnia posiadłość w Dubaju to masz dodatkowe punkty to daje do zrozumienia) Dlatego wg. Mnie Polska... W pl są możliwości dla Polaka...
Idziesz do klubu, zagadujesz i ruchasz! Co w tym trudnego?
 
Mężczyzna

intrygo

Nowicjusz
My też próbowaliśmy tylko z gadżetami różne konfigurację, a to korek w dupci i penetracja cipki , lub wibrator w cipce i penetracja dupci , były też dwa wibratory jeden w dupci ,drugi w cipce razem z penisem , super nam było, najważniejsze że mojej partnerce się podobało i niejednokrotnie sama chciała powtórek takich zabaw. Choć ostatnie kilka naszych zabaw było bez sprzętu , to pewnie któraś z następnych igraszek będzie opierać się na gadżetach
Identyczna sytuacja jest u nas. Kilkukrotnie bawiliśmy się z różnymi zabawkami. Czy partnerka wspominała kiedyś że chciałaby spróbować z kimś dodatkowym?
 
Mężczyzna

Kamyk55

Nowicjusz
Identyczna sytuacja jest u nas. Kilkukrotnie bawiliśmy się z różnymi zabawkami. Czy partnerka wspominała kiedyś że chciałaby spróbować z kimś dodatkowym?
Nie , stwierdziła nie chce z nikim próbować , choć ja niejednokrotnie sugerowałem czy nawet mówiłem wprost i opisywałem jakbyśmy ją z dodatkowym kutasem brali na dwa baty i jakby jęczała i sie wiła ,bardziej niż z gadżetami. Rozmawialiśmy o tym nie chce z nikim dodatkowym twierdzi że zaspakajam jej potrzeby. A czasem dorzucamy gadżety do zabawy i to jej w zupełności wystarcza 😀
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Idziesz do klubu, zagadujesz i ruchasz! Co w tym trudnego?
No właśnie co w tym trudnego- nic. Dlatego Po co iść do klubu, po co wydawać pieniądze i po co się męczyć z pijaną laską jak można w spokoju zaspokoić siebie w 15min przy czymś fajnym. Większość "normalnych" facetów woli trochę romantyzmu, pożądania czegoś więcej niż pustego pieprzenia po zabawie w klubie. Taki seks nie satysfakcjonuje, ale są osoby co tylko myślą dźipą oraz gutazem i chcą "poruchać" to wypad szybko do klubu. :D
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Co sądzicie o podwójnej penetracji ? Miałyście takie doświadczenie?
Zdarzyło mi się 2 razy mieć gangbang i była w nich chwila podwójnej penetracji. Było mega przeżycie, choć odczuwałam jednocześnie ból i ogromne podniecenie. Przeważnie nie preferuję analu lub delikatny, chyba że jestem strasznie podniecona lub pijana, to wtedy wręcz pragnę. Później dogorywam, ale słabość przypomina mi o fajnych momentach.
 
Mężczyzna

kusziel

Cichy Podglądacz
Klasyka, faceci trójkąt z dziewczynami Super ale jak dziewczyna by chciała ten drugi to już nie ma szans 🤪egoizm.
Nie szufladkuj - mi akurat od dawna marzy się by to moją kobietę rozkręcić w tym temacie, ale jej nawet po naszych dłuższych zabawach boli. Próbowaliśmy sztucznych pomocników ale od razu było widać że to nie jej klimaty. Mnie zaś ciągle jara jak moja się wije pod moim językiem, a że w tedy nie widzi to nie raz mi w nocy wbijała fantazja by ktoś inny ją pieścił a ja bym się przyglądał. Może dziwne ale nic mnie tak nie rajcuje jak jej uśmiech gdy dochodzi.
 
Mężczyzna

kusziel

Cichy Podglądacz
Zdarzyło mi się 2 razy mieć gangbang i była w nich chwila podwójnej penetracji. Było mega przeżycie, choć odczuwałam jednocześnie ból i ogromne podniecenie. Przeważnie nie preferuję analu lub delikatny, chyba że jestem strasznie podniecona lub pijana, to wtedy wręcz pragnę. Później dogorywam, ale słabość przypomina mi o fajnych momentach.
nie masz pojęcia ile bym dał by takie coś przeżyć, a nawet tylko popatrzeć .

Zazdroszczę, moja odmawia, ma zbyt duży dyskomfort, a mi pozostaje uszanować. Jednak jak to mówią można psa karmić chlebem z masłem i nawet zje ze smakiem, ale pokaż mu mięso za siatką to się będzie męczył :(
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry