• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy oral

Mężczyzna

nocnygienek

Cichy Podglądacz
Opiszcie w jakim wieku, jak to wyglądało, gdzie był finałek :) Ja swój miałem w wieku 21 lat dziewczyna zrobiła mi loda na parkingu w samochodzie, długo lizaliśmy się, macaliśmy, ja na końcu zapytałem czy go wyciągnąć, chciała. Zrobiła mi dobrze ustami do końca
 
Mężczyzna

Showu

Cichy Podglądacz
Miałem 23 lata, poznałem dziewczynę kilka lat młodszą na aplikacji randkowej. Nie pisaliśmy jakoś ze sobą ale umówiliśmy się na wieczorem następnego dnia na spacer. Połaziliśmy po mieście i rozmowa była taka sobie, widać było po niej że nie do końca interesuje ją rozmowa.. Po niecałych dwóch godzinach znajomości zaczęła się do mnie zbliżać i mnie pocałowała, następnie całowaliśmy się z języczkiem coraz namiętniej. Byłem autem i miałem ją gdzieś podrzucić. Usiedlismy w aucie i całowaliśmy się tak jeszcze chwilę i położyłem dłoń na jej piersi. Nie miała nic przeciwko, czekała co zrobię dalej. Włożyłem jej rękę w stanik, było co złapać :d Ona złapała moje krocze i zaczęła rozpinać rozporek przystępując od razu do roboty. Cóż, nie chciałem być dłużny więc zrobiłem jej minetkę xd była mega podniecona i doszła po jakichś 3 minutach
 
Mężczyzna

Panxxx

Cichy Podglądacz
Witam pierwszy lodzik, miałem robiony w sylwestra w wieku 17 lat, wiadomo alkohol i znajoma zrobiła mi go w sypialni swoich rodziców, szybka akcja. A ja zrobiłem komuś loda w wieku 18 lat podczas wakacji nad morzem, plaża nudystów i jak zobaczyłem te kutasy, nabrałem ochoty, i tak zrobiłem to fajnemy zonatemy kolesiowi, który stwierdził wtedy że mam do tego talent
 
Mężczyzna

dodod

Nowicjusz
Ja pierwszego lodzika miałem zrobionego w wieku 15 lat na klatce schodowej przez o rok młodszą koleżanke. Z nią też miałem swój pierwszy sex w tym samym miejscu :)
 
Mężczyzna

sprezysty555

Cichy Podglądacz
Pierwszy oral miałem bardzo wcześnie, bo w wieku 13 lat. Mieszkałem wówczas w wielorodzinnym bloku. Piętro wyżej mieszkała moja koleżanka, rówieśniczka, chodziliśmy do tej samej szkoły, ale do innej klasy. Któregoś razu oglądaliśmy u niej film. Po tym, jak się skończył zbierałem się do wyjścia dla żartu zapytałem się jej czy chce buzi na pożegnanie. Stwierdziła że ok, spoko. Nieco zdzwiony podszedłem do niej i pierwszy raz w życiu się całowałem. Później wielokrotnie przychodziliśmy do siebie żeby "trenować" pocałunki, jak w mieszkaniach byli rodzice to po prostu robiliśmy to na klatce schodowej. Któregoś razu będąc u niej położyła moją rękę na swojej piersi. Doszło do pierwszego pettingu między nami, w tym również do seksu oralnego z obu stron. Co mnie zdziwiło, sytuacja powtórzyła się ze 3-4 razy i koleżanka całkowicie się ze wszystkiego wycofała. Nie zmienia to faktu, ze tamten okres czasu był jednym z najlepszych w życiu, mimo że później miałem trochę partnerek. Pewnie dlatego, że to wszystko była dla mnie czymś nowym, takim zakazanym owocem ;)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
14, byłam na biwaku i byłam zakochana w jednej dziewczynie (16 lat), jaka Ona byłą piękna, mądra, gustowna i czyściutka. Ona, jak i ja, nie mogłyśmy wytrzymać by wieczorem, lub w ciągu dnia, nie pójść pod prysznic, z innymi było różnie. Na biwaku jak na biwaku do prysznica może nie było kolejki, ale z ciepłą wodą bywało różnie. Czaiłyśmy się na moment w którym dymek z biwakowej kuchni wylatywał sobie przez komin, wówczas wiedziałyśmy, że mamy ciepłą wodę. Cóż czasem kończyło się i tak, że jedna kończył prysznic zimną wodą. Ku mojemu zdziwieniu moja koleżanka zaproponowała, że może bierzmy go razem. Zdziwiło mnie to, kiedy stałam od prysznicem w majteczkach i koszulce a Ona weszła nago, myślałam, że się spalę ze wstydu, ale coś mi podpowiedziało, żebym też wszystko zdjęła. Woda szybko się skończyła, ale pietyzm i skupienie z jakim mydliłam jej piersi i cipkę spowodował, że nie czułam zimna tylko widziałam jak obie zaczynamy robić się sine i drżymy. Po połowie turnusu jak zwykle dochodziło do zmian w lokalizacji spania, zmian miejsc w domkach, zmiana namiotów itp. Ewa zaprosiła mnie do swojego namiotu, kierownik kolonii się zgodził twierdząc, że widzi, jak się zaprzyjaźniłyśmy zatem nie widzi przeszkód. Już pierwszej nocy zrobiłyśmy sobie maraton lizania wszystkiego co można było polizać.
Cisza nocna, harcerski obóz, od czasu do czasu w pobliżu łażący kolega (wartownik jak to w harcerstwie) blask ogniska lekko przebijający się przez materiał namiotu i pierwsza cipka w życiu.
 

Soulmate86

Nowicjusz
Miałam 19 lat. To było w związku z moją pierwszą miłością. Miłe wspomnienia ;)
Co prawda umiejętności na początku nie było, ale wzajemnie uczyliśmy się co i jak. Nikt się nie obrażał, tylko przyjmował nauki i z przyjemnością dalej się uczył :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry