• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podnieca was otrzymywanie propozycji seksualnych w prywatnych wiadomościach?

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Aga myślę że autorka miała na myśli raczej wiadomości na poziomie i z większą dozą kreatywności. Zacytowanych przez Ciebie wiadomości nawet nie warto kwalifikować jako propozycji.
Każda pierwsza wiadomość z takim przekazem ląduje w koszu. Jakikolwiek poziom nie wchodzi w grę.
Choć raz takiego spławiłam a potem się okazało, że spoko gość, i o pogodzie idzie pogadać.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Jak bym miałam reagować na każde "ej zerżnę Cię" to bym musiała chyba nakręcona chodzić non stop.
Zresztą tak niskie loty są hmmm słabe?
Mnie wqr takie teksty wobec kobiet. Taki ktoś to nie jest samiec, to nawet nie facet tylko jakieś popłuczyny. Pełno takich tekstów w necie, bo durnie myślą, że to jara kobiety. Albo to mizogini wylewający frustracje.

Do kibla z nimi i szybko wodę spłukać. Szkalują męski ród.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Swego czasu wchodziłem (kilka lat wstecz) na czat internetowy gdzie takie rozmowy się odbywały, aktualnie raz to jest głupie, dwa nudne bo ile można pisać a tym samym.
Jedynie jest to przyjemne jak jest się z kimś i np. dostanie ktoś wiadomość w pracy, powiedzmy czasoumilacz. Ale też może się przejść.
A zaczynając tak rozmowy... czy w ogóle komentując zdjęcia w ten sposób to niestety chyba wylew spermy do mózgu. :D
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mnie taka propozycja od Pań lub Oanowuz forum na pewno by ucieszyła. Podbudowała ego i dała wiatr w żagle. To miłe i fajne czuć, że komuś się podobamy na tyle, że chciałby pójść z nami do łóżka 😉
Pewnie różni ludzie różnie to odbierają, jednak dla mnie każda taka propozycja byłaby czymś bardzo porzadanym
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Czy podnieca was otrzymywanie propozycji seksualnych w prywatnych wiadomościach?
Powiem Wam szczerze, że mnie trochę tak :devilish:
No to jesteś w zdecydowanej mniejszości 😆
Niekoniecznie, dostawałam też całe rozprawki z wizją nadawcy co, kiedy i jak.
O, moje ulubiene. Najczęściej wysłane z dupy bez żadnej wiadomości wstępnej typu „cześć, jestem…” tylko jeeeeb od razu cały scenariusz. Role rozpisane, miałabym tylko się pojawić, a nawet nie zaszczycam takich wysrywow odpowiedzią, księżniczka pie*dolona XD

Swoja droga znaleźć w internecie kogoś, kto RZECZYWIŚCIE zrobi z Tobą to wszystko, o czym wypisuje w DMach to rzadkość. Zazwyczaj te światłe idee opuszczają umysły samozwańczych reżyserów jebanka w momencie wydalenia z siebie płynów ustrojowych. Ciekawe, czy mają później chociaż jedną, malutką myśl czy refleksję na temat swojego zachowania 🤔
Taki obraz wasz, stuleje XDDDDD
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Jako, że lubię czasem wskoczyć w damskie ciuszki, dosyć często otrzymuję takie wiadomości od napalonych facetów (najczęściej bi)
I nie pomaga tłumaczenie, że jestem w 100% hetero i pociągają mnie tylko kobiety. "Skoro wyglądasz jak kobieta, to na pewno gdzieś tam w głębi chcesz, żeby ktoś cię przeleciał". Tak, fantazjuję nawet czasem o tym, ale tym kimś mogłaby być tylko kobieta, ale takich propozycji nie otrzymuję, chyba że od profesjonalnych domin, oczywiście za kasę 😉
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry