• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z homofobią, tylko z Twoją orientacją.
Nie dajmy się zwariować, nie wszystko musi nam się podobać.


Konkurencja? :ROFLMAO:
Hehehe żadna konkurencja... Poprostu taka aparatka... Smiechowa dziewczyna... A że dobry kontakt mamy (w sexie też) to była by chora jak by się nie pochwaliła 🤣
 
Mężczyzna

Marco85

Cichy Podglądacz
Kiedyś byłem bliski w zasadzie 4-kątu poszliśmy do klubu ja i para moich znajomych i tam poznałem "nieznajomą", była we Wrocławiu tylko na imprezie. Bardzo spodobała jej się moja kumpela. Owa nieznajoma chciała przelecieć moją kumpele. W związku z tym że ja cały czas tańczyłem z moją koleżanką "nieznajoma" wzieła nas za parę. To długa historia i bardzo barwna powiem, że wylądowaliśmy u "nieznajomej" w hotelu ale para moich przyjaciół zrezygnowała z udziału w zabawie. Więc zostaliśmy sami na placu boju.. Tak blisko, a tak daleko. Była to upojna noc...
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Nie możesz spróbować tam gdzie jesteś?
Tutaj ciężko... Jestem auslanderem a ten naród auslanderom nie daje takiej szansy... Ale Tu mzona wszytko kupić ale nie chce mi się wydać Za godzinę 5000zl... Tu normalna godzina z jakąś panią kosztuje 1000-2000zl i jest dużo narodowości... Etnicznosci... Ras... I też znajdzie się para k/k albo k/m czy nawet sm/m ale w cenie jak napisałem... Dlatego fajnie było by kogoś poznać jak jestem w pl...
 
Mężczyzna

Marco85

Cichy Podglądacz
Ja namiastkę tego mam, ale w inny sposób. Mąż i wibrator, mąż i korek lub dildo analne - najlepiej szklane, które można nagrzać w ciepłej wodzie.
Tylko tyle i aż tyle. Dla mnie wystarczająco. Dla męża również.

Pozdrawiam
Mi właśnie się udało namówić partnerkę na zabawy z wibratorem. Czekam na realizacje… step by step
 
Mężczyzna

Marco85

Cichy Podglądacz
Miałam. Nie tylko na dwa baty ale i na trzy baty do każdej dziurki. Konfiguracje były różne. Jak jechałam na dwóch batach to najczęściej, oral i cipka- kutas, a w anusie korek.
Gratulacje… ja jeszcze chciałbym żeby ktoś wycioagnął mojego kutasa z czyjejś dziurki possał i dalej włożył…
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Tutaj ciężko... Jestem auslanderem a ten naród auslanderom nie daje takiej szansy... Ale Tu mzona wszytko kupić ale nie chce mi się wydać Za godzinę 5000zl... Tu normalna godzina z jakąś panią kosztuje 1000-2000zl i jest dużo narodowości... Etnicznosci... Ras... I też znajdzie się para k/k albo k/m czy nawet sm/m ale w cenie jak napisałem... Dlatego fajnie było by kogoś poznać jak jestem w pl...
Czemu od razu kupić? A w czym problem by poderwać fajną laske?
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Czemu od razu kupić? A w czym problem by poderwać fajną laske?
Tu poderwać laske... Hmm... Ciężko z powodu że one wybrzydzają bardzo w swoich a obcych to już w ogóle nie biorą pod uwagę... (jakiś tinder czy coś to wiesz jak Się czyta że jak masz jacht albo lamborghini albo letnia posiadłość w Dubaju to masz dodatkowe punkty to daje do zrozumienia) Dlatego wg. Mnie Polska... W pl są możliwości dla Polaka...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry