• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz! Jak go przeżyliście?

wPonczoszkachPrzezZycie

Cichy Podglądacz
Może uda mi się wskrzesić wątek :)

Mój pierwszy raz był chyba za wczesnie i przede wszystkim z nieodpowiednią osobą. Matko, co ja wtedy w głowie miałam ;P
Było właściwie nijako. Przez pewien czas żyłam nawet w przekonaniu, że seks jest nie dla mnie.
Ale jako, że mam nadludzką zdolność do maniakalnego popełniania głupot, to zapewne mimo cofnięcia czasu sprawy potoczyłyby się tak samo :)
 
L

lickoneg

Guest
Mój pierwszy raz był chyba za wczesnie i przede wszystkim z nieodpowiednią osobą. Matko, co ja wtedy w głowie miałam ;P
Było właściwie nijako. Przez pewien czas żyłam nawet w przekonaniu, że seks jest nie dla mnie.

Przypomniała mi się historia jednej z moich przyjaciółek. Poznaliśmy się gdy ledwo skończyła 19 lat, a ja miałem wtedy 32 lata.
Dosłownie rok wcześniej była z ówczesnym chłopakiem na imprezie na której on ją spił i rozdziewiczył. O tym pierwszym razie chciała zapomnieć. Dopiero po roku wróciła do seksu i jakoś tak się zdarzyło, że to mi zaufała. To były wspaniałe miesiące.

A co mojego pierwszego razu - zdarzył się bardzo późno - bo dopiero gdy miałem 22 lata. Pamiętam ten moment doskonale - siedziałem na swojej wersalce w domu rodzinnym. Ona usiadła na mnie i się po prostu nasunęła.
Oboje stracilismy dziewictwo w tym samym momencie.
Niestety moja mama przyszła wcześniej niż się spodziewaliśmy, więc zabawę przerwaliśmy i skończyliśmy w małym studio telewizji osiedlowej w którym wtedy pracowałem.

Dlaczego tak późno? Bo wcześniej miałem ze 3 czy 4 okazje, ale... stres mnie zjadał więc nie miałem wzwodu, a dziewczyny nie umiały się on niego postarać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A

Anika

Guest
Pierwszy raz był tak słaby, że chyba wyparłam szczegóły z pamięci :/ Pierwszy chłopak, pokój w jego domu, pośpiech bo może przyjdą rodzice albo ktoś inny, nerwowa atmosfera, słabe rozgrzanie. Bardziej chodziło o to by mieć to wreszcie za sobą, nic więcej. On też był prawiczkiem, więc eksperymentowaliśmy na swoich ciałach i emocjach ze średnim skutkiem. Ogólnie przyjemności niewiele, przeważał dyskomfort psychiczny i fizyczny. Na szczęście pierwszy raz jest tylko RAZ :)
 
L

lickoneg

Guest
Na szczęście pierwszy raz jest tylko RAZ :)

Czy gdybyś mogła to zrobiłabyś to inaczej, z kimś innym, w innych okolicznościach? Czy też nie był na tyle istotny by do tego wracać?
Czy taka forma pierwszego razu jakkolwiek zaważyła na Twoim życiu... choćby i erotycznym?
 

anusiaSc

Cichy Podglądacz
Miałam 19lat on 30 w Zakopanem ale fajerwerków nie było :p bardzo sie denerwowałam i on też ale jakoś nie zaspokoił mnie
 

Rojek

Podrywacz
16 lat. Obydwoje byliśmy jeszcze przed inicjacją. W sumie więcej było śmiechu niż samego seksu z resztą jak to śpiewał Rysiek "krótki to był zryw". Bardziej wspominam ten drugi raz niż pierwszy.
 

Marcelinka

Cichy Podglądacz
Miałam 18 lat i wyjechałam z moim dobrym kumplem nad jezioro. Średnio wygodnie (pomost to nie jest dobre miejsce) ale wspominam to bardzo dobrze. Może dlatego, że nie było pośpiechu i liczyła się tylko przyjemność. Z kolega mam kontakt do tej pory ;)
 

vorse

Cichy Podglądacz
Ja się chętnie podzielę historią. Była to moja pierwsza dziewczyna, byliśmy razem około trzech miesięcy, mieliśmy po 18 lat i postanowiliśmy, że pojedziemy na weekend do pobliskiej nieco turystycznej miejscowości położonej koło zbiornika wodnego. Po zasiedleniu się w wynajętym domku wypiliśmy po lampce Martini, bo nie chcieliśmy być pijani, ale zawsze dało to nieco kreatywności.

Muszę przyznać, że nieco się stresowałem po choćby opowieściach kolegów, że potrafili skończyć w minutę. W każdym razie u mnie było to o tyle inaczej, że dla niej to też był pierwszy raz, więc starałem się być najbardziej delikatny jak mogłem, a poza tym co mnie zaskoczyło była ona tak wąska, że mi też to sprawiało nieco bólu. To mnie przyznam zaskoczyło ogromnie, bo czytałem i słyszałem o bólu u kobiety i morzu krwi, ale tutaj udało się to rozegrać delikatnie i myślę, że to też było powodem tego, że partnerka dość dobrze to przeżyła. W każdym razie mój pierwszy raz wyglądał zupełnie inaczej niż sobie wyobrażałem, bo spróbowaliśmy chyba z 8 różnych pozycji, bawiliśmy się razem ponad dwie godziny i żadne (!) z nas nie skończyło tego dnia. Po zabawie po prostu padliśmy wyczerpani i się przytuliliśmy. Całą tę historię wspominam znakomicie, bo byłem wtedy z osobą którą kochałem, odbyło się to wszystko bardzo przyjemnie i w paru aspektach zaskoczyło mnie pozytywnie.
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Nie skonczyles bo byles przyzwyczjony do masturbacji, za malo bodzcow i nie mogles dojsc. Co tu dziwnego? Chociaz jak na fakt ze byla "waska" ,coz moze i tak malo. Ale ogolnie brzmi fajnie.
 

Blondyy

Cichy Podglądacz
Ja zrobiłam to pierwszy raz z moim obecnym mężem ;) czekałam na tego jedynego i o to jest ;) 20 lat ja i on, u mnie w domu, w pokoju, gdy obok mój tata oglądał telewizor :D to było bardzo silne
 

Ostry Maczo

Cichy Podglądacz
No Ja za pierwszym razem to tak się podniecałem z dupeczką że przy zakładaniu gumy poszło z kija ale chwile odczekane było dalej działane :) Bardzo ciasno i przyjemnie było :)
 
A

artkam

Guest
Nie zbaczajcie z tematu bo ktos zostanie zatluczony doczepianym sztucznym c****m!

Druga sprawa to jak slyszysz/czytasz: idzie luty podkuj buty, to od razu zapitalasz z butami do szewca?

Trzecia sprawa: dywagacje o rekach i egzorcyzmach to pomysly i argumenty na inny watek i offtopowanie tutaj podlega karze wklejenia korka analnego na super glu.

Czwarta sprawa to moj pierwszy raz. To bylo straszne. To bylo cos okropnego. Bylem wtedy mlody jeszcze, piekny, madry, wygladalem jakby mnie sam Michal Aniol dlutem wycharatal. Powpdzenie mialem niczym Adonis. Jednak tego co wtedy przezylem to w najgorszych koszmarach sie nie da opisac. Od tamtej pory mam traume i uraz. Bol psychiczny i mentalny i astralny. Po tym moje zycie nie bylo juz takie samo. Pierwszy raz na drabinkach na placu zabaw i od razu reka do gipsu bo nadgarstek zlamany po tym jak spadlem :( Tak oto wygladal moj pierwszy raz na placu zabaw :(
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry