• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy gadżet

Mężczyzna

Bonjour

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim,mój pierwszy post i mam nadzieję że zostanę tu na dłużej bo już mi się spodobało to forum 😀 prosiłbym o poradę głównie kobiet no chyba że ktoś z facetów przerabiał ten temat
Jestem w małżeństwie już parę lat, powiem szczerze że sex sporadycznie i rutynowo, jesteśmy trochę zmęczeni obowiazkowami, ostatnimi czasami coś ruszyło,co prawda po większym "drinku" ale ruszyło, wsadziłem żonie palca w tyłek podobało jej się to ,niestety nie byłem przygotowany nie miałem olejku i na tym się skończyło.
Wiem że żona chce dobrego sexu co proponujecie kupić dildo wibro cz
y korek analny ? Będzie to niespodzianka dla niej ,Idę na żywioł,trzeba trochę w życiu się bawić 😃 proszę o poradę gadżetu który zmieni nasze życie sexualne.Pozdrawiam
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Cześć wszystkim,mój pierwszy post i mam nadzieję że zostanę tu na dłużej bo już mi się spodobało to forum 😀 prosiłbym o poradę głównie kobiet no chyba że ktoś z facetów przerabiał ten temat
Jestem w małżeństwie już parę lat, powiem szczerze że sex sporadycznie i rutynowo, jesteśmy trochę zmęczeni obowiazkowami, ostatnimi czasami coś ruszyło,co prawda po większym "drinku" ale ruszyło, wsadziłem żonie palca w tyłek podobało jej się to ,niestety nie byłem przygotowany nie miałem olejku i na tym się skończyło.
Wiem że żona chce dobrego sexu co proponujecie kupić dildo wibro cz
y korek analny ? Będzie to niespodzianka dla niej ,Idę na żywioł,trzeba trochę w życiu się bawić 😃 proszę o poradę gadżetu który zmieni nasze życie sexualne.Pozdrawiam
korek najlepiej kilka zacząć od najmniejszego
 
Mężczyzna

Bonjour

Cichy Podglądacz
wibrator to dla niej do zabawy jak cię niema wspólnie też można ale podczas sex korek super sprawa
A ten korek to jaki polecasz ? ze stali nierdzewnej czy silikon ? Bo jak patrzę to jest dość spory wybór , od kształtów po długość jest spory wybór, a nie chciałbym źle trafić 😆
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Cześć wszystkim,mój pierwszy post i mam nadzieję że zostanę tu na dłużej bo już mi się spodobało to forum 😀 prosiłbym o poradę głównie kobiet no chyba że ktoś z facetów przerabiał ten temat
Jestem w małżeństwie już parę lat, powiem szczerze że sex sporadycznie i rutynowo, jesteśmy trochę zmęczeni obowiazkowami, ostatnimi czasami coś ruszyło,co prawda po większym "drinku" ale ruszyło, wsadziłem żonie palca w tyłek podobało jej się to ,niestety nie byłem przygotowany nie miałem olejku i na tym się skończyło.
Wiem że żona chce dobrego sexu co proponujecie kupić dildo wibro cz
y korek analny ? Będzie to niespodzianka dla niej ,Idę na żywioł,trzeba trochę w życiu się bawić 😃 proszę o poradę gadżetu który zmieni nasze życie sexualne.Pozdrawiam
Zaczęłabym od niewielkich korków silikonowych, koniecznie kup odpowiedni żel.

A jak się trochę rozkręci to moje ostatnie odkrycie:

Może się bawić sama, ale w parze też lecą iskry, ona ma w tyłku wibrującą zabawkę, gdy ją posuwasz czujecie to oboje.
 
Kobieta

Yassmin

Nowicjusz

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry