• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podnieca was otrzymywanie propozycji seksualnych w prywatnych wiadomościach?

Kobieta

Aisog01

Erotoman
Oprócz zablokowania PW jest też opcja "Ignoruj" wobec określonych, wybranych użytkowników. Jak zastosujesz tę opcję, to nie będziesz otrzymywać PW od zablokowanych osób, nawet jeśli ogólnie PW będziesz mieć odblokowane. Polecam. Zresztą, na wielu forach jest dostępna taka opcja
Mi nie działa. Dałam ignoruj na jedną osobę a i tak przychodziły wiadomości. Przychodziły, bo już ta osoba przestała mnie męczyć wiadomościami
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Widocznie było tylko ironiczne w Twoich oczach, a ze piszesz na otwartym forum powinieneś zadbać o właściwy odbiór innych czytelników.
To nie jest trudne.

A zatem nie powinien, jako argument, tutaj się pojawić! Wykasowane jest wykasowane! Rozumiesz co to znaczy?
Nie słodzę mru, i nigdy nie słodziłem. Znam to dziewczynisko od cholernie wielu lat i tak samo od dawna dostaje na pukel za "dziewczynisko", bo mało, ze jest to ponad przeciętnie inteligentne atrakcyjne dziewczynisko, to i jeszcze dysponuje olbrzymia wiedza o internetowych adoratorach.
Wdrap się na szczyty intelektu...
Kiedy pisalem ten post, tamten post jeszcze byl wiec daruj sobie swe madrosci.Poza tym nie odpowiadam za to, kto jak rozumuje I odbiera moje wypowiedzi.Jedni zrozumieja, inni nie.Zaczekam na Ciebie na tym szczycie..daj znac jak sie wdrapiesz
 

Halred

Erotoman
Moim skromnym zdaniem kobiety lubią seks, ale to pewnego czasu. Nie znam ani żadnej kobiety, ani żadnego faceta który miałby ochotę na seks non stop
Ochota jest, fizycznej możliwości brak, tak już faceci są zbudowani że nie mogą raz za razem nawet jakby bardzo chcieli. Kobiety mogą i mają okazje, ali z nich nie korzystają.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Kiedy pisalem ten post, tamten post jeszcze byl wiec daruj sobie swe madrosci.Poza tym nie odpowiadam za to, kto jak rozumuje I odbiera moje wypowiedzi.Jedni zrozumieja, inni nie.Zaczekam na Ciebie na tym szczycie..daj znac jak sie wdrapiesz
Nie muszę się nigdzie wdrapywać 😀 razem z mru i nie tylko z nią, jesteśmy od cholernie dawna na szczycie.
Nas w sieci nie oklamiesz:, tu i tez bądz szczery, bądź sobą
Tu i teraz ...
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Nie muszę się nigdzie wdrapywać 😀 razem z mru i nie tylko z nią, jesteśmy od cholernie dawna na szczycie.
Nas w sieci nie oklamiesz:, tu i tez bądz szczery, bądź sobą
Tu i teraz ...
Co Ty chcesz od mru?Co chwile o niej wspominasz🤔
Druga sprawa ja odpowiedzialem na jej posta,nie sadze, by miala jakies waty do tego, bo mi po prostu napisala na prv a nie uczynila tego😉

Dla mnie Ty (bo inni sie nie wypowiadaja) mozesz byc i billem gatsem,co mnie to obchodzi mowiac delikatnie 😉
Nie klam? Szczery? Co to za belkot
W czym ja Cie niby oklamalem, z czym nie bylem szczery?
Moze i jestes dlugo w internecie ale zycia to chyba Ty nie pojumaju.Nie znasz, nie oceniaj, taka rada do Ciebie, do niby tego madrzejszego 😉
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Widocznie było tylko ironiczne w Twoich oczach, a ze piszesz na otwartym forum powinieneś zadbać o właściwy odbiór innych czytelników.
Jeszcze co do tego:
Jak zes taki straznik teksasu, przejrzyj sobie forum, to z 90pare % tresci powinno byc zadbane o wlasciwy odbiór innych uzytkownikow.Jak chcesz byc taki prawy, to przyczep sie do kolesi,co wciskaja swoje przyrodzenie w kazdy swoj post,i to w formie zdjecia.Jak takie zdjecia odbieraja inni, zwlaszcza nieliczna, zenska strona tego forum?Idz byc "madrym" gdzie indziej.Szczyt Ty widziales.. 🙄
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu

Podnieca was otrzymywanie propozycji seksualnych w prywatnych wiadomościach?​

Nie, bo i co może mnie zainteresować pindą piszącą mi cztery zdania?
A czasami nawet pięć?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Tylko w czym dildo jest lepsze od człowieka? Dla mnie tak samo logiczne jak granie w jakiś ścigałki na telefonie mając do dyspozycji prywatny tor i darmowe samochody z darmowym paliwem
Ja nie powiedziałam, że lepsze. Niektóre panie stosują dildo+penis zamiast drugiego partnera w tej samej dziurce. Nie wiem, może nie chcą obnażać się przed obcą osobą?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
relacja popyt/podaż
Może wyjaśnisz? Dlaczego popyt na kobiety jest u mężczyzn wyższy niż popyt na mężczyzn u kobiet?
No i jeszcze równie brutalna reguła 20/80, także ekonomiczna.
Tzn.?
Wiem, że w ekonomii reguła 20/80 oznacza 20% obligacji (czyli mniej ryzykownej inwestycji pozwalającej przy tym mniej zyskać) i 80% akcji (czyli bardziej ryzykownej inwestycji pozwalającej przy tym więcej zyskać), jednak o takiej regule w dziedzinie związków i relacji uczuciowych nie słyszałem.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
@Banisteriopsis2 - chodzi o regułę Pareta. W przełożeniu na relacje międzyludzkie odnosi się do Chadów i Stacies.
A popyt/podaż to chyba jasne... one mają ogromną podaż, my - przeciwnie...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Kiedy pisalem ten post, tamten post jeszcze byl wiec daruj sobie swe madrosci.Poza tym nie odpowiadam za to, kto jak rozumuje I odbiera moje wypowiedzi.Jedni zrozumieja, inni nie.Zaczekam na Ciebie na tym szczycie..daj znac jak sie wdrapiesz
Spokojnie możesz czekać, bo to jednak nie jest mój szczyt.
Ja nie chodzę po erotycznych pagórkach 😀
Moim żywiołem jest tMatterhorn, wdrapiesz sie tam?😀
Śmiem wątpić.
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Spokojnie możesz czekać, bo to jednak nie jest mój szczyt.
Ja nie chodzę po erotycznych pagórkach 😀
Moim żywiołem jest tMatterhorn, wdrapiesz sie tam?😀
Śmiem wątpić.
Moje gratulacje,2 dni a w zasadzie 3,zajelo Ci na wymysleniem riposty.
Nie obchodza mnie twoje watpliwosci 😉
Teraz wac panie odpowiedz mi, gdzie ja sklamalem, w swojej wypowiedzi.?

Poczekam I tydzien😉 Nie spiesz sie
 

Halred

Erotoman
Ja nie powiedziałam, że lepsze. Niektóre panie stosują dildo+penis zamiast drugiego partnera w tej samej dziurce. Nie wiem, może nie chcą obnażać się przed obcą osobą?
Gdyby nie było lepsze, to wybierałyby dwa kutasy zamiast kutasa i dildo. Nie trzeba się obnażać przy seksie
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Moje gratulacje,2 dni a w zasadzie 3,zajelo Ci na wymysleniem riposty.
Nie obchodza mnie twoje watpliwosci 😉
Teraz wac panie odpowiedz mi, gdzie ja sklamalem, w swojej wypowiedzi.?

Poczekam I tydzien😉 Nie spiesz sie
Dzieki Ci za laskę!
Serio.
Nie mieszkam na forum, a wiec reakcja na posty może trwać trochę dłużej niz Tobie się wydaje. I jakbyś jeszcze nie wiedział, jest to dla normalnych użytkowników netu całkiem normalne.
Nikt z nas nie ma obowiązku reagowania na wpisy.... Nikt!

Nie skłamałeś!
Stoisz tylko na stanowisku skrzeczącym z rzeczywistością, ot i co.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry